Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://zpp.net.pl/Aktualnosci/LIST-OTWARTY-PREZESA-ZPP-DO-PIOTRA-DUDY-I-PLATFORMY-OBURZONYCH

 

"Nie sądzę, że Pan o tym nie wie – ale mimo to informuję Pana, że przedsiębiorcy mają głęboko w dupie, jaką Pan zechce ustanowić płacę minimalną oraz czy zlikwiduje Pan umowy cywilno-prawne.

 

Informuję Pana, że damy rade, cokolwiek Pan jeszcze wymyśli. Ograniczymy nasze przedsięwzięcia, wyjedziemy z nimi zagranicę, będziemy zatrudniać wyłącznie na działalność gospodarczą, oganiczymy zarobki „do ręki” dla pracowników, w ostateczności będziemy zatrudniać na szaro. Damy radę."

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://zpp.net.pl/Aktualnosci/LIST-OTWARTY-PREZESA-ZPP-DO-PIOTRA-DUDY-I-PLATFORMY-OBURZONYCH

 

"Nie sądzę, że Pan o tym nie wie – ale mimo to informuję Pana, że przedsiębiorcy mają głęboko w dupie, jaką Pan zechce ustanowić płacę minimalną oraz czy zlikwiduje Pan umowy cywilno-prawne.

Informuję Pana, że damy rade, cokolwiek Pan jeszcze wymyśli. Ograniczymy nasze przedsięwzięcia, wyjedziemy z nimi zagranicę, będziemy zatrudniać wyłącznie na działalność gospodarczą, oganiczymy zarobki „do ręki” dla pracowników, w ostateczności będziemy zatrudniać na szaro. Damy radę."

 

damy, damy......

nie tylko przedsiębiorcy

My tez damy.....

czekam na premierę

 

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zpp.net.pl/Aktualnosci/LIST-OTWARTY-PREZESA-ZPP-DO-PIOTRA-DUDY-I-PLATFORMY-OBURZONYCH

 

"Nie sądzę, że Pan o tym nie wie – ale mimo to informuję Pana, że przedsiębiorcy mają głęboko w dupie, jaką Pan zechce ustanowić płacę minimalną oraz czy zlikwiduje Pan umowy cywilno-prawne.

Informuję Pana, że damy rade, cokolwiek Pan jeszcze wymyśli. Ograniczymy nasze przedsięwzięcia, wyjedziemy z nimi zagranicę, będziemy zatrudniać wyłącznie na działalność gospodarczą, oganiczymy zarobki „do ręki” dla pracowników, w ostateczności będziemy zatrudniać na szaro. Damy radę."

 

Bo Dudzie się wydaje jak będzie, a prezes ZPP wie jak jest. Pracodawcy mieli do tej pory faktycznie jednego wroga w postaci urzędników i aparatów państwowych. Zapowiada się teraz koalicja związków z państwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes PiS dodał, że podwyżki z punktu widzenia osób bogatych są niemalże niezauważalne. - W naszym kraju przecież zarabiający płacą 19-procentowy podatek, w większości tylko niewielu z nich płaci 32 procent. Ogromna większość, dzięki różnego rodzaju chwytom, dzięki rozwiązaniom, które wprowadził Leszek Miller, kiedy był premierem, płaci 19 procent, czyli najniższą stawkę podatkową. I to jest rozwiązanie, które po postu nie może dłużej trwać, musi być zmienione, bo musi być przywrócona sprawiedliwość i musi być więcej pieniędzy w naszych kasach, w tej naszej wspólnej kasie, jakim są budżet i inne wielkie fundusze - wskazał.

 

Zgadnijcie jaki polityk "prawicowy" to wymyślił? No, tak?, Tak! Jarosław Wielki, Żoliborski czyli "jarosławpolskezbaw".On tę prawicowośc wyssał z mlekiem ojca, komunistycznego pupila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no dobra. Kij w mrowisko.

 

Kiedy będzie następne konklawe? Franciszek głosi mocno kontrowersyjne poglądy. Nawet Episkopat stwierdził ze nie jest instytucją charytatywną. Kiedy papież podupadnie na zdrowiu? Niech Mu Bozia dobrego zdrowia da na 150lat...

 

...takie moje Wielkanocne przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
...no dobra. Kij w mrowisko.

 

Kiedy będzie następne konklawe? Franciszek głosi mocno kontrowersyjne poglądy. Nawet Episkopat stwierdził ze nie jest instytucją charytatywną. Kiedy papież podupadnie na zdrowiu? Niech Mu Bozia dobrego zdrowia da na 150lat...

 

...takie moje Wielkanocne przemyślenia.

 

Dopóki te poglądy będą się materializowały jedynie w postaci zmiany bucików z czerwonych na czarne czy innych tego typu drobnych gestów - biedy nie będzie! :cool:

 

Ale narracja została podjęta i przez naszych hierarchów. Taki kard. Gulbinowicz oświadczył, że większość księży żyje skromnie i pokornie! Nawet za jedyne 200 złotych miesięcznie!

 

Mnie to nawet rozczuliło... Na wielu twarzach kościoła tę skromność i ascezę widać... Choć mówiąc szczerze to ja nawet jestem skłonna uwierzyć kardynałowi. Jak się ma zapewnione lokum, strawę, brykę, obsługę, telefon, służbową odzież i parę innych życiowych konieczności, to na drobne wydatki już naprawdę niewiele potrzeba....

Taka brytyjska królowa to nawet portmonetki ze sobą nie nosi, bo wydawać żywcem nie ma na co...:rolleyes:

 

Papieżowi Franciszkowi życzę dużo zdrowia i sił, bo łatwo mu nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka brytyjska królowa to nawet portmonetki ze sobą nie nosi, bo wydawać żywcem nie ma na co...:rolleyes:

 

.

 

I tu się mylisz. Kiedy odwiedzała Gdańsk, to zrobiła zakupy na targu. I zapłaciła gotówką.

O innych jej zakupach nie pamiętam, bo nie byłem jej intendentem, ale podejrzewam, że jeszcze coś w życiu kupowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, z racji mojego zawodu i 20 lat praktyki mogę powiedzieć, że w kościele jak w życiu: są ludzie i świnie, tak wśród księży jak i wśród wiernych, nie wiem czy ktoś robił jakieś badania ale przypuszczam, że odsetek złodziei, chciwców itp kanalii jest taki jak w każdej grupie zawodowej czy społecznej (czy jak to się tam zwie). Tylko o tych dobrych nikt nie mówi i nie pisze bo po co? Dobro nie jest medialne. To jak z szukaniem opinii w sieci na temat samochodu przed zakupem - jak kupowałem to po jakimś czasie wpadłem na taki pomysł: szukałem auta, o którym było najciszej w sieci, bo opinii kiepskich na temat poszczególnych modeli było mnóstwo, ale pochwał jak na lekarstwo.

 

Każdy z Was może niech sobie pomyśli: ilu zna (nawet tylko z sieci czy mediów) księży którzy są w porządku a ilu kiepskich?

 

A tu fajna arguentacja dla laików: http://www.wegrzyniak.com/kazania/kazanie-przeciw-laikom.html polecam posłuchać przy kawie porannej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, z racji mojego zawodu i 20 lat praktyki mogę powiedzieć, że w kościele jak w życiu: są ludzie i świnie, tak wśród księży jak i wśród wiernych

 

I co, uważasz to za normalne? Bo ja wolałbym, żeby wśród nauczycieli był wyższy odsetek wykształconych niż wśród tłumu, a wśród muzyków orkiestry symfonicznej wyższy odsetek tych, którzy wiedzą co to klucz wiolinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123
....ale przypuszczam, że odsetek złodziei, chciwców itp kanalii jest taki jak w każdej grupie zawodowej czy społecznej .

 

Tyle, że jak przypuszczam, te inne grupy nie mają pretensji bycia drogowskazami moralnymi, hm...? http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_rolleyes.gif

 

I żebyśmy nie mieli watpliwości, w jaką stronę podążąć będzie Kościół w Polsce - fragment kazania rezurekcyjnego kard. Nycza:

 

Papież Franciszek idzie w kierunku Kościoła, który wielką wagę przywiązuje do ubóstwa, przede wszystkim duchowego!

 

To chyba wyjaśnia o jakie ubóstwo idzie w przypadku kleru! http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif

 

Allelujah i do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jak przypuszczam, te inne grupy nie mają pretensji bycia drogowskazami moralnymi, hm...? http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_rolleyes.gif

 

I żebyśmy nie mieli watpliwości, w jaką stronę podążąć będzie Kościół w Polsce - fragment kazania rezurekcyjnego kard. Nycza:

 

Papież Franciszek idzie w kierunku Kościoła, który wielką wagę przywiązuje do ubóstwa, przede wszystkim duchowego!

 

To chyba wyjaśnia o jakie ubóstwo idzie w przypadku kleru! http://www.blog-bobika.eu/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif

 

Allelujah i do przodu!

 

Ubóstwo duchowe już dawno nastąpiło!!! Czekamy na materialne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubóstwo duchowe już dawno nastąpiło!!!

Rydzyk tu miszczem. Głódź Sławoj Leszek też jest dobry. W końcu ludźmi są tylko. Ludź uduchowiony to inny ludź niz taki zwykły. Słabości takiego są już nie tylko zrozumiałe ale wręcz nieodzowne dla symboliki męczeństwa w imię wiary. Jakże tak Głódź musi walczyc ze soba zanim się narąbie jak wieprz. Nóg niegodniśmy całować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...