Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

E tam. Kumpli spod celi przekupi kiełbasą ;)

 

BTW. Zastanawia mnie czemu sąd zdecydował o wyroku więzienia. Przecież równie dobrze mógłby Henryka S. uwolnić i nakazać zwrot 15 mln.

 

wsadzają do więzienia za 10tyś to za 15mln mieliby puścić wolno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Gosc_123

Ja bym tam poszła dalej... Za 10 tys. do pudła, za podrobienie szkolnej legitymacji - do pudła! Za piętnaście baniek... luz!

 

And justice for all! http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif ... http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_rolleyes.gif

Edytowane przez Gosc_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Heniek będzie miał urządzoną celę....:wiggle:

 

W stylu myśliwskim ;) z rogami na ścianie.

 

BTW. Pisząc o tym, że powinien zostać na wolności miałem na myśli zwrot 15 mln. W sumie co nam podatnikom z tego, że On pójdzie siecieć? Do zwrotu ma 600 tyś. - to dużo mniej niż 15 baniek. Poza tym w celi będzie na naszym garnuszku. Więc jaki mamy z tego tzw. interes społeczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale były i takie komentarze - „Mina Tuska - szczyt zakwaszenia i bezradności przykrywanej głupkowatym uśmieszkiem” relacjonował @JarekGalewicz.

Więc nie przesadzajcie z pomysłem tabletowym. Jakby nie było - tv musiała pokazać a reszta wysłuchać.

Dla mnie sprytne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale były i takie komentarze - „Mina Tuska - szczyt zakwaszenia i bezradności przykrywanej głupkowatym uśmieszkiem” relacjonował @JarekGalewicz.

Więc nie przesadzajcie z pomysłem tabletowym. Jakby nie było - tv musiała pokazać a reszta wysłuchać.

Dla mnie sprytne

Ach bobiczek, klapki na oczach masz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
Poszedł przekaz? Poszedł.

 

A jakże. Głównie w postaci memów w stylu "biotablety" :rolleyes:

 

Mam wątpliwości czy faktycznie o taki przekaz debaty chodziło prezesowi... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...