Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ciągnie swój do swego, chciałoby się powiedzieć

Powiedziałbym ze to zadziwiające ale aż tak naiwny nie jestem. Kluzik była w PiS. Prezes zrobił z niej jedną z ważniejszych tam postaci. Teraz łasi sie do niej Tusk. Przecież ona jest prymitywna i głupia po prostu! Jak słucham tego co ona mówi to mnie skręca, podobnie zresztą jak jej (byłą?) koleżankę Jakubiak. Była w PiSie, nie dziwiłem się bo jest to partia takich właśnie cudaków, skrzywdzonych przez los i popiskujących żałośnie tyle ze razem. PO miała być partia realistów twardo stąpających po ziemi. Takich jak Ewa Kopacz która potrafiła się przeciwstawić ogólnoświatowej histerii związanej z SARS. Kluzik nijak mi tu nie pasuje a fakt zaproponowania jej na listy PO świadczy o dryfie tej partii w stronę jakiegoś taniego populizmu. W moim rankingu na kogo głosować w najblizszych wyborach na pierwszym miejscu jest wielka pustka, potem długo nic a potem gdzieś tam PO ewentualnie. Myślę że najwyższy czas by z PO, PiS i podobnych powstała partia z rzeczywiście liberalnym programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyborami mamy jeszcze wakacje. Jak ktoś zarezerwował (nie daj Boże) miejsce nad polskim morzem, to niech natychmiast to zmieni i pojedzie do Tunezji, aby pomagać naszym braciom - Tunezyjczykom w budowaniu demokracji. Nasi hotelarze w tym wypadku się nie liczą. Oni nie muszą zaraniać, bo i tak mamy demokratyczny kraj, więc nie musimy zarabiać. Wystarczy do życia radość z demoktacji. :D

 

Ale Sikorski sie popisał, nie ma co. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO miała być partia realistów twardo stąpających po ziemi. Takich jak Ewa Kopacz która potrafiła się przeciwstawić ogólnoświatowej histerii związanej z SARS. Kluzik nijak mi tu nie pasuje a fakt zaproponowania jej na listy PO świadczy o dryfie tej partii w stronę jakiegoś taniego populizmu.

 

Perm.. zacytuje Panu klasyka. poseł Gowin wspomina, że..

 

http://www.wprost.pl/ar/177453/Cenie-straz-pozarna-i-gospodynie-wiejskie/

 

Tuż po wyborach w 2005 r. Byłem przekonany,że powstanie rząd PO i PiS. Wtedy nastąpił moment inicjacji w brudną część polityki. Siedziałem w restauracji sejmowej z pewnym ważnym politykiem. Byłem rozgorączkowany. Mówiłem, że powinniśmy stworzyć wspólny rząd, by realizować program. On na to: „Pisiaki wygrały, niech sobie sami teraz tworzą rząd". „Przez kilka lat obiecywaliśmy wyborcom rząd. Jak mamy teraz się z tej obietnicy wycofać?"– spytałem. Na to on, z miną guru politycznego, powiedział: „Pamiętaj. Pierwsza zasada w polityce – pie**ol wyborców".

 

PO nie "dryfuje w stronę populizmu". PO jest partią populistów od wielu, wielu lat.

Edytowane przez szopen
poprawona forma zwracania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie wybrałeś "autorytet " do cytowania. Temu "misiu" , bliżej jest do Rydzyka , niż do liberałów. Co on w ogóle robi w PO??

Toż ten pokazowy katolik nie wstaje z klęczek.

 

Wie Pan, z mojego punktu widzenia, jeżeli jakiś polityk się Panu nie podoba, jest to dla mnie poważna wskazówka za tym, że to może być porządny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie Pan, z mojego punktu widzenia, jeżeli jakiś polityk się Panu nie podoba, jest to dla mnie poważna wskazówka za tym, że to może być porządny człowiek.

Cóś mnie się Panie Szopen wydaje, że w Pana przypadku "punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" :eek: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóś mnie się Panie Szopen wydaje, że w Pana przypadku "punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" :eek: ;)

" ...Elementy konserwatywne w Platformie, to obrona istniejącego kompromisu aborcyjnego, religia w szkołach, życzliwy stosunek do tradycji chrześcijańskiej, do Kościoła, a konkretnie do tej jego części, która nas nie atakuje i nie kłamie,...."

 

Kto nie słucha Niesioła, ten ma fioła. I to jest prawda objawiona..... :cool:

Za wygąd -Tworki ,za wypowiedzi-Kocborowo ,za nienawiść KS.

 

http://niepoprawni.pl/files/images/SEN%20HRABIEGO_1.jpg

 

hrabia Bul –zwracając się do "źródła światła" powiedział: - Generalnie wolimy zawsze witać, dziękować, aczkolwiek pewnie są i takie sytuacje, w których się chętnie żegna. Pamiętam, gdy się narzeczoną odprowadzało wieczorem,/...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska zadeklarowała pomoc dla Grecji. Ponieważ bankructwo Grecji to tylko kwestia czasu, więc nasz apomoc dla Grecji to też tylko kwestia czasu. Tusk przy tym utrzymuje, że Polska nie ma wyjścia, bo to wynika z naszych obowiązków jako członka UE... Kapitalne komentarze dali zarówno R. Ziemkiewicz w Rzepie, jak i Cynik9 na swoim blogu. Otóż ani Wielka Brytania, ani Węgry, ani nawet pepiki nie przyłączyły się do gwarancji i jak na razie, włos im za to z głowy nie spadł.

 

Przy okazji, wiara, że nam ktoś pomoże dlatego, bo myśmy byli kiedyś tylko mili, jest tak frajerska, że aż chce się płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kapitalne komentarze dali zarówno R. Ziemkiewicz w Rzepie...

Kaptalny komentarz Ziemkiewicza... O czym ty piszesz? Nasza ewentualna pomoc Grecji to jedno (bzdura totalna, tu się wszyscy chyba zgadzamy) ale określanie czegokolwiek co popełnił Ziemkiewicz w ramach tzw publicystyki jako "kapitalne" to jakis żart. Ten czlowiek nie ma za grosz talentu do tego co z uporem próbuje robić. To jest publicysta dla matołów którym wystarczą naciągane argumenty i grepsy rodem z magla. Panie shopen jakiś poziom proszę, bo przestaniemy rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaptalny komentarz Ziemkiewicza... O czym ty piszesz? Nasza ewentualna pomoc Grecji to jedno (bzdura totalna, tu się wszyscy chyba zgadzamy) ale określanie czegokolwiek co popełnił Ziemkiewicz w ramach tzw publicystyki jako "kapitalne" to jakis żart. Ten czlowiek nie ma za grosz talentu do tego co z uporem próbuje robić. To jest publicysta dla matołów którym wystarczą naciągane argumenty i grepsy rodem z magla. Panie shopen jakiś poziom proszę, bo przestaniemy rozmawiać.

Nie każdy Ziemkiewicza potrafi zrozumieć. Jak się naczytało jedynie słusznych Salonowych recenzentów to potem przez myśl nie przechodzi dać szansy Ziemkiewiczowi. A facet potrafi zgrabnie napisać tekst w którym obnaża całą hipokryzję i zakłamanie Salonu (Agora, ITI, KLD-UW-PO, różowa Solidarność). Tylko do tego potrzeba wiedzy o najnowszej historii Polski, o okresie transformacji. Wtedy to co pisze Ziemkiewicz jest jasne jak słońce, a nie naciągane i grepsowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...