Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To kolejny temat zastępczy. 60 milionów podzielone pomiędzy, powiedzmy jakieś 20 tysięcy pracowników to znowu nie tak dużo. Należy im sie w końcu ekwiwalent za tak ciężką pracę?

 

To ostatnie zdanie , to zart ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
To kolejny temat zastępczy. 60 milionów podzielone pomiędzy, powiedzmy jakieś 20 tysięcy pracowników to znowu nie tak dużo. Należy im sie w końcu ekwiwalent za tak ciężką pracę?

Absolutnie się nie należy. Mnie szef nie dał podwyżki a odpowiadam za napar kawy, to i im też nie powinien dać.

Albo wszystkim, albo nikomu.Żołądki mamy przecież równe.

Niech żyje lud pracujący miast i wsi.

 

Czy marszałek Kuchciński zrezygnował ze swojej premii? Tak tylko pytam.

Jest bowiem propozycja aby w dobie kryzysu zmniejszyć ilość marszałków. Mam nadzieję, że jego i Grodzkiej to nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie należy. Mnie szef nie dał podwyżki a odpowiadam za napar kawy, to i im też nie powinien dać.

Albo wszystkim, albo nikomu.Żołądki mamy przecież równe.

Niech żyje lud pracujący miast i wsi.

 

Czy marszałek Kuchciński zrezygnował ze swojej premii? Tak tylko pytam.

Jest bowiem propozycja aby w dobie kryzysu zmniejszyć ilość marszałków. Mam nadzieję, że jego i Grodzkiej to nie dotyczy.

 

Sam widzisz ze Polska to " dziki kraj "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę Cię :)

mnie nie pytaj - ja wiem od dawna :)

Tak Ci się tylko wydaje ;)

 

Decyzja o zamrożeniu pieniędzy na budowę polskich dróg ucieszyła naszego ministra spraw zagranicznych.

Zdaniem Sikorskiego, takie działanie UE, wzmacnia pozycję Polski w Europie, zwłaszcza biorąc pod uwagę kalendarz - niebawem kolejna tura negocjacji nad unijnym budżetem.

 

I właśnie to zamrożenie wielkich środków ma być, w opinii pana ministra, naszym handicapem – skoro „...polskie instytucje, polska prokuratura są zdolne do wykrycia zmowy cenowej, to pokazuje nasz autorytet i pokazuje, że państwo polskie sprawnie działa…”.

Co więcej, takie „sprawne działanie” daje nam „…dodatkowe argumenty w naszych negocjacjach o szczodry budżet europejski…”.

 

Czyli państwo ponownie zdało egzamin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I właśnie to zamrożenie wielkich środków ma być, w opinii pana ministra, naszym handicapem – skoro „...polskie instytucje, polska prokuratura są zdolne do wykrycia zmowy cenowej, to pokazuje nasz autorytet i pokazuje, że państwo polskie sprawnie działa…”.

 

Czyli państwo ponownie zdało egzamin :D

 

Rozdzielenie stanowiska Prokuratora Generalnego od stanowiska Ministra Sprawiedliwości miało spowodować, że prokuratura jest instytucją, na którą rząd nie ma wpływu. Załóżmy na moment, że tak się stało. Jaka więc jest zasługa rządu Premiera Tuska w wykryciu zmowy cenowej?

 

Tak, "państwo" zdało egzamin ale czy rząd zdał? Co na to minister Bieńkowska i minister Nowak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

Tak, "państwo" zdało egzamin ale czy rząd zdał? Co na to minister Bieńkowska i minister Nowak?

 

No nie załamuj mnie! To wykrycie zmowy nie było zasługą Tuska? :D

A sama zmowa , to też nie jego robota?

Przecież taka herezja, to się w głowach patryjotów nie mieści .

"Jak żyć premierze, jak żyć ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie załamuj mnie! To wykrycie zmowy nie było zasługą Tuska? :D

A sama zmowa , to też nie jego robota?

 

Są trzy szkoły podejścia do zagadnienia;

1. Szkoła krytyczna:

Za wszystko co się dzieje w Rzeczypospolitej Najjaśniejszej jest głową odpowiedzialny Tusk! (dotyczy to również samobójstw egzaltowanych nastolatek). Wyjątek stanowią rzeczy pozytywne - za te odpowiedzialność bierze poprzednia ekipa.

2. Szkoła bezkrytyczna:

Za wszystko odpowiedzialny jest Tusk. Wyjątek stanowią rzeczy naganne - te są pokłosiem rządów poprzedniej ekipy!

3. Szkoła logiczna:

Logiczna, indywidualna ocena każdego przypadku prowadzi do logicznych wniosków dotyczących zasług i odpowiedzialności. Ponieważ w Narodzie logiczne myślenie jest rzeczą wręcz unikatową, próby używania mózgu prowadzą najczęściej do konkluzji znanych z dwóch poprzednich szkół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boli mnie....

strasznie mnie boli - próba odrzucania winy za złe decyzje podejmowane

za dobór niekompetentnych

za pozwalanie obok boczku - swojego - na rozwiązłości, szalbierstwa i dywagowanie o prawnie słusznych zastrzeżeniach.

Gupi ten rząd - z małej literki...

gupi..........i płytki.........

i gupi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boli mnie....

strasznie mnie boli - próba odrzucania winy za złe decyzje podejmowane

za dobór niekompetentnych

za pozwalanie obok boczku - swojego - na rozwiązłości, szalbierstwa i dywagowanie o prawnie słusznych zastrzeżeniach.

Gupi ten rząd - z małej literki...

gupi..........i płytki.........

i gupi......

 

Prezesu, dobra diagnoza to za mało. Masz jakieś środki zaradcze? Bom spragniony niczym kania dżdżu.

Na koniec końców odnajdź ten wewątek sprzed lat, pieprznij go na początek strony, a ja, PRZYRZEKAM TO!, powtórzę swoją deklarację przystąpienia do Twojej partii.

Amen.

Edytowane przez wykrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...