Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale jesteście naiwni.

 

O to właśnie im chodzi. O polaryzację społeczeństwa, nie tylko w warstwie mentalnej.

 

To się dzieje na całym świecie.

 

Jedyne to "robić swoje".

Myślisz o Kaczyńskim i Rydzyku? Trzeba przyznać że wywiązują się z tego zadania znakomicie. Rosja zaciera łapki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy
Jak to po co? Żeby razem z emerytami z RFNu biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu, w ruchu wypoczywać! Bali, Madera, Fuertavenura, jeśli oni mogą to my też! Pokażmy, że potrafimy!

Żartujesz!

My tego nie potrafimy, nawet gdybyśmy pracowali do pięćdziesiątki i mieli normalne emerytury.

Tradycją dziadów naszych trzeba nam troskę wykazać o odpowiednio godną historię kraju a i na spokój wieczny rzetelnie przygotować się do domu Ojca.

Jak tu fikać na Bali, gdy permanentna martyrologia wzywa a lumbago mentalne doskwiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz!

My tego nie potrafimy, nawet gdybyśmy pracowali do pięćdziesiątki i mieli normalne emerytury.

Tradycją dziadów naszych trzeba nam troskę wykazać o odpowiednio godną historię kraju a i na spokój wieczny rzetelnie przygotować się do domu Ojca.

Jak tu fikać na Bali, gdy permanentna martyrologia wzywa a lumbago mentalne doskwiera ?

 

Mów za siebie. Ja tam lubię pofikać. Właśnie robiłam badania, mam dobre, więc jak się nie postaram o wcześniejsze zejście, to prawdopodobnie dożyję. I co wtedy? Zamiast Bali, sprzedaż buelek i złomu w celu nabycia kajzerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to prawdziwe?

czy tylko podpucha.......

 

W tym zestawieniu brakuje tylko informacji, jak ma się obrót roczny 400 tyś w obu tych krajach. To jest obrót mikro, obrót średni?

32520 (dochód 10%) to 2710 miesięcznie, a 40 000 PLN rocznie w W Brytanii to 641 funtów miesięcznie, przy średniej pensji na poziomie 2000 funtów miesięcznie, co daje 32 % średniej.

 

W inne obliczenia się nie wgłębiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Mówi się, że dyma nas codziennie rząd więc nie widzę potrzeby dodatkowego ruchania.

 

Wszystko zależy jednak od indywidualnego zapotrzebowania na ruchanie w ogólności.

Popełniasz wyraźny błąd semantyczny, typowy u samców z brakiem jakiejkolwiek empatii dla partnera.

Dymać sobie a być dymanym, to raczej różne stany odczuwania i zapewne przyjemności.

Epikur proponuje działanie relaksacyjne z całkiem odmienną perspektywą seksualną .

Racz zauważyć zupełnie inną rolę, wyznaczoną tu dla bobiczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...