Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z "tajnych źródeł" wypłynął skład nowego rządu gdy PIS dojdzie do władzy

 

Nadpremier: M(iło)ściwie Nam Obrażony Jarosław Zbawiciel

 

Premier, Ministrant Nadpremiera: Piotr Gliński

 

I Wicepremier, Resort Finansów: o. minister Tadeusz FaRydzeusz

 

II Wicepremier, Resort Haków i Intryg: minister Zbigniew Ziobro

 

Resort Przestrzegania Prawa, Dobrych Obyczajów, Wartości Chrześcijańskich i Trwałości Rodziny: minister Jacek Kurski

 

Resort Spraw Zagranicznych i Wywiadu, Główny Inkwizytor: minister Antoni Macierewicz

 

Resort Sytuacji Nienadzwyczajnych: minister Adam Hofman

Resort Dobrego Wrażenia: minister Zbigniew Girzyński

Resort Bezpieki: minister abp Stanisław Wielgus

Resort Kultury: minister Beata Kempa

Resort Planowania: minister Krzysztof Kononowicz

Resort Dziewictwa Narodowego: minister Anna Sobecka

Resort Wojny: minister Michel Saakaszwili

Resort Wychowania, Moralności i Oświecenia Publicznego: minister Ewa Sowińska

Resort Transportu: minister Karol Karski

Resort Propagandy: minister Richard Henry Czarnecki

Resort Demagogii: minister Janusz Wojciechowski

Resort Wazeliny: minister Mariusz Błaszczak

Resort Protokołu i Etykiety Dworskiej: minister Anna Fotyga

Resort Łagodzenia Napięć Społecznych: minister Joachim Brudziński

Resort Czystości Rasy: minister Artur Górski

Resort Mniejszości: minister abp Juliusz Paetz

Resort Tolerancji: minister Krystyna Pawłowicz

Resort Sportu: minister Piotr Staruchowicz

Resort Czystek i Egzekucji: minister Jan Tomaszewski

Resort Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa: minister Joanna od Krzyża

Resort Wykopalisk: minister Małgorzata Wassermann

Resort Bezstronnych Mediów: minister red. Jan Pospieszalski

Resort Kształtowania Nastrojów Społecznych: minister red. Elżbieta Jaworowicz

Resort Inteligencji i Dobrego Gustu: minister Jolanta Szczypińska

Resort Lansu, Próżności i Wody Sodowej: minister Aniołek Sylwia Ługowska

Resort Dziwnych Kroków: minister Elżbieta Kruk

Rzecznik prasowy: minister Nelly Rokita

Rzecznik Praw Ubezpieczonych: minister Marta Kaczyńska-Dubieniecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy

Stanisławie drogi, do wyborów jeszcze trochę a Ciebie już syndrom Mariana ogarnął?

No, jajca Pan piszesz, a jakże, tylko smutne jakieś, bo to my dostaniemy po dupie a i obecna ferajna podobne, wesołe resorty przecież dawno objęła,

 

PS strasznie mi szkoda tych trzech, co to ich Ruskie dobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisławie drogi, do wyborów jeszcze trochę a Ciebie już syndrom Mariana ogarnął?

No, jajca Pan piszesz, a jakże, tylko smutne jakieś, bo to my dostaniemy po dupie a i obecna ferajna podobne, wesołe resorty przecież dawno objęła,

 

PS strasznie mi szkoda tych trzech, co to ich Ruskie dobili.

 

Nosz kurna, Pepeg, ty nie w kursie dieł. Ja nie mam teraz czasu na analizy, bom awansował na budowlańca i trza trochę smyrać glanc papierem, kielnią, wasserwagą i podobnym instrumentarium. I Ty każesz mi się zastanawiać nad syndromami? Mój Drogi, ja później już nie będę miał czasu, żeby to wszystko ogarnąć! Bo później to ja nie będę w kusie dieł. Gdyż ponieważ albowiem jeśli skończę ten kurewski remont, to tak pieprznę to wszystko, że mnie żaden portal, gazeta, ani nawet telewizja nie znajdzie, a Wy będziecie (kto przeżyje) po latach dowiadywać się o jednym takim, co to go po latach odnaleziono w tundrze* (lasach amazońskich*, sawannie* puszczy* tajdze* Bieszczadach* łóżku teściowej*)

*)niepotrzebne skreślić

I nawet po ludzku już mówić nie będzie umiał.

To będę ja.

Czekajcie na autograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

PS strasznie mi szkoda tych trzech, co to ich Ruskie dobili.

... inna wieść gminna niesie, ... że w niewoli som :(

..., a Wy będziecie (kto przeżyje) po latach dowiadywać się o jednym takim, co to go po latach odnaleziono w tundrze* (lasach amazońskich*, sawannie* puszczy* tajdze* Bieszczadach* łóżku teściowej*)

*)niepotrzebne skreślić

I nawet po ludzku już mówić nie będzie umiał.

To będę ja.

Czekajcie na autograf.

... przyjedź na "florydzkie bagna" ... indianie dobry bimber pędzą zes pomarańczów :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
... inna wieść gminna niesie, ... że w niewoli som :(

..

 

Można stracić rachubę.Nie wiadomo już nawet ile tych wieści gminnych się niesie. Zajebista to musi być gmina.

Pewien minister od propagandy mówił innemu wąsatemu konusowi o kłamstwie powtarzanym po tysiąckroć i konsekwencjach z tego płynących.

W naszej ojczyźnie można je spokojnie sparafrazować.

Ilość idiotów w społeczeństwie rośnie wprost proporcjonalnie do częstotliwości powtarzania w kółko tego samego idiotyzmu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Częstotliwość powtarzania idiotyzmów w społeczeństwie rośnie wprost proporcjonalnie do ilości idiotów. To tzw prawa idiotyczne.

Wielkie dzięki perm. Przekształciłem sobie tę Twoją prostą zależność i widzę, że nawet zamiana stałej i zmiennej daje podobnie ciekawą funkcję na wyliczenie idiotów w tym kraju.

Prawa idiotyczne ale ile treści niosą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki perm. Przekształciłem sobie tę Twoją prostą zależność i widzę, że nawet zamiana stałej i zmiennej daje podobnie ciekawą funkcję na wyliczenie idiotów w tym kraju.

Prawa idiotyczne ale ile treści niosą ?

Przesłanie jest proste; to prawa nie dla idiotów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Przesłanie jest proste; to prawa nie dla idiotów :).

Też mi się tak wydaje.

Intryguje mnie w tej całej hecy smoleńskiej czy to, co robi Antoni, jest tylko testowaniem podatności społeczeństwa na kolejną, jeszcze większą głupotę, czy też perfidnym sposobem na utrwalanie gotowości wyborczej żelaznego elektoratu ?

Wbrew bowiem temu co Antoś wygaduje i jak się zachowuje, trudno potraktować go jednak jak kompletnego kretyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze że był zamach a le wkurza mnie dziadowskie kierowanie państwem , akurat w mojej rodzinie bracia mojego dziadka spieprzali przed ruską niewolą w 39

może elity michnikowe wierżą w szczerą uczciwośc ruskich - ale na 10 zwyklych ludzi 9 powie że ruski to ruski .

oczywiście możemy pośmiać się z antka ale równie dobrze ze stefka albo mirka i jego żony , czy np uroczystości 0 5,30 rano na cmentarzu.

może ważniejsze jest zachowanie p,szumilas, tego ministerka od zdrowia ze szczecina

aha no tak - tak wyszło co oni winni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

może elity michnikowe wierżą w szczerą uczciwośc ruskich - ale na 10 zwyklych ludzi 9 powie że ruski to ruski .

Przeprowadziłeś jakieś dokładne badania opinii publicznej ?

Tak śmiało rzucasz liczbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam tu hasło

czy uwążacie że Ruski byli, są i będą znani ze swej uczciwości, ?

trzeba być naiwnym żeby wierzyć w ich przywiązanie do demokracji , dobrosąsiedzkich stosunków z satelitami, prawdomówności,

każdy z nas ma różne doświadczenia

no ale mi utkwiły mi słowa moich dziadków- po ruskach zawsze nalezało się spodziewać wszystkiego najgorszego

po Niemcach w czasie wojny niekoniecznie

mnie to do konca życia będzie zastanawiać jaka musiała tu przyjść szarancza ze wschodu w 44 że tak mocno przebili bydlaków z zachodu

Edytowane przez malux20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Tak, tak malux masz rację. W ten sposób każdy Polak to pijak, złodziej i nawiedzony katolik. Reszta nie pasująca do tego schematu jest tylko polskojęzyczną swołoczą.

Nie jadam szpinaku i sałaty, bo dziadek mi mówił,że to powinny jedynie krowy żreć.

Jakby co, to rzuciłem tylko też hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dziadek musiał w styczniu 45 uciekać z ziomkami

dojechali furmankami aż za łabę

z tego co dziadek mi opowiadał to w 45 brali w amerykanskiej strefie co chcieli[tylko w filmach nikt nie kradnie w czasie wojny]

ruski mu między innymi zapieprzyli mu rower[i okolo 5 zegarków]-lubił punktualność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Mojej babci Niemcy zostawili cukier i miód. No i wysprzątali kwaterę. Rosjanie zabrali wszystko i na koniec nasrali do studni. :sick:

 

No i to jest wreszcie jakiś poważny argument, że tych trzech z pewnością dobili Ruskie.

Ponieważ mojej babci Niemcy zastrzelili psa a Polacy ją kilka razy okradli i oszukali, proponuję aby śledztwo nad mordem smoleńskim przejęli Węgrzy albo Bułgarzy, do których nic nie mamy.

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...