Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszedł przekaz? Poszedł.

Skutecznie? Skutecznie

Bardzo dobre merytorycznie wystąpienie Kaczora, a pomysł z tabletem był na pewno trafnym posunięciem w obliczu medialnej blokady.

Powinien przysporzyć mu sympatii wsród, nie zaślepionych nienawiścią do PiSu, wyborców.

Tusk jak zawsze - ostry atak ad personam, zero odniesienia się do kwestii poruszonych przez Kaczora.

Ot, takie tuskowe igrzyska, dla preferującej przekaz słowami-kluczami, podatnej na manipulację i PR publiki.

 

A tak poza tym, najlepszym komentarzem do tego, co się działo po dzisiejszym wystąpieniu, jest stwierdzenie, że "Jarosław Kaczyński o Polsce, reszta o Kaczyńskim".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wydaje mi się, że prezes po prostu reklamował tablety. Aktorzy, sportowcy, muzycy zarabiają kokosy na reklamie, więc dlaczego by politycy nie mogli sobie dorobić. Ile Kaczorek ma z tego prezesowania? Nawet mu się nie opłaca konta bankowego zakładać :). A teraz po reklamie tabletu to ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre merytorycznie wystąpienie Kaczora, a pomysł z tabletem był na pewno trafnym posunięciem w obliczu medialnej blokady.

Powinien przysporzyć mu sympatii wsród, nie zaślepionych nienawiścią do PiSu, wyborców.

(...)

A tak poza tym, najlepszym komentarzem do tego, co się działo po dzisiejszym wystąpieniu, jest stwierdzenie, że "Jarosław Kaczyński o Polsce, reszta o Kaczyńskim".

 

Problem w tym, że już dziś nikt (a na pewno niewielu) nie jest w stanie powtórzyć choćby w zarysie o czym mówił z tabletu prof. Gliński. Może to i dobrze, bo to nie trzymało się kupy. W pamięci pozostał Prezes z tabletem w ręce. To stało się wydarzeniem, a nie treść wystąpienia ewentualnego premiera, a nawet "merytoryczne" jak to określił wierzch, wystąpienie Kaczora. Prezes powiedział to, o czym wiemy wszyscy za wyjątkiem działaczy PO. Nie przedstawił jednak żadnej możliwej do zaakceptowania przez normalnie myślącego obserwatora sceny politycznej alternatywy. Nie jestem zaślepionym nienawiścią do PiSu wyborcą, ale taki happening nie wzbudzi mojej sympatii do tego polityka.

 

K.

Edytowane przez jola_krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakże. Głównie w postaci memów w stylu "biotablety" :rolleyes:

 

Mam wątpliwości czy faktycznie o taki przekaz debaty chodziło prezesowi... :cool:

 

a może chodziło o to

 

http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/313881_10151284152961573_2088157982_n.jpg

313881_10151284152961573_2088157982_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki precedens wypracowany. Chcesz wygłosić orędzie do narodu: wystarczy znaleźć posła z tabletem. Wersja, o której tu mówimy była, jak rozumiem (bo nie oglądałem), nagrana, skontrolowana przez Prezesa. Ale cóż szkodzi by realizować orędzia na żywo. Jeden poseł przyniesie tableta z Ojcem Dyrektorem, drugi z Biedroniem, trzeci włączy detektywa Rutkowskiego, ale czwartemu włamią się hakerzy i z mównicy sejmowej będzie można obejrzeć na przykład to forum ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Zgadzam się z opinią Kamińskiego:

 

Ależ trudno się nie zgodzić z panem Kamińskim.:)

Od 10 lat klasa polityczna za nasze, ciężko zarobione pieniądze funduje nam regularnie Kabareton Polityczny, w którym pan Kamiński także doskonale funkcjonuje i ma swoją niepoślednią rolę.

To bardzo pocieszające, że Polacy mają aż takie poczucie humoru i wpisują się gremialnie w ten zbiorowy scenariusz.

Kabaret wychodzi zresztą regularnie zawsze, bez względu na intencje mówiącego czy komentującego.

 

Wyjątku w błazenadzie nie stanowią nawet pisowcy i ich apologeci , którzy każde wydarzenie zamieniają w tragedię antyczną ze wszystkimi jej atrybutami.

Kiedy na scenie odbywa się jakiś marny dramat lub dramacik z udziałem równie marnych aktorów o kiepskiej wymowie, gdzie chłopy grają babskie role, z tyłu na orchestrum stoi ich Chór Kretynów, który w groteskowych maskach, mających wyrażać ból wielki i patriotyczny, skanduje za swoim nikczemnym kantorem zabawne hasełka.

Rolą chóru jest przecież objaśniać patrzącej na dramat gawiedzi sens sztuki a zgrabnym, acz nieraz krotochwilnym gestem przybliżyć cel jaki im przy tym przyświeca .

A cel jest jedyny. Chcą zamienić jedynie role i wyrwać się czym prędzej na proscenium, spychając obecnych aktorów do roli chóru lub najchętniej do kamieniołomu, żeby grać i jednocześnie być chórem objaśniającym.

Ryczą więc bez związku, pokazują swoje nadmuchane marionetki i obiecują, jaka piękna to będzie tragedia,kiedy oni sami zagrają .

 

Nie sztuka jest ważna lecz apanaże, za które można nawet za kulisami dokonać pobłogosławionego przez kapłanów mordu a z pomocą klakierów podburzać widzów do gremialnego buczenia i ulicznych kuglarstw , zupełnie już niskich lotów.

 

Główny aktor tej śmiesznej tragedii antycznej , niejaki Donald z Tusku powiedział wczoraj, że czas aby w końcu zacząć problemy w tym kraju rozwiązywać a nie przecinać je.

Ja pier....le, ! Jak ty chłopie na to wpadłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że chyba przestanę chodzć na wybory. W dupie już mam ten obowiązek i przywilej, który daje mi tylko pozorny wpływ na skład ekipy przy Wiejskiej. Uwazam też, że prawo do czynnego prawa wyborczego powinno być poprzedzone zdobywaniem uprawnień jak do posiadania broni.

 

Ale co tam.

Katarzyna W. śmiała się w czasie procesu. Jak tak mogła?

Kalisza zawiesili, a Palikot miał w czasie ostatnich obrad czerwoną koszulę.

Dwie obywatelki uratowały autobus, kiedy kierowca zasłabł.

 

Mam pytanie. Zupełnie serio. Umie ktoś czytać rachunki za prąd? Ja nie. Słyszałam, że wzrosła znacznie cena przesyłu przy zachowaniu ceny jednostki. Jak to sprawdzić? Proszę wybaczyć, jeśli moje pytanie jest infantylne, ale nie znam się na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ja pier....le, ! Jak ty chłopie na to wpadłeś?

Dłuuuugo myślał :) A tak poważniej to wybory idą. Do Europarlamentu. Czas wyprężyć klatę. No i komu tu dac nagodę w postaci ciepłej posadki? Matołom czy oszołomom? A może lewica jak snieg biała, nieskażona?

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Dłuuuugo myślał :) A tak poważniej to wybory idą. Do Europarlamentu. Czas wyprężyć klatę. No i komu tu dac nagodę w postaci ciepłej posadki? Matołom czy oszołomom? A może lewica jak snieg biała, nieskażona?

Taaaa, ruch się zaczyna.

Dzwoni Palikot do Biedronia.

-Robert, gdzie ty jesteś?

-na Grodzkiej

-no coś ty, a ja myślałem ,że dzisiaj w Kaliszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mirabelki i szczaw Niesiołowskiego przeszły tu bez echa.

 

To dopiero trzeba być idiotą żeby takie rzeczy mówić do coraz bardziej zubożałego społeczeństwa.

 

Zbieranina bufonów, chamów i impertynentów.(Mam na myśli zdecydowaną większość polityków-celebrytów).:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...