Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

A co maysee myślisz o wypowiedzi Brzezińskiego? Wiem że blisko ci do Kaczyńskiego ale nie uważasz ze Brzeziński ma rację mówiąc o podważaniu podstaw państwowości przez Kaczyńskiego? (nie wymienił go z nazwiska ale wiadomo o kogo chodzi).

Nie chodzi mi o kłótnię ale o to że trudno Brzezińskiego zaliczyć do układu który wg Kaczyńskiego okupuje Polskę. Jest to głos niewątpliwie obiektywny, choć oczywiście przez PiS kontestowany.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński się wypowiedział z okazji święta.

"...- To święto jest świętem polskiego patriotyzmu, jest świętem tych wszystkich, dla których Polska to wielka zasadnicza wartość, którzy chcą, żeby Polska trwała, żeby się rozwijała, którzy chcą dla Polski coś poświęcić, dla których nie jest ona pustym dźwiękiem, a tym bardziej nie jest czymś, czego należy się wstydzić - podkreślił..."

 

Wygląda na to żeto nie jest jego święto. Dla niego Polska to puste słowa. Próbuje z 11 listopada zrobić święto Kaczyńskiego bo dla niego samego on jest najwyższą wartością i niestety część Poaków świętuje święto Kaczyńskiego a nie rocznicę odzyskania niepodległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maysee myślisz o wypowiedzi Brzezińskiego.

 

Odcinam sie zrowno od ekstremum plusowego jak i minusowego. Brzezinskiego wolne prawo do takich opinii. Ja jako prosty obywatel bardziej bylbym zainteresowany jak to dokladnie bylo z WSI, co sie tak naprawde stalo w Smolensku i jak od podszewki wygladala afera Amber Gold.

Edytowane przez maysee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to czasem specyfika "elektoratu" tego PANA? Podobnym w całym kraju. Tyle, ze w połączeniu z temperamentem Ślązaków daje mieszankę jak na obrazku...PAN daje im prostą receptę na wyrwanie się z otaczającej rzeczywistości . Dla nich to co się wokół dzieje to matrix...

 

 

Swoją drogą niezła prowokacja. Kamera "przypadkowego" uczestnika zgromadzenia akurat za plecami prowokatora... Ktoś wiedział doskonale, że tak będzie...(ja wiedziałem ,że tak będzie... ja wiedziałem...:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to czasem specyfika "elektoratu" tego PANA?

Oj, jest! Mam na podwórku takiego PiSowca. Bardziej upierdliwego człowieka nie znam. Niby do wszystkich sie usmiecha ale jednocześnie utrudnia wszystkim życie jak może. Porysował komus karoserię za to że zaparkował pod jego oknem, dzieci wyzywa od ch..ów bo biegaja po trawniku. Ale dla równowagi codziennie kościólek, wyspowiada się i z czystym sumieniem dalej robi swoje.

 

 

Swoją drogą niezła prowokacja. Kamera "przypadkowego" uczestnika zgromadzenia akurat za plecami prowokatora... Ktoś wiedział doskonale, że tak będzie...(ja wiedziałem ,że tak będzie... ja wiedziałem...:D)

Komuna sie przypomina. Tam też wystarczył byle duperel by zjawiała sie milicja i robiła afera. Taki to był mocarny system ze bał się nawet babć plotkujących na straganie. Tu jest to samo. To wszystko jest tak absurdalne że nie obroni się przed najsłabszym argumentem. Wystarczy zapytać o cokolwiek i sfilmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, współczesna szkoła demokracji.

"jeżeli to było spotkanie zwolenników, to po jaką cholerę poleźli tam adwersarze?"

To po cholerę jeździć na spotkanie ze zwolennikami, aby im pokadzić? Spotkania są dla społeczeństwa, organizatorzy powinni się liczyć, że są zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy. Ale spotkanie, gdzie wszyscy biją brawo, buduje poczucie siły u zwolenników, że to wyraz całego społeczeństwa. Kto jest przeciw - pederasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest przeciw - pederasta.

 

Tego nie wiemy.

 

Wielce prawdopodobne (tak jak z trotylem i nitrogliceryną), ale nawet gdyby, pokazuje nam i przypomina, z jak niebezpieczną partią i elektoratem mamy do czynienia. :(

 

Trotyl i nitro umozliwily Tobie przejrzenie na oczy i zdanie sobie sprawy z niebezpieczenstw zwiazanych z partia i ludzmi ja wspierajacych? Aaaaa.... no przeciez Tomek Lis i Jaca Zakowski juz wszystko wyjasnili. Jest luzzzzz.

Edytowane przez maysee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...