Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Pepeg z Gumy
Jakie powinny być elyty ? Niech zgadnę: kosmopolityczne ? Zaprzańcy ? Anty-polacy ?

 

 

 

Rozumię, że jesteś z tego dumny i afiszujesz się z taką postawą...

 

Ale co tam moja opinia...:

 

.

Wam się towarzyszu Dopuser już dokumentnie popieprzyło w tej narodowo socjalistycznej bańce.

Zaczynacie wyznaczać standarty Polaka i patrioty skrojone na miarę własnej małostkowości i kompleksów.

Kompletna pisowska urawniłowka -już nawet nie unifikacja.

 

 

Tak, jestem dumny z tego ,że nie zachwycają mnie grafomańskie lamenty patriotyczne w wykonaniu zawodzącego disco-polowca, że nie utożsamiam się z wyjącymi na procesjach moherami i waszymi patetycznymi komunałami, tak zazwyczaj dziwacznie wartościowanymi i stopniowanymi przez owo słynne, pszenno-buraczane i kompletnie spospolitowane "Bóg, honor i ojczyzna".

Śmieszy mnie taki przaśny patriotyzm i polskość, odmieniane na sto sposobów przez nacjonalistycznych półanalfabetów nie znających własnej mowy, klepiących za wodzem te same slogany :"zaprzaniec", "anty-polak".

 

Milszy mi kosmopolita i liberał, bo nie są groźni dla myślących inaczej w przeciwieństwie do psychopatów, którzy ciągną za sobą ogłupiałą tłuszczę, łykającą bez popicia populistyczne fantasmagorie, zawsze gotową do poświęcenia życia za obiecaną bułkę z metką .

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.

 

Milszy mi kosmopolita i liberał, bo nie są groźni dla myślących inaczej w przeciwieństwie do psychopatów, którzy ciągną za sobą ogłupiałą tłuszczę, łykającą bez popicia populistyczne fantasmagorie, zawsze gotową do poświęcenia życia za obiecaną bułkę z metką .

 

http://ww3.wm.pl/i/n/270bf7a96f8d3308f6de926e1be720dbClipboard.jpg_m(250x0)

 

Prawdziwy nacjonalista jest kosmopolitą!

Chce rozszerzyć terytorium swego kraju na cały świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażony na Platformę "celebryta" w ogniu pytań publicysty "Rz" Igora Janke. Czy Donald Tusk odpowiedział Marcinowi Mellerowi na wszystkie pytania i wątpliwości? Czy premier był zadowolony z wywiadu transmitowanego w TVN? O kulisach programu z udziałem Tuska, reakcjach artystów, programie Tomasza Lisa i rozmowach na Facebooku Marcin Meller mówi w tv.rp.pl!

 

Janke - Meller: Niech Tusk pogada z killerami z "Rzeczpospolitej":

http://tv.rp.pl/video/Wydarzenia,Kraj,Rozmowy/110329-RD-janke-meller-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
http://ww3.wm.pl/i/n/270bf7a96f8d3308f6de926e1be720dbClipboard.jpg_m(250x0)

 

Prawdziwy nacjonalista jest kosmopolitą!

Chce rozszerzyć terytorium swego kraju na cały świat

Zapomniałeś dokleić do tej pary Chrystusa.

Też był kosmopolitą.

 

Dobrze byłoby tę chłopska filozofię ująć w cudzysłów.

Przecież nie wymyśliłeś tego sam , tylko inny baran, któremu się zdaję, że powiedział coś mądrze.

Ale jak się nie rozumie sensu użytego słowa , to tak wychodzi a głupole się zachwycają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dokleić do tej pary Chrystusa.

Też był kosmopolitą.

 

Dobrze byłoby tę chłopska filozofię ująć w cudzysłów.

Przecież nie wymyśliłeś tego sam , tylko inny baran, któremu się zdaję, że powiedział coś mądrze.

Ale jak się nie rozumie sensu użytego słowa , to tak wychodzi a głupole się zachwycają.

http://3.bp.blogspot.com/-S06zQqbki8U/TWBv5b3EJCI/AAAAAAAALnw/pPRLMU94wlo/s400/obama_hitler_stalin.jpg

 

Przejawem kosmopolityzmu jest naiwnie rozumiana „tolerancja” oraz slogany o nie narzucaniu innym narodom własnej kultury i tradycji.

Skrajność, którą nazywamy kosmopolityzmem i która traktowana jest przez większość lewicowych polityków oraz środków przekazu jako ideał, jako postawa bardzo „poprawna politycznie” i zachwalana.

 

Kosmopolityzm przypisuje się często Żydom (Jezus ) chyba ze względu na umiejętność asymilacji w różnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Daj spokój z tymi cudzymi wypowiedziami.

Skleć zdanie samodzielnie.

Jeszcze się ksiądz Dziewiecki dowie, że go jakiś bałwan bez sensu cytuje i nie dostaniesz rozgrzeszenia przed wielkim piątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę..... a teraz trwa ujadanie jaki ten deficyt straszny i jak to państwo się zadłuża.... ciekawe,co by było gdyby ktoś posłuchał "dobrych rad" PISu lub gdyby PIS był u władzy....

 

No więc BOHO problem polega właśnie na tym, że PO głośno było przeciw, a w praktyce ? Dotacje w RnS, zwiększenie wydatków państwa na biurokrację itd. Deficyt nie wzrósł tylko dzięki temu, że spadły dochody: wzrósł także dlatego, że wzrosły wydatki rządu. Pokazuje to nawet tak tendencyjny wykres jak poniżej (gdzie dodano "realny wpływ PiS na gospodarkę", nawet wtedy, gdy Tusk był już premierem).

 

http://www.wykop.pl/ramka/572783/pis-po-sld-porownanie-rzadow-wykresy-skonczyc-z-mitami/

 

Inna sprawa, że pomysły PiSu naprawdę ni były dobre. Tym gorzej dla PO, że głośno gardłując przeciw, w praktyce powiększa deficyt zwiększając wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tymi cudzymi wypowiedziami.

Skleć zdanie samodzielnie.

Jeszcze się ksiądz Dziewiecki dowie, że go jakiś bałwan bez sensu cytuje i nie dostaniesz rozgrzeszenia przed wielkim piątkiem.

 

Cześć Pepeg!

Spróbuj sobie zmienić ksywkę na "Supergooglepepegman"

Ty wiesz dlaczego?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Cześć Pepeg!

Spróbuj sobie zmienić ksywkę na "Supergooglepepegman"

Ty wiesz dlaczego?:rolleyes:

Ależ oczywiście, że wiem! Tylko po co zmieniać ksywkę, to nie tajemnica ,że sprawdziłem. Chyba nie sądzisz , że się chwalę iż akurat znam jakiegoś księdza Dziewieckiego i jego cytaty?

 

Daj spokój, nie myślałem ,że akurat Ty na tej podstawie, będziesz mnie posądzał o takie infantylne zachowanie jak u mariana.

 

A jak Ty rozmawiasz np. z jakim bałwanem , który nie potrafi poprawnie ani pisać, ani złożyć choć odrobinę gramatycznie i logicznie zdania, to nie ciekawi Cię, skąd nagle u niego bierze się taka metamorfoza, że raptem zdanie jest napisane bezbłędnie i zawiera nawet jakiś sens ?:)

Zresztą nie ja pierwszy popadłem tu w takie zdziwienie i sprawdziłem.

 

I powiem Ci,że nawet przed Wielkanocą, to ja w taką moc natchnienia przez ducha świętego nie wierzę.

Może w Watykanie, podczas konklawe , ale nie na Forum.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc BOHO problem polega właśnie na tym, że PO głośno było przeciw, a w praktyce ? Dotacje w RnS, zwiększenie wydatków państwa na biurokrację itd. Deficyt nie wzrósł tylko dzięki temu, że spadły dochody: wzrósł także dlatego, że wzrosły wydatki rządu. Pokazuje to nawet tak tendencyjny wykres jak poniżej (gdzie dodano "realny wpływ PiS na gospodarkę", nawet wtedy, gdy Tusk był już premierem).

 

http://www.wykop.pl/ramka/572783/pis-po-sld-porownanie-rzadow-wykresy-skonczyc-z-mitami/

 

Inna sprawa, że pomysły PiSu naprawdę ni były dobre. Tym gorzej dla PO, że głośno gardłując przeciw, w praktyce powiększa deficyt zwiększając wydatki.

 

proszę cię, nie rozśmieszaj mnie.... jeśli nie wiesz, o czym mówisz, to lepiej milcz...

 

"realny wpływ PiS na gospodarkę" - czy znasz jakieś konkretne działania rządu PiS, które poprawiły kondycję Polskiej gospodarki ?

Edytowane przez BOHO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej tu dyskusji i obecnych nastrojach w Najjasniejszej RP wnosze, ze wybory jesienne raczej nie przyniosa wiekszych zmian w rozkladzie sil a zatem male szanse zeby cos sie zmienilo na lepsze. Obiektywnie rzecz biorac to z ludziom z PiSem zle ale z PO tez niedobrze. Alternatywa w postaci post-komunistow kiepska a w postaci PJNu i Jabolowego Krola - nierealna. Zawsze wybor raczej przeciwko czemus niz za czyms to takie sobie rozwiazanie. Polska stoi w miejscu od paru ladnych lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Polska stoi w miejscu od paru ladnych lat...

 

Bardzo delikatny jesteś w sformułowaniach. Rzekłbym ,że Polska tkwi w gównie nie od paru, lecz od kilkudziesięciu lat.

Stoi w dziwacznym rozkroku pomiędzy skrajnymi pomysłami polityczno-gospodarczymi na dodatek w rozdarciu ideowym i na domiar tego ta ideologia jest, o zgrozo, podstawą polityki własnej wszystkich ugrupowań.

Uprawiamy eksperymentalną trójpolówkę ze śladowymi zagęszczaczami parlamentarnymi.

Ci, którzy maja podobny sposób na gospodarkę nie dogadają się z powodów ideologicznych, ci którzy mogą wejść w jakąkolwiek realną koalicję i stanowić większość, mają tylko do towarzystwa, wciąż tę samą , przechodnią dzieweczkę sprzedajną - ogólny, permanentny pat.

 

Po wyborach mogą być jeszcze większe jaja. Niech powstanie tylko rząd mniejszościowy, niezdolny do sprawowania władzy a będziemy mieli powtórkę z rozrywki i bardak jakiego świat nie widział, lub znów kuriozalne kompromisy koalicyjne, w których każda ze stron będzie chciała sobie do woli podupczyć, rzecz jasna kosztem całego społeczeństwa.

I tak polski socjalizm będzie sobie kwitł w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Pepeg, coś Ty taki pesymista... zawsze ktoś za jaja pociągnie...

 

Może i pociągnie mój Stary, ale tymczasem nie widzę takiego, który by się nie brzydził tego uczynić.

Każdy, jak napisał Krzysiek, czeka raczej ino na pieszczoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło wyborcze PO w Poznaniu...Z TYTKĄ CUKRU WYBIERZ TUSKA!!!

 

Marian, tak żeś już spsiał, czy też sPiSiał, że czasem brakuje słów... Masz linka, posłuchaj se, bo mam wrażenie, że ten refren to o Tobie.

 

Lecz nagle Marian ze schodów spadł

I całkiem mu się pozmieniał świat.

Gdy Marian nagle ze schodów spadł,

W jedną noc przeżył pięć lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...