Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.... Ja, jako były "menszczyzna", nie zaprzeczam ani nie potwierdzam. Nie piłem w Spale, nie spałem w Pile,... nie osiągnąłem nic:(. Brak mi formalnych kwalifikacji, niestety. Na na gitarę ? Bliższa mi jest wiolonczela ale będzie trudno.... Chyba że pomożecie. Pomożecie ?

Do tego za oknem syfie śnieg....

Edytowane przez definicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perm,

treścią tego nudnego filmiku YT są obrady brytyjskiego parlamentu. Ten brodaty pan zaocznie oskarża ministrów rządu o kłamstwo na podstawie którego brytyjscy żołnierze zostali wysłani i giną w Afganistanie. Jak widać, nie wszyscy się z nim zgadzają a przewodniczący "na gorąco" zasięgnął opinii "ciała" orzekającego w sprawach dyscypliny i .... pan został dyscyplinarnie zawieszony w pracach parlamentu. To dopiero awantura... nikt nie podniósł głosu, nikt nie tupał ani nie gwizdał. Czy Was nie zżera zazdrość ? Kiedy tak będzie u nas ? Kiedy ja będę miał możliwość popierania KOGOŚ w staraniach do Sejmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam sobie w celu zwalczenia pozimowej depresji. Przekonano mnie, że jest git!

 

http://www.youtube.com/watch?v=egzGB1pWp7o&feature=player_detailpage&list=PL489C2C11421940C0

Tzw. pierdu, pierdu.

Dojrzewam do tego by głosować na PiS tylko po to by odsunąć od władzy Tuska. Skręca mnie jak patrzę i słucham tego palanta Kaczyńskiego i jego przydupasów bo inaczej ich określić się nie da ale pozostawienie przy władzy Tuska na kolejne cztery lata to pewna katastrofa. Kaczyński jak wygra wybory da popis głupoty, tego jestem pewny ale chyba inaczej się nie da.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perm,

treścią tego nudnego filmiku YT są obrady brytyjskiego parlamentu. Ten brodaty pan zaocznie oskarża ministrów rządu o kłamstwo na podstawie którego brytyjscy żołnierze zostali wysłani i giną w Afganistanie. Jak widać, nie wszyscy się z nim zgadzają a przewodniczący "na gorąco" zasięgnął opinii "ciała" orzekającego w sprawach dyscypliny i .... pan został dyscyplinarnie zawieszony w pracach parlamentu. To dopiero awantura... nikt nie podniósł głosu, nikt nie tupał ani nie gwizdał. Czy Was nie zżera zazdrość ? Kiedy tak będzie u nas ? Kiedy ja będę miał możliwość popierania KOGOŚ w staraniach do Sejmu?

Ja paniał. Tyle że tam to normalne, stąd moje zdziwienie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...