Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

28 proc. dla PO, 26 proc. dla PiS-u,

No i teraz Jarosław grzecznie rezygnuje z dalszej kariery politycznej i kto rządzi? PiS! Ciekaw jestem ich pomysłów. Trochę strach że znowu najważniejsze będą konferencje prasowe i zadowolenie Rydzyka ale najwyższa już pora na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy prokurator generalny zrobi porządek?

 

http://niezalezna.pl/32811-sensacyjne-nagrania-ws-amber-gold

 

Inna sprawa, że

 

§ 1. Kto, powołując się na wpływy w instytucji państwowej, samorządowej, organizacji międzynarodowej albo krajowej lub w zagranicznej jednostce organizacyjnej dysponującej środkami publicznymi albo wywołując przekonanie innej osoby lub utwierdzając ją w przekonaniu o istnieniu takich wpływów, podejmuje się pośrednictwa w załatwieniu sprawy w zamian za korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Edytowane przez bluenet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała, aby był jedynym, ale naiwna nie jestem.

 

Śmieszy mnie jak opowiada takie historie (mówię o Panu Biernackim) facet który miał i ma wielki wpływ na bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. Na miejscu Pana Marcina P. nie obawiałbym się o wyrok. Śledząc wczorajszy w sprawie "Pruszkowa" oraz opieszałość naszej prokuratury i sądów byłbym spokojny. A wypompowane pieniążki do jednego z rajów podatkowych zabezpieczą mu luksusową przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Śmieszy mnie jak opowiada takie historie (mówię o Panu Biernackim) facet który miał i ma wielki wpływ na bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. Na miejscu Pana Marcina P. nie obawiałbym się o wyrok. Śledząc wczorajszy w sprawie "Pruszkowa" oraz opieszałość naszej prokuratury i sądów byłbym spokojny.

 

Nie nazwałbym tego wcale opieszałością.

"Wczorajszy" wyrok i każdy następny w podobnej sprawie, pokazuje gdzie tkwi mafia i jak trzecia władza ma się dobrze w RP.

Znamienne były też słowa " Słowika", który z rozbawieniem przyjął wyrok bezradnego zupełnie sądu i z uśmiechem podobno mówił ,że oni, jeśli w ogóle są mafią, to jedynie przypadkową i niewiele znaczącą. Góra tej organizacji siedzi wciąż nietykalna.

Trójpodział władzy nie udał się całkowicie w tym kraju a pan Biernacki, ma też trochę racji.

Jest całkiem sporo przykładów kiedy zamyka się gęby tym co nie byli w bandzie, lub kiedy wprowadza się nowego, zamieniając go za starego ale niewygodnego wyjadacza.

Nie chce mi się wierzyć ,że w prokuraturze siedzą matoły potrafiące tak spieprzyć sprawę.Udawać głupiego jest czasem wygodnie. Głupiego przecież nikt nie ruszy.

Przy tak niewydolnym prawie, niektóre święte krowy z dożywotnimi immunitetami mają się całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach Bezpiecznej Kasy Oszczędności też często pytano, kto stoi za Grobelnym, czyim jest słupem, bo przecież niemożliwe, aby w pojedynkę wymyślił taki numer. Odpowiedzi do dzisiaj nie znaleziono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...