Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomijając wszystko, co w agencie ludzi bulwersuje, to ja się zastanawiam, kto dał te fotki do publikacji. Niektóre wyglądają na zrobione w czasie prywatnych imprez. Wniosek: uważać na "przyjaciół", którym może gul skoczyć.

 

Bo dokładnie tak jest!

Ale problem jest jeszcze jeden. Że takie imprezy w ogóle się odbywały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dokładnie tak jest!

Ale problem jest jeszcze jeden. Że takie imprezy w ogóle się odbywały...

 

Jeśli chodzi o fotki z walizkami z kasą, to można zakwestionować przestrzeganie przez agenta kodeksu etyki zawodowej (o ile taki isnieje, nie wiem, ale jakbym miała taką walizkę, to też bym sobie fotkę streliła :oops:), ale niektóre z zdjęć wyglądają na dokumentację domowych imprezek. Kto takich zdjęć nie ma? Za kasę sprzedali te foty? Swoje gęby ukryli, a agenta zostawili. Dla mnie to nie wstyd dla agenta, a dla tych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że te zdjęcia to nieporozumienie. Czasem pozory mylą:

[ATTACH=CONFIG]151826[/ATTACH]

 

Te zdjęcia to żenada.

Jakby mi ktoś w tym momencie zrobił zdjęcie, a potem jakbym została posłem albo jeszcze jakim ministrem, to dopiero by była jazda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fotki z walizkami z kasą, to można zakwestionować przestrzeganie przez agenta kodeksu etyki zawodowej (o ile taki isnieje, nie wiem, ale jakbym miała taką walizkę, to też bym sobie fotkę streliła :oops:), ale niektóre z zdjęć wyglądają na dokumentację domowych imprezek. Kto takich zdjęć nie ma? Za kasę sprzedali te foty? Swoje gęby ukryli, a agenta zostawili. Dla mnie to nie wstyd dla agenta, a dla tych znajomych.

 

1. Jak byś miała taką walizkę, to se strzelaj, ale wyszkolenie i przygotowanie agenta kosztowało setki tysięcy złotych publicznych!!! Nie ma prawa narażać się na dekonspirację! Kto sobie robi fotki, wiedząc, że w Polsce wszystko wycieknie? Mało przykładow było dotąd?

2. Impreza może i domowa, ale dom służbowy. Mieszkanie operacyjne. Czyli chlanie i jebanie za naszą kasę. I jeszcze robienie fotek, żeby tę kasę można było spisać na straty.

Ja chlam za swoje we własnym domu. Wtedy se robię fotki. A jak to ktoś opublikuje (na razie nikt nie chciał, chociaż próbowałem sprzedać) to budżet państwa strat nie poniesie. Przeciwnie, zarabia na mnie, bo akcyza rośnie.

3. Gęby agenta nie ukrywali, bo już agentem nie jest, tylko parlamentarzystą, więc jego gębę można publikować bez jego zgody. Nie dorabiaj niestworzonych teorii o wstydzie, bo lekko się rozjechałaś tutaj z moralnością..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak byś miała taką walizkę, to se strzelaj, ale wyszkolenie i przygotowanie agenta kosztowało setki tysięcy złotych publicznych!!! Nie ma prawa narażać się na dekonspirację! Kto sobie robi fotki, wiedząc, że w Polsce wszystko wycieknie? Mało przykładow było dotąd?

2. Impreza może i domowa, ale dom służbowy. Mieszkanie operacyjne. Czyli chlanie i jebanie za naszą kasę. I jeszcze robienie fotek, żeby tę kasę można było spisać na straty.

Ja chlam za swoje we własnym domu. Wtedy se robię fotki. A jak to ktoś opublikuje (na razie nikt nie chciał, chociaż próbowałem sprzedać) to budżet państwa strat nie poniesie. Przeciwnie, zarabia na mnie, bo akcyza rośnie.

3. Gęby agenta nie ukrywali, bo już agentem nie jest, tylko parlamentarzystą, więc jego gębę można publikować bez jego zgody. Nie dorabiaj niestworzonych teorii o wstydzie, bo lekko się rozjechałaś tutaj z moralnością..

 

Piszą, że to były pożegnania po odejściu z pracy albo imieniny. Dla mnie to imprezy prywatne. Uchowaj mnie Boże od takich kolegów z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Piszą, że to były pożegnania po odejściu z pracy albo imieniny. Dla mnie to imprezy prywatne. Uchowaj mnie Boże od takich kolegów z pracy.

Strasznie profesjonalne, jak na agenta IV RP przystało. Harcerstwo spod znaku kruchty i nic po za tym.

Co tam koledzy. Świadczy to tylko o zawodowstwie Ptysia Tomka.

Takiego agenta jeszcze świat nie widział, nawet po przejściu w stan spoczynku i kumpli nie ma co obwiniać - są na jego poziomie.

Chłoptaś przeżył sobie infantylną przygodę za pieniądze podatnika.... i się nie ograniczał.

Co on myślał ? Może to , że to jest nieustająca fiesta a on zostanie celebrytem ?

Pokaż mi innego agenta, który przeszedł na zasłużony odpoczynek i się tak udziela w mediach a takie sceny wyciekają z nim na światło dzienne.

Żenujący poziom agentury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie profesjonalne, jak na agenta IV RP przystało. Harcerstwo spod znaku kruchty i nic po za tym.

Co tam koledzy. Świadczy to tylko o zawodowstwie Ptysia Tomka.

Takiego agenta jeszcze świat nie widział, nawet po przejściu w stan spoczynku i kumpli nie ma co obwiniać - są na jego poziomie.

Chłoptaś przeżył sobie infantylną przygodę za pieniądze podatnika.... i się nie ograniczał.

Co on myślał ? Może to , że to jest nieustająca fiesta a on zostanie celebrytem ?

Pokaż mi innego agenta, który przeszedł na zasłużony odpoczynek i się tak udziela w mediach a takie sceny wyciekają z nim na światło dzienne.

Żenujący poziom agentury.

 

Liczyłam Pepeg na Ciebie. ;)

Zgadza się, te foty świadczą o zawodostwie naszych służb. Dla mnie, istocie społecznej również o zdziadzieniu wartości międzyludzkich takich jak przyjaźń, lojalność, koleżeńskość.

Myślę, że jak robił sobie te foty, to nie myślał, jakie mogą przynosić konsekwencje.Ktoś myśli w sytuacji, gdy jest "panem życia", że kiedyś to się skończy? Zwłaszcza, gdy "piękny" i młody?

 

No jest agent udzielający się. Znacznie poważniejszy.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/107739/nielegalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

No jest agent udzielający się. Znacznie poważniejszy.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/107739/nielegalni

 

Zgadzam się znacznie poważniejszy.

Opowiada o rzeczach nie mających dla nikogo dzisiaj większego znaczenia i niewielu wie kim Severski jest i jak wygląda, nawet gdy on jest na emeryturze.

Cieszę się ,że Cię nie zawiodłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...