Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ech, współczesna szkoła demokracji.

"jeżeli to było spotkanie zwolenników, to po jaką cholerę poleźli tam adwersarze?"

To po cholerę jeździć na spotkanie ze zwolennikami, aby im pokadzić? .

 

no nie wiem - bo ja jak idę na spotkania w kościele katolickim - to później jakoś wcale nie ciągnie mnie na spotkania w synagodze albo wśrod świadków zboru

 

Spotkania są dla społeczeństwa, organizatorzy powinni się liczyć, że są zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy.

 

akurat Ci przeciwnicy - nie zadali jakiegoś konkretnego pytania, tylko zaczęli od stwierdzeń jaki to z Maciarewicza wichrzyciel i zakała Polski.

Więc skoro to wiedzieli - no to po co tam przyszli?!

 

PS:

oczywiście wcale nie oznacza tto, że można kogoś na takich spotkaniach szarpać i wyzywać.

Ale jak moja kochana drużyna jedzie na mecze wyjazdowe, to nigdy nie usiadłbym wśród kibiców gospodarza - bo mi się strasznie nie podobają obraźliwe przyśpiewki w kirunku "moich" :)

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no nie wiem - bo ja jak idę na spotkania w kościele katolickim - to później jakoś wcale nie ciągnie mnie na spotkania w synagodze albo wśrod świadków zboru

 

Ale jak moja kochana drużyna jedzie na mecze wyjazdowe, to nigdy nie usiadłbym wśród kibiców gospodarza - bo mi się strasznie nie podobają obraźliwe przyśpiewki w kirunku "moich" :)

 

No właśnie. Mamy kult religijny (kościół, synagoga, zbór są miejscem tego kultu), mamy "kult" drużyny i wszystko OK. Ale kult partii politycznej to dla mnie jest coś nie tak.

 

 

akurat Ci przeciwnicy - nie zadali jakiegoś konkretnego pytania, tylko zaczęli od stwierdzeń jaki to z Maciarewicza wichrzyciel i zakała Polski.

Więc skoro to wiedzieli - no to po co tam przyszli?!

W tych warunkach ciężko było dokończyć pytanie. Oczywiście, że przyszli tam prowokować. A organizatorzy obawiali się, że dyskusja zejdzie z zaplanowanego toru i na wszelki wypadek wyrwali mikrofon. Prowokacja się udała, cała impreza krąży po necie. Inna rzecz, że wybrali sobie bardzo prosty obiekt do prowokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
no nie wiem - bo ja jak idę na spotkania w kościele katolickim - to później jakoś wcale nie ciągnie mnie na spotkania w synagodze albo wśrod świadków zboru

 

 

oczywiście wcale nie oznacza tto, że można kogoś na takich spotkaniach szarpać i wyzywać.

Ale jak moja kochana drużyna jedzie na mecze wyjazdowe, to nigdy nie usiadłbym wśród kibiców gospodarza - bo mi się strasznie nie podobają obraźliwe przyśpiewki w kirunku "moich" :)

 

Dosyć przerażające jest to co piszesz.

Już samo porównanie do kibiców i atmosfery igrzysk stadionowych mocno zalatuje mi szowinizmem.

Spotkanie ponadto nie odbyło się w kościele ale w bezwyznaniowym i publicznym SDK i nie było też zamkniętym spotkaniem partyjnym.

 

Smutny jest jednak obraz agresywnego i zdesperowanego prostaka.( To nie o Tobie ale o gawiedzi tam zgromadzonej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć przerażające jest to co piszesz.

Już samo porównanie do kibiców i atmosfery igrzysk stadionowych mocno zalatuje mi szowinizmem.

Spotkanie ponadto nie odbyło się w kościele ale w bezwyznaniowym i publicznym SDK i nie było też zamkniętym spotkaniem partyjnym.

 

Smutny jest jednak obraz agresywnego i zdesperowanego prostaka.( To nie o Tobie ale o gawiedzi tam zgromadzonej)

 

 

e tam

porażające od razu.

Kibice i stadion - kojarzą Ci się naprawdę źle?

Ale to tak z autopsji - czy Monika Olejnik przekonać potrafiła?

Bo ja w niedzielę ponownie z nieletnim moim siedziałem na trybunach - bez najmniejszych obaw i lęków. Od lat tak sobie siedzimy, bez względu na publikacje prasowo-telewizyjne.

 

 

Nie chodzę na piwko do gejowskiej knajpy - bo nie lubię tej knajpy i popijających tam piwo.

Geje nie chodzą na piwko tam gdzie ja, bo nie chcą zostać obrażeni i po ryju nawet i może.

I tak sobie chadzamy na tego samego producenta piwo osobno i w oddali

I nikomu to nie przeszkadza - a nawet powiem że nikt nie próbuje zmieniać tego porządku picia piwa.

No bo smakuje nam wszystkim ten sposób picia piwka niepowtarzalnie.

I nie zmieniamy tego na siłę aby dorabiać do piwka ideologię

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne? Jeżeli chcieli tylko sprowokować, to im się to zajebiście udało :yes:... i słupki PiSu w dół. Skoro są tacy tępi, to kij im w oko;)

 

Ty wierzysz w to co piszesz ? zobaczysz jaki procent glosow PiS bedzie mial. Zreszta bez PiSu, PO "zdechnie"...... i Ty o tym dobrze wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wierzysz w to co piszesz ? zobaczysz jaki procent glosow PiS bedzie mial. Zreszta bez PiSu, PO "zdechnie"...... i Ty o tym dobrze wiesz.

Nie bez PISu tylko bez Jarosława. Ten geniusz żoliborski najbardziej genialny jest własnie w sprawach wizerunkowych. Co sie odezwie to słupki PiS leca na łeb, na szyję. Jak siedzi cicho to mundrzy Polacy nabierają do niego zaufania. W Szczecinie wybrano swego czasu Jurczyka magazyniera na prezydenta. Głupot narobił i zrezygnował. Najlepsze jednak było to że w kampanii wyborczej zapytany o to jaki ma program stwierdził że jeszcze nie wie. No i został prezydentem. Jarosław dla swojego dobra powinien pozostać mglista postacią owianą nimbem tajemniczości odzywającą się spradycznie półsłowkami. Cos jak Pawlak z wczesnych swoich lat politycznych. Po wyborach mielibyśmy niezłą pobudkę. :) W IV RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Kibice i stadion - kojarzą Ci się naprawdę źle?

W ogóle mi się nie kojarzą z niczym, bo poziom tzw. kibica jest zazwyczaj adekwatny do poziomu danej dyscypliny.

Porównanie Twoje mimo wszystko jest trafne, ale to polityka zrównała się intelektualnie z dyskusją kiboli, w której z braku argumentów trzeba komuś chyba przypierdolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi się nie kojarzą z niczym, bo poziom tzw. kibica jest zazwyczaj adekwatny do poziomu danej dyscypliny.

Porównanie Twoje mimo wszystko jest trafne, ale to polityka zrównała się intelektualnie z dyskusją kiboli, w której z braku argumentów trzeba komuś chyba przypierdolić.

 

Oj nie bądź Jarek i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. A kibol to określenie kibica z Poznania (nie obraźliwe), a oni chyba dają akurat dość dobry przykład (oglądaj mecz w niedzielę, będzie na co patrzeć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie bądź Jarek i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. A kibol to określenie kibica z Poznania (nie obraźliwe), a oni chyba dają akurat dość dobry przykład (oglądaj mecz w niedzielę, będzie na co patrzeć).

 

Mimo, że mieszkam w Wielkopolsce, mam złe zdanie o kibolach z Poznania oraz o kibolach z pozostałych części Polski (oczywiście poza Poznaniem kibol to określenie pejoratywne).

 

Tutaj jeden z przykładów pojedynków między Lechem a Legią:

 

http://wyborcza.pl/1,76842,9573892,26_kiboli_zatrzymano__Zarzuty_po_zadymie_w_Bydgoszczy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Przecież wiadomo że w piłkę nozną gra się nogami, głowa jest niepotrzebna (oczywiście oprócz pierd......nięcia piłki zwanego popularnie główką). Jest jednak w tym sporcie pewien plus. Idiota, nie idiota moze być dobrym piłkarzem. Funny retardation. :)

No i o to mi chodziło. Używajmy organów odpowiednich dla danej dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
nieudolność Policji? zmowa milczenia? jeden idiota zwany kibicem broni drugiego idiotę? jak to tłumaczyć?

Według byłego posła Zawiszy, ubliżyłeś w tym momencie prawdziwemu patryjocie , od którego "wielu mogłoby się uczyć miłości do ojczyzny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych kilkudziesięciu tysięcy kibiców zapamiętałem najbardziej fana futbolu rodem z Poznania, który z pięknego wyskoku kopnął kamerzystkę. Brawo.

 

I co to według ciebie oznacza? Że wszyscy kibice to idioci??? Mi też osobiście jest przykro jak widzę takie obrazki i dlatego mówię -pałować, sadzać, karać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...