Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakby mi ktoś powiedział, że będę kiedyś bronić mediów Rydzyka, to bym spytała kiedy zwariował :jawdrop:

Ale to co KRRiTV próbuje zrobić, i w jaki sposób jest czystą grandą.

 

Nie narzekaj na media Rydzyka, bo jak mi sie radio w samochodzie zepsuło (a wtedy długie godziny w aucie musiałam spędzać), to RM mimo awarii odbierało. Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszyło. ;)

 

A tak poważnie, to też nie przypuszczałam, że poczuję niesmak jak ktoś Ojca Dyrektora wytnie. Coraz bardziej zaczynam się bać końca świata. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

A tak poważnie, to też nie przypuszczałam, że poczuję niesmak jak ktoś Ojca Dyrektora wytnie. Coraz bardziej zaczynam się bać końca świata. :o

 

A tak poważnie, to ja także czuję niesmak kiedy firma (jak choćby LV) robiąca całkiem niezłe interesy, nazywa się fundacją a swój biznes "dziełami" , występuje o koncesję jako nadawca społeczny ze wszystkimi tego czynu przywilejami, za to bez ponoszenia konsekwencji z tego tytułu i drze ryja , że im demokrację białoruską wprowadzają.:):)

 

PS Pomijam fakt tzw koncesji, która podobno jest niekonstytucyjna.

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś panstwo policyjne nam sie robi. Czekam, kiedy nam wsadzą czipy w doope. Niby miało być liberalnie..... Ja naprawdę nic już z tego nie rozumiem. Wygląda to tak, jakby Tusk zachorował na władzę z większymi powikłaniami niż Kaczyński.

 

A może zaczniemy tak od przyczyn? Jakiś powód tego KRRiTV przecież podaje. Jak na razie nikt się o nim nie zająknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba Perm sie zająknął, ale rzeczywiście nie objaśnił. ;)

Chętnie zapoznałbym się z decyzją. Chętnie również zapoznałbym sie z wymaganiami. Coś mi sie widzi że, jak to pepeg sugeruje TV Trwam chce by traktowano ja jak dobro publiczne a więc inaczej niż pozostałe podmioty. Jezeli tak było to wcale nie dziwię się takiej a nie innej decyzji. To chyba zresztą najbardziej prawdopodobna przyczyna. Przy okazji jednak zastanawiam się czemu wogóle nasze państwo zajmuje sie jakimis multipleksami i decydowaniem kto i dlaczego ma z nich korzystać. Chyba tylko po to by kolejnych paręset urzędników odwalało nikomu niepotrzebną robotę. A jaka wadza! Pan Dyrektor Multipleksiany. To dopiero brzmi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech kurcze powiedzą czarno na białym o sso chozzii. Przypuszczam, że o kasę, ale niech przekaz będzie czytelny.

Zupełnie nie rozumiem wyjaśnienia, że "kluczowe było zapewnienie widzom różnorodnej oferty programowej". Różnorodności wedle znanej definicji nie uzyskuje się przez wywalanie barwnych i wkurzających elementów. Chyba pozostałe stacje nie mają charakteru zbliżonego do Trwam? ;-)

 

Bo właśnie przy nieczytelnościach mamy to o czym pisałam - męczennika za sprawę :(. Ryj w kablówce byłby niszowym niegroźnym produktem dla hobbystów, brak ryja to już Sprawa Polska.

 

Generalnie chcę żyć w kraju, w którym Trwam ja sama sobie nie włączę, a nie wyłączy mi prewencyjnie ktoś głęboko zatroskany...

 

Demokracja może nie jest idealna - ale co jest?

Edytowane przez Baba_Budowniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj na media Rydzyka, bo jak mi sie radio w samochodzie zepsuło (a wtedy długie godziny w aucie musiałam spędzać), to RM mimo awarii odbierało. Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszyło. ;)

Jedyne Radyjo odbiera ponoc nawet na Syberii. To jest chyba najciekawsze. Na wschód od Bugu cieszy się "ojciec" Rydzyk wielka estymą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba posłuchać Ojca Dyrektora. Pewnie w najbliższym kazaniu wszystko wyjaśni. ;)

 

Niezły dowcip na początek roku.

 

Podejrzewam, że (jak zwykle) nie przesłano do krajowej rady niczego o kasie. A do wniosku należało dołączyć zapewnienie finansowania projektu. Ale to moje przewidywania, nie muszą być prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wśród dziennikarzy zatrudnionych w warszawskiej centrali stacji nieoficjalnie mówi się, że decyzja KRRiT ma charakter polityczny i należało się jej spodziewać."

 

 

...czyli mają wariant B...

 

 

Swoją drogą, czy ktoś słyszał o demokracji której nie trzeba by

dyskretnie pomagać niedemokratycznymi metodami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Niezły dowcip na początek roku.

 

Podejrzewam, że (jak zwykle) nie przesłano do krajowej rady niczego o kasie. A do wniosku należało dołączyć zapewnienie finansowania projektu. Ale to moje przewidywania, nie muszą być prawdziwe.

 

Twoje podejrzenia są chyba niezwykle słuszne :)Ale oczywiście lepiej powiedzieć , że to akt polityczny zwłaszcza , że pani z KRRiT dała wyjaśnienie godne przestraszonego błazna.

Sama wysokość opłaty koncesyjnej jest kwotą w takim przedsięwzięciu raczej symboliczną ( niezgodną zresztą z konstytucją , co ma być wyjaśnione przez WSA latoś onego roku) i dla starań o TV wynosi ona 10tysiaków pln ale... zabawa się zaczyna kiedy stacja już działa i nadaje :)

Nadawca społeczny do jakiego predestynuje Trwam byłby musiał z tego tytułu, jako społecznik wyznaniowy ze szczytną misją , być zwolniony z większości niebagatelnego haraczu jaki płacą inni.

Co byłoby owszem na rękę Rydzykowi , lecz nie bardzo niechętnemu mu ze wzajemnością rządowi i fiskusowi, zwłaszcza , że Trwam nie odrzuca ( jako fundacja ofkors ;) - a co?) prowadzenia takiej działalności. Kwota za emisję 10sek filmu reklamowego w Trwam to niewiele ale jednak ok 5 tys za 30 sekund około 10 ( według cennika usług redemptorystów z ubiegłego roku a dochód rzecz jasna na zbożne dzieła he,he). Koło tego już drepcze Mango gdyż widzowie Trwam, to jego największy target. Wygrał więc lepszy klient.

Odrobina hipokryzji poparta lekką histerią i świetlanym celem zbożnego dzieła robi niezłe wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...