Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy
To już nie dziadostwo to jakiś matrix. Chyba na przedstawionym wyżej Marsie mniej by człowieka dziwiło.

 

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/mec-hambura-przesluchac-premiera-tuska-i-marszalek-kopacz,1844399,6912

 

Genialne !:rolleyes:.Szkoda ,że tak późno, ale i to jest plusem. Już nam teraz nikt nie wmówi, że białe jest białe nawet jeśli badania DNA zaprzeczą temu.

Wiadomość poszłaaa, lud swoje wie, nie wypada się nawet tłumaczyć.

Powinniśmy czym prędzej opatentować nową metodę na posiadanie władzy.Ten sposób powinien nazywać się " na trupa".

Zasady są proste.

Zakopujemy zmasakrowanego trupa , po paru latach odkopujemy go w obecności kilku znanych hien cmentarnych i rzeczywistość możemy już kształtować dowolnie.

Aha! Pani Fotyga jest już prekursorem nowej, polskiej tradycji narodowej : warta honorowa na czas ekshumacji.

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Rozdwojenie jaźni Premiera?:rolleyes:

Wcale nie! Premier po prostu po raz kolejny udowodnił, że na potrzeby wyborcze, będąc w dodatku w opozycji, fajnie się dysponuje kasą, za którą się nie odpowiada. Rzeczywistość przerosła premiera i to nie pierwszy już raz.

 

Swoją drogą jest to kolejny, wyjątkowo bandycki skok na rzekomo należną się kasę.

Tylko sęk w tym ,że łamie się przy tym konstytucję. A co tam , prawa obywatela, równość wobec niego i prawo w ogóle, kiedy się jest sołtysem i można z podwładnym zrobić wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Teraz dopiero się jazda zacznie!!! Równie dobrze mogą spróbować zidentyfikować

nogę kurczaka w KFC ....

Jazda i to bez trzymanki. Dalszy scenariusz jest bajecznie przewidywalny a warianty są tylko dwa i oba niepomyślne dla Tuska.:)

 

Wariant I

Syn Walentynowicz miał rację, co potwierdzają badania DNA

opozycja : Kopacz do dymisji, Tusk z Putinem uknuli zamach. Trybunał!

Kopacz : ja przecież nie pakowałam tego towaru, pocałujcie mnie w dupę, żadnej dymisji nie będzie

opozycja : no to spotkamy się pod pałacem.

Mohery ostrzą parasolki, Pośpieszalski kręci kolejny dramatyczny reportaż, stawiają namioty , Macierewicz na szańcu wciela się w rolę Kordeckiego, Hofman tradycyjnie już bez odrobiny mydła robi prezesowi ... herbatę.

 

Wariant II

wyniki DNA : A jednak ! Chociaż trudno może w to uwierzyć, ale to jednak Walentynowicz

opozycja : nieprawdopodobna wręcz, powtarzam nieprawdopodobna zdrada. Wyniki są sfałszowane. Syn i wnuk nie mogą się mylić

Niesiołowski : plugastwo znowu podnosi pyski, won!

opozycja : no to spotkamy się pod pałacem.

Mohery ostrzą parasolki itd.... ciąg dalszy, bez żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Pepeg Twoją radosną (zazdroszczę radości) tfffurczość, więc pozostając w konwencji pozwolę sobie zaproponować:

 

 

Wariant III

Leci meteoryt, przypieprza z impetem i ocalełe jednostki zaczynają od maczugi. Nie ma klik, sitw, jawnej bezkarnej gangsterki, skundlonych mediów i fanatyków z wypranymi propagandą mózgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Doceniam Pepeg Twoją radosną (zazdroszczę radości) tfffurczość, więc pozostając w konwencji pozwolę sobie zaproponować:

Nie podoba Ci się moja radość? Trudno, nie wszyscy muszą być tak funeralnie poważni i uwielbiać cierpieć z innymi.

W przeciwieństwie do Ciebie mój scenariusz był w miarę optymistyczny, Twój trąci znowu pretensjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda i to bez trzymanki. Dalszy scenariusz jest bajecznie przewidywalny a warianty są tylko dwa i oba niepomyślne dla Tuska.:)

.

 

a dlaczego uważasz że wszystko ma być dla niego pomyślne?

wierzysz - że zasługuje tylko właśnie na te?

 

PS:

skąd ta wiara - gadaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie! Premier po prostu po raz kolejny udowodnił, że na potrzeby wyborcze, będąc w dodatku w opozycji, fajnie się dysponuje kasą, za którą się nie odpowiada.

 

.

 

strasznie mi się podoba

Muszę - albo może bardziej bym ochotę miał - priva zdobyć

Podeślę Ci kopertę z kancelarii Premiera

Widziałeś może?

Złotymi oblamówkami krzyczące - uwaga - to nie jest taka sobie "zwykła poczta"

I ten efekt.

Osrany - zbojkotowany przez Wojewodę i podległych mu Dyrektorów Infrastruktury przy tymże jego urzędzie - dzwoni i samochody podsyła służbowe i się umawia na spotkania - które wcześniej - a jakże - odbywały się - wyczekiwane zgodnie z kalendarzem sekretarki .....

Kto wierzy w tym kraju w sprawiedliwość ważniejszą niż polityk i polityczny układ - jest głupi....

Przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
a dlaczego uważasz że wszystko ma być dla niego pomyślne?

wierzysz - że zasługuje tylko właśnie na te?

 

PS:

skąd ta wiara - gadaj....

 

A skąd Ci to przyszło do głowy, że ja tak uważam iż obecny premier zasługuje na to?

Nic takiego nie napisałem. Resztki mojej empatii , każą życzyć mu konwencjonalnie powodzenia w życiu osobistym a zwłaszcza zawodowym, ale nic poza tym.

Był leniwy, niegrzeczny i bezradny, chociaż w czepku rodzony. Nie będzie więc tym razem lodów na deser.

Nie może być wiecznie z górki.Zawód obrał sobie przecież trudny i chyba wiedział, że łatwo nie będzie.

 

PS koperty do premiera nie widziałem, lecz sobie mogę wyobrazić.

Każde panisko zasługuje na pańską papeterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ci to przyszło do głowy, że ja tak uważam iż obecny premier zasługuje na to?

 

Był leniwy, niegrzeczny i bezradny, chociaż w czepku rodzony.

PS koperty do premiera nie widziałem, lecz sobie mogę wyobrazić.

Każde panisko zasługuje na pańską papeterię.

 

 

echżesz....

kto ma takie myślenie?

 

W Bytomiu moim - referendum nad odwołaniem Prezydenta Miasta - skuteczne było.

W drugiej turze - jest jego zastępczyni - która o dziwo - odpowiedzialna była za sprawy - w związku z którymi tegoż włodarza - odwołano.

Czujesz rozwagę i czujność - i mądrość ?

W ponownym wyborze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

W Bytomiu moim - referendum nad odwołaniem Prezydenta Miasta - skuteczne było.

W drugiej turze - jest jego zastępczyni - która o dziwo -

Tak dla ścisłości, to o kobietach na szczeblu, nie mówimy "o dziwo", tylko "o szanowna pani".

A co do reszty, to nihil novi .We władzy zasiadają tylko ludzie mądrzy i inteligentni , więc nie dziwota, że osoby tak bystre wykazują się zarówno czujnością jak i rozwagą, że o roztropności nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We władzy zasiadają tylko ludzie mądrzy i inteligentni

 

to ja - kurważ - czego tam nied mogę inteligentnie i mądrze - wciąż zostać wysłuchany w takiż sposób?

Co!

Ja głupio argumentuję?

Oni głupkowato odbierają?

Noooo....

Jak to jest.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
to ja - kurważ - czego tam nied mogę inteligentnie i mądrze - wciąż zostać wysłuchany w takiż sposób?

Co!

Ja głupio argumentuję?

Oni głupkowato odbierają?

Noooo....

Jak to jest.........................

Nie wiem.

Może ich inteligencja jest wręcz niebotyczna i wyjątkowo skomplikowana .

 

Ale przyznam Ci się, że sam coraz częściej dochodzę do wniosku, że ludzie na potęgę kretynieją. Mam nawet wrażenie, że aby ich zrozumieć samemu trzeba być niezłym debilem. Co gorsze, to nie dosyć , że jełopy nami rządzą, to jełopy są w opozycji a i opinię kształtują debile.

Najlepszym tego przykładem są reklamy.

Jestem przerażony. Kur..a ! Ja już chyba nie należę do żadnej grupy docelowej.Po prostu nie istnieję.

A co tu mówić o władzach, skoro oni są jeszcze mądrzejsi od tych mistrzów słowa i kształtowania ludzkich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...