Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A czemu Ty się wstydzisz?

Przecież Polska być piękny kraina a ludzie wyjątkowo i cudownie poje..ni.

 

Znajdź mi proszę taką drugą nację, która równie dobitnie pokazuje jakim narodem zabawnych debili potrafimy być.

 

poleciałeś - ale dobrze......

po mojemu

słusznie

 

potwierdzam wszystko - linkiem

http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Nieoficjalnie-jest-porozumienie-ws-emerytur,wid,14370969,wiadomosc.html

 

spiskowali - nagłaśniali......się rajcowali i sprzeczali....

no i osiągnęli kompromis :D

a My niby brawka serwować mamy za to - no nie?

 

ech.......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy

 

spiskowali - nagłaśniali......się rajcowali i sprzeczali....

no i osiągnęli kompromis :D

a My niby brawka serwować mamy za to - no nie?

 

ech.......:)

Brawka ?! Owszem, ale chyba po pysku.

Kolejna banda wzajemnego wsparcia, funduje nam zasypanie ropiejącego wrzodu pudrem.

Ale... przecież KRUS, etos matki Polki no i oczywiście niezbywalne "koryta władzy", żadnej ofiary i uszczerbku ponieść nie mogą.

Każda, kolejna ekipa rządzących ma cele najjaśniejsze, najświętsze i niepodważalne.I tak kolejną dekadę toczy nas ta sama choroba, całkiem dobrze rozwinięta już w nas wszystkich.

Mamy kolejne wręcz jej stadia.

Po uporczywym homo sovieticus dostaliśmy pojebus smolensis ostro przechodzące w weneryczny uwiąd tuscus-pavlacus.

Zamiast koniecznej operacji ordynują nam psychoterapię i modlitwy -wszak zagrożenia życia na razie jeszcze nie ma a i taka medytacja mniej boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staliśmy pojebus smolensis ostro przechodzące w weneryczny uwiąd tuscus-pavlacus.

Zamiast koniecznej operacji ordynują nam psychoterapię i modlitwy -wszak zagrożenia życia na razie jeszcze nie ma a i taka medytacja mniej boli.

 

zapomniałeś dodać tuscus-pavlacus-palicotuskus

ta frakcja wcurvija mnie najboleśniej z powodu obrzydliwej demagogii...... i przewrotności politycznej.......

Transformers - z bożej łaski........

 

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/297507_254350017949113_100001223510588_829723_2110989504_n.jpg

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmądrzał czy zgłupiał. Jak sądzisz? Czego się spodziewasz po politykach? Chyba każdemu z nich można postawić zarzut łgarstwa. Powiedzą wszystko co zechcesz i zawsze znajdzie się ktoś kto ich poprze. Jak nie w wyborach to później w manifestacjach. Tak to chyba działa i będzie działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmądrzał czy zgłupiał. Jak sądzisz? Czego się spodziewasz po politykach?

 

niczego - wspominał Pepeg zgadzam się z nim jak z moimi pepegami od lat noszonymi latem.

Polityk to menda aspołeczna.

Boleję od lat że w politykę nie chcą angażować się ludzie wartościowi i uczciwi.

Ale oni twierdzą od lat podobnie.

Że właśnie z tego powodu - że polityka jest łajnem i cuchnie z daleka - nie chcą się angażować, aby nikt ich nie próbował z nią identyfikować i oceniać później przez pryzmat uprawiania tejże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
zapomniałeś dodać tuscus-pavlacus-palicotuskus

ta frakcja wcurvija mnie najboleśniej z powodu obrzydliwej demagogii...... i przewrotności politycznej.......

Transformers - z bożej łaski........

A pokaż Ty mi frakcję , która tam nie jest wkurwiająca i demagogiczna?

 

Dzisiaj włączyłem telewizornię i zobaczyłem ( usłyszałem bardziej) jak mówił Rosati.

Mimo nie specjalnej sympatii do profesora, miałem cichą nadzieję ,że coś może drgnęło na Wiejskiej.

Skąd. Dalsza menażeria jaka się po nim pojawiła wyzbyła mnie wszelkich złudzeń.

Obłąkany rewolucyjnie władzą i bełkoczący bez składu Kaczyński, po nim czerwony Miller tryskający humorem cynicznego rzeźnika i histeryczka Kempa w happeningu pt. "zapłacz udręczony narodzie, będę ryczeć z tobą", odebrały wszelką nadzieję na odrobinę normalności.

Dziwię Ci się ,że jeszcze odczuwasz to boleśnie a nie obleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwię Ci się ,że jeszcze odczuwasz to boleśnie a nie obleśnie.

 

cholera.......

starzeję się

wciąż wyglądam zza węgła Wernyhory jakiegoś.

A najlepiej to bardziej Zawiszy - co wpadną - rozpierdzielą oszustom politycznym i poobcinają łby

I zapanuje ład, porządek a kraina moja mlekiem i miodem w końcu spłynie - należnym za bezeceństwa których się wobec niej przez lata dopuszczali swoi i obcy.

Takie to głupie i niemożliwe - że wierzę w to jak i w wolną Polskę której wolność jeszcze niedawno była niemożliwa do wyobrażenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wolna tyle że chyba za bardzo. Skrajna wolność to anarchia. Jesteśmy temu bliscy.

 

jest nas jeszcze kilku

nawet i młodzi znani się tam znajdą - na szczęście

 

ich 1% podatku przekazany na fundację Brata Alberta..........

To jest dopiero - no nie?

1%

 

polecam blog i sióstr stronkę

ja ją lubię....

 

http://www.radwanskasisters.com/index.php?id=92&L=0

 

http://wpolityce.pl/wydarzenia/5594-rodzina-radwanskich-tak-tych-od-tenisa-poleca-mgle-solidaryzuje-sie-z-rodzinami-zalogi-potepia-raport-mak-i-brak-reakcji-wladz

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nas jeszcze kilku

nawet i młodzi znani się tam znajdą - na szczęście

 

ich 1% podatku przekazany na fundację Brata Alberta..........

To jest dopiero - no nie?

1%

 

polecam blog i sióstr stronkę

ja ją lubię....

 

http://www.radwanskasisters.com/index.php?id=92&L=0

 

http://wpolityce.pl/wydarzenia/5594-rodzina-radwanskich-tak-tych-od-tenisa-poleca-mgle-solidaryzuje-sie-z-rodzinami-zalogi-potepia-raport-mak-i-brak-reakcji-wladz

 

Agnieszka Radwańska wypowiadała się że ją polityka nie interesuje a wypowiedzi na blogu są dziełem jej taty. Miała nawet do ojca pretensje że wciąga ja w politykę. Tatuś najwyraźniej ma to w nosie. Powinien jednak mieć na tyle odwagi by przyznać że są to jego przemyślenia. Wykorzystuje sławę córki do propagowania takich a nie innych poglądów najwyraźniej wbrew jej woli. Niezależnie od tego kogo Radwański popiera nie powinien tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi proszę taką drugą nację, która równie dobitnie pokazuje jakim narodem zabawnych debili potrafimy być.

E tam, coś w nas jest takiego, że myślimy, że jesteśmy wyjątkowi, nawet jeśli wyjątkowi debile. A tak naprawdę jesteśmy tacy sami - w każdym kraju są idioci, co się dzieje w tv amerykańskiej, albo włoskiej, to możemy się uczyć od nich. Podobnie politycy - patrz zarobki włoskich polityków i co robili parlamentarzyści, jak im odjęli dofinansowanie obiadów :):)

Choć fakt, że Miller i Mury to sczyty absurdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć fakt, że Miller i Mury to sczyty absurdu...

 

dla mnie to chichot historii bardziej - absurd to takie coś niemożliwego jest

a to zwykły chichot

jak pomyślę sobie że helikopterem co również wysoko lata jak samoloty i spadał - a nic mu się nie stało - to nasila się.......ten chichot w moich (akurat) uszach.....

 

Ps: edit późny

odsłuchałem niechcący na Zetce - rozmowy dzisiejszej Monisi z Brudzińskim...

nie gniewajcie się - ale niestety efekt pracy prowadzącej i formę - uznałem wewnętrznie za dno dna (jest takie określenie? nie? no to je wymyśliłem....)

dno dna

 

http://wiadomosci.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET-Joachim-Brudzinski4

 

się komuś chce poświęcić chwilkę na przerywanie i swoje "najbardziejważnewciskanie" odsłuchać - niech spróbuje...od 10 minuty a 30 sekundy....

 

"Joachim Brudziński: To proszę nie prowadzić tej rozmowy w taki sposób, bo naprawdę czuję się...

 

Monika Olejnik: Przepraszam, ale ja się czuję tak, że pan głównie mówi, a ja mogę się od czasu do czasu wtrącić i pan mi suponuje. Proszę mi nie suponować, że ja nie jestem wrażliwa na to co się stało, bo to jest nie fair i dziękuję. Kończę...

 

Joachim Brudziński: To dlaczego mnie pani pyta...

 

Monika Olejnik: Kończę, kończę.

 

Joachim Brudziński: Bardzo proszę."

 

 

ech..................

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trud (niewielki) i sięgnąłem do źródła wiedzy wszelakiej czyli wiki... . Pan poseł Brudziński jest magistrem politologii i (o zgrozo) posiada uprawnienia pedagogiczne! Czyli ma wszelki prawo by suponować Pani Redaktor co mu się żywnie podoba, ba... nawet mógłby z powodzeniem przeprowadzić rozmowę polityczną z nią w roli głównej. A tak w ogóle, to faktycznie Olejnik brak wrażliwości skoro zaprasza TAKIEGO gościa do swojej audycji. Chęć nabycia nowej pary butów przykryła wrażliwość na ludzką głupotę.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na odbiór tego typu wywiadów duży wpływ mają preferencję polityczne. Na tekst Brudzińskiego, że Olejnik łykała bez zastanowienia kłamstwa Rosjan, Kopacz, itd., chyba nie zdziwiłeś się, że się zdenerwowała...

Wywiad miał być na temat emerytur, na pytanie o referendum Brudziński zaczyna elaborat o PO, gładko przechodzi do Smoleńska i wio, kto go powstrzyma ten cham i nie szanuje śp. Prezydenta. Ja nie wiem, co tam się satło, ale jak widzę 2 'ekspertów' - Brudziński i Olejnik, którzy spierają się o wybuchy to mi się śmiać chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na odbiór tego typu wywiadów duży wpływ mają preferencję polityczne.
Nawt jak wyłączę swoje preferencje polityczne, to i tak nie pojmę dlaczego zaprasza się do radia gościa, którego jedynym kapitałem politycznym jest powtarzany jak mantra Smoleńsk lub prezes. Kto chciałby ze mną rozmawiać, jeżeli moimi argumentami byłyby: jeśli myślisz inaczej to nie jesteś wrażliwy, nie jesteś patriotą, jesteś głupi. Po co Olejnik ten pacan do rozmowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to "TUZY" polskiego dziennikarstwa! :confused:

 

 

Taaaaaa, ta ich propaganda ma tyle wspólnego z dziennikarstwem, co ja z rodziną Windsorów.

 

Jak przeczytałam, że Lis z abonenckich pieniędzy bierze za jeden odcinek lansu w publicznej TV 60 tys. zł, to mnie troche ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...