Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proponuję od razu poprosić o status republiki radzieckiej.

Niestety amalfi, podobnie jak wielu nie rozumiesz że dzisiejsze stosunki miedzy państwami to czysta gra interesów. Zupełnie jak w biznesie, liczy się kto kogo wyprzedzi, kto znajdzie sprzymierzeńców, kto kogo zrobi w jajo by na tym zyskać. Odruchy patriotyczno - histeryczne nijak tu nie pasują. Tu trzeba udawać że wszystko jest ok tylko po to by uzyskać szansę odwrócenia sytuacji. To gra dla patriotycznych skurwysynów a nie patriotycznych maminsynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to innych możliwości już nie ma, jak tylko takie pisowskie rozdarcie szat?

Albo czarne, albo białe.

 

Inna możliwość zdaje się już została przerobiona. Poza tym jakie masz pomysły? Rozdarcie szat nie, uszy po sobie (obecna) nie (zakładam, że też Ci się nie podoba), trybunały też nie, więc co?

 

I Ty uległeś stereotypom, że jak ktoś chce się dowiedzieć jak funkcjonuje państwo, na które łoży (nie mając prawie nic w zamian), to od razu pisowski.

Edytowane przez amalfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety amalfi, podobnie jak wielu nie rozumiesz że dzisiejsze stosunki miedzy państwami to czysta gra interesów. Zupełnie jak w biznesie, liczy się kto kogo wyprzedzi, kto znajdzie sprzymierzeńców, kto kogo zrobi w jajo by na tym zyskać. Odruchy patriotyczno - histeryczne nijak tu nie pasują. Tu trzeba udawać że wszystko jest ok tylko po to by uzyskać szansę odwrócenia sytuacji. To gra dla patriotycznych skurwysynów a nie patriotycznych maminsynków.

 

No taka mało rozumna jestem. W pluciu w pysk deszczu nie widzę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka mało rozumna jestem. W pluciu w pysk deszczu nie widzę.....

Bo jesteś normalnym człowiekiem. Politykiem byłabyś słabym. Możemy sobie pomstować nad upadkiem obyczajów ale to my musimy dostosować sie do świata. Jest jak jest. W polityce liczy sie efektywność a nie godność. Nic na to nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

I Ty uległeś stereotypom, że jak ktoś chce się dowiedzieć jak funkcjonuje państwo, na które łoży (nie mając prawie nic w zamian), to od razu pisowski.

To nie stereotyp, tylko zwyczajna indukcja. Przewodnie hasła dają proste skojarzenia, zwłaszcza że skrajny argument jaki rzuciłaś na ostrożną postawę Liwko, był raczej na marnym poziomie determinacji a zwłaszcza marnym jako zapytanie o funkcjonowanie władzy.

Może nie odczytałem intencji właściwie, ale zabrzmiało to jak wyjątkowo głupia rada dla kogoś w słabym stanie psychicznym.

-Tak mi źle

- To się powieś baranie.

No chyba nie o to chodzi.

Mam podobne zdanie jak perm.Jak nie możesz przypierniczyć, to szukaj innych rozwiązań, bądź pragmatyczny i przebiegły a nie błazeńsko bohaterski.

I nie ma to nic wspólnego od razu z poddaństwem i tchórzostwem. Honor tak pojęty jest dobry w piaskownicy ale nie w polityce.

Wyjątkowo, w polityce, drażniący są obdarci biedacy ze zwichniętą ręką, którzy wmawiają światu, że należy się zawsze rzucać przeciwnikowi do gardła, bez względu na to z kim się ma na pieńki, bo godność to polega na pluciu silnemu w ryło, choćby i ten samym pierdnięciem mógł przewrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie stereotyp, tylko zwyczajna indukcja. Przewodnie hasła dają proste skojarzenia, zwłaszcza że skrajny argument jaki rzuciłaś na ostrożną postawę Liwko, był raczej na marnym poziomie determinacji a zwłaszcza marnym jako zapytanie o funkcjonowanie władzy.

Może nie odczytałem intencji właściwie, ale zabrzmiało to jak wyjątkowo głupia rada dla kogoś w słabym stanie psychicznym.

-Tak mi źle

- To się powieś baranie.

No chyba nie o to chodzi.

Mam podobne zdanie jak perm.Jak nie możesz przypierniczyć, to szukaj innych rozwiązań, bądź pragmatyczny i przebiegły a nie błazeńsko bohaterski.

I nie ma to nic wspólnego od razu z poddaństwem i tchórzostwem. Honor tak pojęty jest dobry w piaskownicy ale nie w polityce.

Wyjątkowo, w polityce, drażniący są obdarci biedacy ze zwichniętą ręką, którzy wmawiają światu, że należy się zawsze rzucać przeciwnikowi do gardła, bez względu na to z kim się ma na pieńki, bo godność to polega na pluciu silnemu w ryło, choćby i ten samym pierdnięciem mógł przewrócić.

 

Nie zacytowałam Liwka. Odniosłam się do kilku wypowiedzi.

 

Nie cierpię ludzi przebiegłych. Boję się takich.

 

Tu nie o to chodzi, że oddali sprawę Rosjanom, ale o to, że nie próbowali nawet zawalczyć. W mojej ocenie oczywiście. Pewnie znowu zostanę posądzona o teorie spiskowe, ale coraz bardziej mam wrażenie, że ktoś zmoczył doopę i obecna wersja jest na rękę.

 

Co do mojej rzekomej naiwności, to tak się składa, że ani ja, ani Wy nie mamy pojęcia o interesach, które są załatwiane poza telewizyjną sceną polityczną. Wszyscy g.... wiemy i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...