Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I co to według ciebie oznacza? Że wszyscy kibice to idioci??? Mi też osobiście jest przykro jak widzę takie obrazki i dlatego mówię -pałować, sadzać, karać!

 

Byłeś kiedyś na meczu siatkówki? Na przykład PTPS Piła? Widziałeś kiedyś takie sceny? Może inny przykład. Żużel. Polonia Piła. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Może z innej beczki. Bliskie mi Kielce i piłka ręczna. Też słabo znaleźć. A może koszykówka. Mój rodzinny AZS Koszalin. Nigdy nie byłem świadkiem czegoś takiego co obserwuję na stadionach piłkarskich.

Może kibice piłki nożnej są inni? Fakt są....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłeś kiedyś na meczu siatkówki? Na przykład PTPS Piła? Widziałeś kiedyś takie sceny? Może inny przykład. Żużel. Polonia Piła. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Może z innej beczki. Bliskie mi Kielce i piłka ręczna. Też słabo znaleźć. A może koszykówka. Mój rodzinny AZS Koszalin. Nigdy nie byłem świadkiem czegoś takiego co obserwuję na stadionach piłkarskich.

Może kibice piłki nożnej są inni? Fakt są....

 

Potwierdzam, że na mecze piłki nożnej to prawie same bydło się schodzi i potem jest opinia taka jaka jest. Sam nie raz bym się wybrał na mecz piłki nożnej, pokibicować z duchem walki, ale najzwyczajniej w świecie się boję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluenet, na żużlu nie widziałeś zadym? Zdejmij kapcie i trochę pokibicuj na żywo :) Akurat szwagier jest wiernym kibicem Unii Leszno i sam kiedyś dostał po mordzie od kibiców Torunia (po meczu). Zresztą on był jednym z kilkudziesięciu. A że żużel miej medialny od nożnej (o innych dyscyplinach nawet nie wspominając) to i pewnie o tym nie słyszałeś. Sam zresztą byłem na meczu Polonii z Apatorem gdzie doszło do zadymy!

Od urodzenia jestem kibicem wielu dyscyplin (sam nawet byłem sportowcem z jakimiś sukcesami) i nigdy nie dostałem po mordzie. Nigdy nie musiałem uciekać czy też gonić. Na mecze jeżdżę dość regularnie i ostatnią zadymę jaką pamiętam to było po meczu Lech-Legia jakieś 5 lat temu. Stałem i obserwowałem co się dzieje. I wiesz co? Widziałem jak policja napierdala z gumowych kul z góry stadionu do zwykłych ludzi na dole!!! Ci ludzie to byli zwyczajni kibice, a zadyma która niby miała policje do tego sprowokować to była zwykła dziecinada! Także nie pisz głupot mając wiadomości z tylko z mediów. Mało brakowało by do jednej zadymy doszło właśnie dzięki Wyborczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadym na żużlu ;)

weż wracaj z torunia do bydgoszczy po meczu

i się zatrzymaj po drodze

np na wysokości solca albo wioski wielkiej

piłka jest medialna i przez to bardziej polityczna

 

Kiedyś kolega w Toruniu, po pijaku, zaczą się wydzierać na całą japę

-Polonia Bydgoszcz! Polonia Bydgoszcz!

Obskoczyło go kilku murków i mu chcieli wpindolić

Wtedy im powiedział, że się nie zna na piłce nożnej, więc ci zgłupieli i go puścili:D

 

Sport jest dla ludzi i nie wstydzę się tego, że jestem kibicem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu komentować?

 

To, że nie dyscyplina jest problemem (bardziej medialna piłka nożna od żużla), a jednostki które wpływają na jej negatywny obraz. Nawet jakby 1000 meczy odbyło się spokojnie, to media rozdmuchają 1001, na którym kilku pianych czy naćpanych idiotów, wyrywa krzesła i barierki!

Pamiętaj, nie wszyscy Polacy to złodzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam. I co z tego?

 

A gdyby tak wprowadzić dla kiboli - kibiców - idiotów - za wszczynanie - całkowitą konfiskatę mienia...Co myślicie? Jak szybko Antek Policmajster wszcząłby awanturę?

 

Że nie wolno pakować wszystkich do jednego wora. Czy to kibic piłki nożnej czy żużla. Czy to PiSowiec czy POwiec. Czy to Polak czy Muminek.

Konfiskatę mienia? Jakiego (najczęściej) mienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj jeden z przykładów pojedynków między Lechem a Legią:

 

http://wyborcza.pl/1,76842,9573892,26_kiboli_zatrzymano__Zarzuty_po_zadymie_w_Bydgoszczy.html

 

 

to już jest prawie jak zieeeeew - ta Wybiórcza i Staruch wróg Premiera i Polski.

Daliby - nie wiem....coś o seksie albo jakieś podobne fajne

 

Monisia w końcu też się dowiedziała o kibolach i o motocyklistach - od Zawiszy :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Kj8RdenQLr8

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według byłego posła Zawiszy, ubliżyłeś w tym momencie prawdziwemu patryjocie , od którego "wielu mogłoby się uczyć miłości do ojczyzny".

 

 

wspomina innych zauważ

Było nie było - w niedzielę na meczu - odśpiewaliśmy z młodym hymn Polski.

Wszyscy ściągnęli z głowy klubowe czapeczki, było dostojnie tak jak powinno.

I wiesz co?

Nikt nikogo nie skatował, nie wyszydzał i pluł.

Normalnie nienormalni Ci moi kibole jacyś byli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...