Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

może i nie górnych lotów - ale z kilkoma zdaniami wypowiedzianymi przez Dorna - trudno mi się nie zgodzić.

A zresztą ja - ja osobiście - to mam w swojej stopce mój "Muratorowy" link prywatny..........

I wiecie co?

Rozebrali mi wczoraj płot....... robią co chcą........

"Specustawa" przygotowana przez śp Gosiewskiego - miała powodować w zamyśle jedno - jakośc i przyspieszenie

Z racji ostatnich wydarzeń głośnych - wciąż twierdzę że kontynuowanie tejże w sposób interpretowany dla swojej wygody - jest chichotem obraźliwym dla takich jak ja i mój kumpel - demokratycznego z nazwy Państwa Polskiego............

 

Mnie się bardziej wciąż to moje wywłaszczenie kojarzy z piosenką Pitolda i Radka (stare "Strachy na LAchy" -:)

strasznie mnie dotyczy i uczę się jej na pamięć od niedawna..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do EURO 2012 idą pełną parą, ani jedna złotówka się nie zmarnuje ;)

 

Mimo opóźnień w budowie Stadionu Narodowego wynagrodzenie członków zarządu Narodowego Centrum Sportu wzrosło w trzy lata o 266 procent. A oprócz tego dostawali jeszcze trzynastki. O sprawie informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Euro 2012: Skandaliczne premie za opóźnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie logiki...... Tak na mój gust, to te Chińczyki od autostrady powinny być zasmucone, kajać się i rwać swe czarne włosy. Tymczasem są niestosownie zadowolone. Grabarczyk podobnie. Nie rozumiem. :-x

Ten miś odpowiada żywotnym potrzebom... Chińczykom nie jest potrzebna autostrada tylko pieniądze, Grabarczykowi podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta decyzja kojarzy mi się z sytuacją ze szkoły:yes:

Ktoś namówił część klasy żeby poszła na wagary a potem wrócił na zajęcia;)

 

Galka, świetne porównanie. :)

 

Arłukowicza jestem w stanie zrozumieć i w sumie nie zdziwiła mnie jego decyzja, bo ostatnio był w sposób jawny marginalizowany przez Napieralskiego. No i jego poglądy nie przystawały do SLD. Ale Kluzikowa wyszła na delikatnie mówiąc mało wiarygodną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galka, świetne porównanie. :)

 

Arłukowicza jestem w stanie zrozumieć i w sumie nie zdziwiła mnie jego decyzja, bo ostatnio był w sposób jawny marginalizowany przez Napieralskiego. No i jego poglądy nie przystawały do SLD. Ale Kluzikowa wyszła na delikatnie mówiąc mało wiarygodną.

Ona nigdy nie była wiarygodna. Nabrała sporą część społeczeństwa na dobrotliwego profesorka Kaczyńskiego. Dla mnie to polityczna oszustka, co taka robi w PO nie wiem i nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to polityczna oszustka, co taka robi w PO nie wiem i nie rozumiem.

JK-R wztłumaczyła to na konwencji PO:

Bardzo mi się podoba wasze nowe towarzystwo i podzielam wasze aspiracje.

[..]Jestem z wami, ponieważ jest mi z wami po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...