Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Raport EBOR-u odnotowuje też spadek tzw. społecznej percepcji nt. łapówkarstwa. W 2006 r. 16 proc. ankietowanych przekonanych było o tym, że problem ten występuje w służbie zdrowia. Obecnie jest to tylko 8 proc.

Za to przekonanie o tym, że inne służby publiczne łakną korzyści materialnych, jest w Polsce tylko nieznacznie wyższe niż w Europie Zachodniej (nie przekracza nawet 1 pkt proc.).

Ze służby zdrowia zadowolonych jest 62 proc. ankietowanych

 

Jeżeli to prawda, to znaczy że cztery lata tuskowej propagandy zrobiło większe spustoszenie w mózgach Polaków niż

40 lat komuny.

Ciekawi mnie tylko, jeżeli Polacy są najszczęśliwszym narodem w europie to co myślą o swoich wypłatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli to prawda, to znaczy że cztery lata tuskowej propagandy zrobiło większe spustoszenie w mózgach Polaków niż

40 lat komuny.

Przeceniasz możliwości tuskowej propagandy. zauważ, że to jedynie ankieta. Odpowiednio skonstruowane pytania dadzą oczekiwaną odpowiedź. Czy na forum jest ktoś, kto wypełniał rzeczoną ankietę? Kogo bank pytał wśród Polaków? A może była to ankieta wśród pracowników tej szacownej finansowej instytucji?

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuskowa propaganda jest lepsza od hitlerowskiej.

Tutaj świetny artykuł pokazujący jak Warszawiacy ze swoich podatków finansują propagandę, która ich urabia by głosować na partię, która podnosi im koszty życia :)

http://www.wpolityce.pl/view/14385/Wyborcy_HGW_to_socjologiczna_ciekawostka__Z_wlasnych_podatkow_finansuje_nawet_najbardziej_niepotrzebne_inwestycje.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuskowa propaganda jest lepsza od hitlerowskiej.

Tutaj świetny artykuł pokazujący jak Warszawiacy ze swoich podatków finansują propagandę, która ich urabia by głosować na partię, która podnosi im koszty życia :)

http://www.wpolityce.pl/view/14385/Wyborcy_HGW_to_socjologiczna_ciekawostka__Z_wlasnych_podatkow_finansuje_nawet_najbardziej_niepotrzebne_inwestycje.html

A rydzykowa propaganda nawet od tuskowej lepsza. Wogóle jest najlepsiejsza na świecie. Tak otumanić biednych w większości emerytów by oddali te swoje uciułane grosze na pomoc stoczni gdańskiej a potem beszczelnie twierdzić że tych pieniędzy juz nie ma bo poszły na co innego a na co to nie wasz interes to tylko rydzyk potrafił. Mistrzostwo świata! Długo nikt tego nie przebije!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
. Mistrzostwo świata! Długo nikt tego nie przebije!

A tam nie przebije!

A "Biała Księga Smoleńska" ? Genialne studium psychopatii zbiorowej czy modelowy wręcz podręcznik demagogii ?

Oj tam , oj tam! Czepiasz się byznesmena patryjoty .

 

Prezes wraz z przydupasami szukają teraz wyjścia z niezręcznej sytuacji by wyłgać się od badań w psychiatryku.

Już poleciały w kraj pełne narodowego oburzenia zarzuty o "stalinowskie sposoby" , " niespotykane wręcz metody" i inne ... a przecież, przypomnijmy

niewinny człowiek nie ma się czego bać - jak mawiają pisowcy w sprawie Blidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rydzykowa propaganda nawet od tuskowej lepsza. Wogóle jest najlepsiejsza na świecie. Tak otumanić biednych w większości emerytów by oddali te swoje uciułane grosze na pomoc stoczni gdańskiej a potem beszczelnie twierdzić że tych pieniędzy juz nie ma bo poszły na co innego a na co to nie wasz interes to tylko rydzyk potrafił. Mistrzostwo świata! Długo nikt tego nie przebije!

 

Rydzyk w porównaniu do Tuska to taki mały leszczyk.

Jednego nie rozumiem, jeżeli Rydzyk jest oszustem i złamał prawo, dlaczego nie zajmie się nim prokuratora, czego bo się Tusk?

Chciałem przypomnieć że cztery lata temu Tusk otumanił kilka milionów polaków aby głosowali na PO.

Miało być obniżenie podatków, przyjazne państwo, ograniczenie biurokracji, obniżenie deficytu i długu publicznego, jak widać były to same kłamstwa,

żeby tylko dorwać się do koryta a za rządów PO dług publiczny wzrósł o 300 mld zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Rydzyk w porównaniu do Tuska to taki mały leszczyk.

Jednego nie rozumiem, jeżeli Rydzyk jest oszustem i złamał prawo, dlaczego nie zajmie się nim prokuratora, czego bo się Tusk?

Chciałem przypomnieć że cztery lata temu Tusk otumanił kilka milionów polaków aby głosowali na PO.

Miało być obniżenie podatków, przyjazne państwo, ograniczenie biurokracji, obniżenie deficytu i długu publicznego, jak widać były to same kłamstwa,

żeby tylko dorwać się do koryta a za rządów PO dług publiczny wzrósł o 300 mld zł.

:D:D

 

 

O joj! Jaki ten naród głupi, tak się dał otumanić Tuskowi. Ajajaj!

A ta liczba rzucona, jakież ona robi wrażenie! I tylko te dwadzieścia parę procent głosujących na PiS, to inteligentni i nieotumanieni .

Pięknie! Trzeba będzie rozkład Gaussa zweryfikować, bo się nie nadaje do szacowania liczby debili :lol2:

A nie przyszło Ci do głowy , że może naród ogólnie nie wierzy już wszystkim politykom, którzy notorycznie go kłamią i wybrał kłamcę ale nie kretyna biegającego z siekierą ?:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk w porównaniu do Tuska to taki mały leszczyk.

Jednego nie rozumiem, jeżeli Rydzyk jest oszustem i złamał prawo, dlaczego nie zajmie się nim prokuratora, czego bo się Tusk?

Chciałem przypomnieć że cztery lata temu Tusk otumanił kilka milionów polaków aby głosowali na PO.

Miało być obniżenie podatków, przyjazne państwo, ograniczenie biurokracji, obniżenie deficytu i długu publicznego, jak widać były to same kłamstwa,

żeby tylko dorwać się do koryta a za rządów PO dług publiczny wzrósł o 300 mld zł.

Rydzyk nie złamał prawa bo datki były dobrowolne ale inaczej jak oszustwem tego nazwać nie można. Zrobił to ktoś kto nazywa się duchownym. Co tu więcej...

Co do Tuska to nikt przed ostatnimi wyborami nie przewidywał takiego potężnego kryzysu. Myślę że Polska mimo twierdzeń niestety tego rządu odczuwa go bardzo mocno. Jak wyglądałby dług publiczny przy rządach Kaczyńskiego i tych wszystkich jego śmiesznych cudaków możemy się tylko domyślać. Ile razy byłby większy? Trzy? Cztery? Ja tylko przypomnę jak Kaczyński proponował dodacje dla instytucji finansowych ma wzór amerykański jak i może też przypomnijmy sprawę szczepionek przeciw grypie o które Kaczyński i przydupasy zgodnym chórem piszczeli. Ci ludzie nie nadają się do rządzenia. Tusk i PO niestety stoi w miejscu. Nie psuje ale i nie naprawia. Ja nie tego oczekiwałem ale to nie znaczy że mam popierać jakichś szaleńców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rydzykowa propaganda nawet od tuskowej lepsza. Wogóle jest najlepsiejsza na świecie. Tak otumanić biednych w większości emerytów by oddali te swoje uciułane grosze na pomoc stoczni gdańskiej a potem beszczelnie twierdzić że tych pieniędzy juz nie ma bo poszły na co innego a na co to nie wasz interes to tylko rydzyk potrafił. Mistrzostwo świata! Długo nikt tego nie przebije!

Znowu te brednie o stoczni. Dwa raz prokuratury badały temat. Raz nawet za SLD. I GÓWNO Rydzykowi znaleźli. Były dwa komitety zbierające kasę na stocznie o bardzo zbliżonej nazwie. Jeden Rydzyka drugi Krzaklewskiego. I tak się składa, że to ten drugi przewał narobił, a Rydzyk w chwili gdy wyszło, że Stoczni i tak się nie uratuje oddawał kasę wpłacającym jeśli tylko o to wystąpili. To, że większość wobec zaistniałej sytuacji zdecydowała, że pieniądze w takim razie mają iść na Radio Maryja to już decyzja tych ludzi.

 

Tyle z sensacji rydzykowych. Za chwilę jeszcze z helikopterami i Maybachami wyjedziecie (kaczki dziennikarskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tuska to nikt przed ostatnimi wyborami nie przewidywał takiego potężnego kryzysu. Myślę że Polska mimo twierdzeń niestety tego rządu odczuwa go bardzo mocno. Jak wyglądałby dług publiczny przy rządach Kaczyńskiego i tych wszystkich jego śmiesznych cudaków możemy się tylko domyślać. Ile razy byłby większy? Trzy? Cztery? Ja tylko przypomnę jak Kaczyński proponował dodacje dla instytucji finansowych ma wzór amerykański jak i może też przypomnijmy sprawę szczepionek przeciw grypie o które Kaczyński i przydupasy zgodnym chórem piszczeli. Ci ludzie nie nadają się do rządzenia. Tusk i PO niestety stoi w miejscu. Nie psuje ale i nie naprawia. Ja nie tego oczekiwałem ale to nie znaczy że mam popierać jakichś szaleńców.

To jest kryzys? Bo ponoć w Polsce nie ma, zielona wyspa jest.

Czy wy nie widzicie jak żałośni jesteście w obronie swojego oszukanego "EGO" ??? Ja rozumiem, że to boli dać zrobić się w trąbę ludziom, którzy już rządzili wcześniej jako liberały-aferały, ale żeby samemu raz powoływać się na kryzys, innym razem jak u Orwella zmieniać rzeczywistość i gadać o zielonej wyspie to trzeba chyba mieć ostro przeorany czerep.

 

Jak wyglądał by dług publiczny za Kaczora pytasz? Na pewno lepiej. Wnioskuję tak po tym co pokazali jak rządzili. Wyniki za rok 2007 w którym to roku obniżono od lipca już koszty pracy (według SLD mniejsze wpływy o 20mld zł) były takie, że budżet miał nadwyżkę, tyle, że Zyta Gilowska zaksięgowała ją na 2008 rok, bo... właśnie spodziewano się gorszych wyników (kryzysu). To wszystko jest w wywiadach z Zytą Gilowską. Gdyby nie to przeksięgowanie to wykonanie budżetu za rok 2007 było by pierwsze bez deficytu.

 

I bardzo proszę o linki w których to Kaczyński proponuje dotacje do instytucji finansowych, mowa była o podatku do nałożenia na banki! Szczepionki nie przytaczaj, bo rząd z braku kasy zaryzykował i po prostu ich nie wykupił. Dobrze, że ta cała sprawa ze świńską grypą okazała się dmuchana. Mieliśmy po prostu szczęście.

 

Patrząc obiektywnie, po danych statystycznych GUSu dotyczących nie tylko gospodarki i budżetu dochodzi się do wniosku, że dobry rząd to już mieliśmy i był nim rząd PiSu. Mógł by być jeszcze lepszy gdyby PO nie wycofała się z koalicji urażona porażką w wyborach, a tak na prawdę co widać dzisiaj nie pragnąca tych zmian, które przed 2005 rokiem wspólnie z PiSem zapowiadali.

 

Ktoś was nieźle nastraszył bzdurami o Kaczyńskim i PiSie tak, że do tej pory was to trzyma mimo, że bać trzeba się obecnego rządu (ABW, największa liczba podsłuchów, nieudolność rządzenia, afery, kręcenie lodów, niepotrzebne prywatyzacje, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Rydzyk w chwili gdy wyszło, że Stoczni i tak się nie uratuje oddawał kasę wpłacającym jeśli tylko o to wystąpili. To, że większość wobec zaistniałej sytuacji zdecydowała, że pieniądze w takim razie mają iść na Radio Maryja to już decyzja tych ludzi.

Czy znasz kogoś, komu Rydzyk oddał forsę?

 

Jak wyglądał by dług publiczny za Kaczora pytasz? Na pewno lepiej. Wnioskuję tak po tym co pokazali jak rządzili. Wyniki za rok 2007 w którym to roku obniżono od lipca już koszty pracy (według SLD mniejsze wpływy o 20mld zł) były takie, że budżet miał nadwyżkę, tyle, że Zyta Gilowska zaksięgowała ją na 2008 rok, bo... właśnie spodziewano się gorszych wyników (kryzysu).

Przeczytaj uważnie to, co napisałeś! POjęcia nie masz o finansach publicznych.

Za "Kaczora" dług publiczny wyglądałby lepiej, Polska by rosła w siłę a ludzie żyli dostatniej. Amen.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsze wpływy do budżetu + większe wydatki z budżetu(wyrównywanie szans) = zmniejszenie deficytu budżetowego.

Przecież to logiczne jest i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne.

 

Tak jak i to, że aby zaklepać sobie miejsce na liście najbogatszych -to trzeba wymyślić iPod'a.

No i przepadło niestety- bo on juz jest wymyślony.

A taką miałam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...