Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

... mam nadzieję, że choć na chwilę "forumowa, zlumpiona ryba" zamilknie ... Irka właśnie przeszła niedaleko mnie i zapierdziela w stronę "terenów neutralnych"

... strach już ten temat "otwierać" ... rybie cytata co stronę otworzyć :rolleyes:

 

 

No akurat jestem na urlopie w miejscowosciach gdzie huragan Irene akurat nie przechodzi hihiihhhhhhhhhhhhhhhhhh heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po kilkumiesiecznej przerwie. Czy orientuje sie ktos, jak to mozliwe, ze Janusz P. zebral podpisy i ma sie dobrze a Janusz KM. wcale nie? Czy to jest jakas tam miara ich programow czy czegos innego? Gdzies w sieci widzialem taki komentarz, ze ta ich ostatnia debata (w ringu) to byla rozmowa oszoloma z idiota. W takim razie dlaczego obie ich partie albo nie- albo zdobywaja potrzebna ilosc glosow na wszystkie okregi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Witam po kilkumiesiecznej przerwie.

 

Witaj maysee na ojczystej ziemi ... tej ziemi.

 

No! Nareszcie zjawił się jakiś normalny i inteligentny pisowiec.

Ot, taki oksymoron.

 

Z tego co mi się obiło o uszy, to JKM chyba jednak zdołał się także zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powoli wychodze z szoku kulturowego i ponownie adaptuje sie do "specyficznych" warunkow zycia w najjasniejszej RP. Co do wyborow to niestety jeszcze zadna opcja nie podala mi na talerzu programu (oprocz JKM i Jabolowego Ksiecia). Na razie z medialnych przepychanek obraz sie wylania taki, ze Ziobro z Kaczynskim usmiercili Blide i Leppera, PiS nie wezmie udzialu w debatach bo nie i ch. a "Minister onanista z kamienna twarza" pieknie pokazuje nowoczesne gadzety i obiecuje historyczny skok technologiczny. Czy gdzies sie pomylilem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
"Minister onanista z kamienna twarza" pieknie pokazuje nowoczesne gadzety i obiecuje historyczny skok technologiczny.

To jesteś jednak niedoinformowany troszkę.

Przebił go już znacznie większy wizjoner z opozycji ( tej największej), któremu wybudowane 3 miliony mieszkań nie wystarczają i tym razem obiecuje, że wybuduje metro w Poznaniu i Krakowie.

Szkoda tylko ,że to będzie metro dla jedynie prawdziwych Polaków i "patryjotów", bo bym się z chęcią przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilkumiesiecznej przerwie. Czy orientuje sie ktos, jak to mozliwe, ze Janusz P. zebral podpisy i ma sie dobrze a Janusz KM. wcale nie? Czy to jest jakas tam miara ich programow czy czegos innego? Gdzies w sieci widzialem taki komentarz, ze ta ich ostatnia debata (w ringu) to byla rozmowa oszoloma z idiota. W takim razie dlaczego obie ich partie albo nie- albo zdobywaja potrzebna ilosc glosow na wszystkie okregi?

Błędnie zakładasz że to program decyduje o popularności polityka czy tez partii. Programy te notabene składają się głównie ze sloganów i to podobnych niezaleznie od opcji. O popularności decyduje image, opalenizna, dowcip nawet kiepski i cos bardzo ważnego: zachowanie mające wszystkich przekonać o dostojeństwie i szlachetności wewnętrznej oczywiście najczęściej niewiele mającej wspólnego z rzeczywistością. Tego brakowało Lepperowi. Takim idealnym na Polskę politykiem był Olo Kwasniewski który nawet chudł na zamówienie. Gładko i z przekonaniem mówił największe bzdury, szlachetnie pochylał sie nad losem tego znękanego kraju a do tego ma żonę która prezentowała się jak wielka dama przypadkiem rzucona na obce jej arytokratycznemu duchowi wody. Przypomnę może jej słowa które do dzisiaj przyprawiają mnie o kolkę ze śmiechu: "...moje serce krwawi...". To była jej reakcja na niewygodne pytania po ktorych Cimoszewicz zrezygnował z kandydowania. Ta komunistyczna utrzymanka razem z mężem bez skrupułów czerpiąca zyski z tamtego parszywego systemu ma "serce które krwawi". No i co? Nikt tamtego nie pamięta ale damę z krwawiącym sercem zapamiętało wielu. To się liczy a nie jakies tam programy. Myślenie wielu naszych rodaków zwyczajnie boli co politycy wykorzystują. Prezes chlapie na prawo i lewo, potem się z tego wycofuje, ładu i składu nie ma w jego oskarżeniach i teoriach ale nie ważne. Zawsze znajdzie się jakiś "patryjota" co przetłumaczy to na "nasze".

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego ma żonę która prezentowała się jak wielka dama przypadkiem rzucona na obce jej arytokratycznemu duchowi wody. Przypomnę może jej słowa które do dzisiaj przyprawiają mnie o kolkę ze śmiechu: "...moje serce krwawi...". To była jej reakcja na niewygodne pytania po ktorych Cimoszewicz zrezygnował z kandydowania. .

ja tam złego słowa nie dam powiedzieć - bo się eklerkę nauczyłem w końcu jeść z kulturą dzieki niej

 

a wie ktoś może - co mógłby jeszcze spieprzyć minister Brylantyna spec od sprawiedliwości - co niechcący rządzi infrastrukturą - żeby udało się go odwołać skutecznie ?

Popuśćcie wodze fantazji......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

a wie ktoś może - co mógłby jeszcze spieprzyć minister Brylantyna spec od sprawiedliwości - co niechcący rządzi infrastrukturą - żeby udało się go odwołać skutecznie ?

.

Nie ma takiej rzeczy do spieprzenia bobiczku, za którą można by odwołać skutecznie pana ministra.

Zwłaszcza z wdziękiem jaki preferuje Jolanta.

 

Perm zapomniałeś jeszcze o wszechobecnej w narodzie wrażliwości na optykę trumienną i niewiarygodnej ...powtarzam: niewiarygodnej wręcz, litości dla srogo pokrzywdzonych przez los, wraże siły, Ruskich, Niemców i Żydów.

Ona ( ta litość) wybacza nawet te braki wspomnianej estetyki w tym zgniłą jamę gębową oraz maniery i elokwencję nawalonego szewca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm zapomniałeś jeszcze o wszechobecnej w narodzie wrażliwości na optykę trumienną i niewiarygodnej ...powtarzam: niewiarygodnej wręcz, litości dla srogo pokrzywdzonych przez los

 

nie pieprz - przeliczalna

250.000zeteł

Dzisiaj wspominali - na ugodę poszli prawie wszyscy.

Tym bardziej że była opcja że nie dostaną Ci - którzy nie udowodnią że pogorszyły im się w związku z katastrofą warunki bytowo-materialne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Perm zapomniałeś jeszcze o wszechobecnej w narodzie wrażliwości na optykę trumienną i niewiarygodnej ...powtarzam: niewiarygodnej wręcz, litości dla srogo pokrzywdzonych przez los, wraże siły, Ruskich, Niemców i Żydów.

Ona ( ta litość) wybacza nawet te braki wspomnianej estetyki w tym zgniłą jamę gębową oraz maniery i elokwencję nawalonego szewca.

"W walce o WIARĘ i KLASĘ ROBOTNICZĄ zęby się nie liczą!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
nie pieprz - przeliczalna

250.000zeteł

Dzisiaj wspominali - na ugodę poszli prawie wszyscy.

Tym bardziej że była opcja że nie dostaną Ci - którzy nie udowodnią że pogorszyły im się w związku z katastrofą warunki bytowo-materialne

Bobiczku z tą kasą, chyba nie w temacie.

Perm (i ja także) mówił o preferencjach wyborczych i ich kryteriach a nie o przeliczalnej na "złote" przypadłości narodowej.

 

Nie obchodzi mnie na ile państwo wycenia tragiczną śmierć tzw. patrioty a na ile reszty obywatela.

Swoją drogą, w Polsce to trzeba wiedzieć jak efektownie zejść z tego łez padołu, aby rodzina miała odpowiednio przez władzę, "osłodzony" żal po tacie.

 

 

PS Dobrze trafiłeś perm z tym "W walce o WIARĘ i KLASĘ ROBOTNICZĄ zęby się nie liczą!" .

Po ch... nam program , skoro mamy takie zgrabne hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bobiczku, ja muszę ad vocem, w celu sprostowania : z kulturą to była beza.

 

beza, eklerka, kremówka..............

Każde z cukierni ma dzisiaj dla mnie wydźwięk polityczny

Najbardziej mnie rozpierykają i tak politycy - na stadionie.

Wszędzie węszą politykę

A ja tam bywam od lat, wszędzie gdzie się da i wiem swoje..............

To jest polityczny protest - i już

http://www.subinfo.pl/images/news/art/kibic.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie wydarzen to bylo lepiej niz swietnie- jechalismy rowerami szlakiem armii Bonapartego - no, jego kawalkiem .....na razie byla to tylko drobna rozgrzewka hehh ehehe wkrotce ruszamy dalej takze we are not done with Bonaparte czyli nieco inaczej niz spiewa Mark .

 

A po powrocie ........heheh heheh......." jak to miawiano kiedys , w Polsce jest wolnosc wypowiedzi, tylko nie ma wolnosci PO wypowiedzi " .

 

Jak sie wypowiesz - krytycznie nieco - to cie POdadza do sadu , POwiedza zes wariat albo POsadza w psychiatryku ewentualnie zamkna stadiony i paru kibicow nad ranem zaprowadza do celi hehehehe heheheh

 

 

" Tyle juz osiagnelismy ".............

 

A przed nami nowe c e l e , a przed nami nowy lad

Razem mlodzi przyjaciele , zbudujemy nowy swiat !

 

Niech zyje i rozkwita POlska demokracja !

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi inną partię w której byłoby tylu aferzystów co w PO! Pokażcie mi drugą partię w której byłoby tyle nepotyzmu co w PO! Pokażcie mi drugą partię w której byłoby tylu oszustów politycznych co w PO ! Pokażcie mi drugą partię, która w czasie swoich rządów zwiększyła by bezrobocie z 8,5 % do 13,3 % ! Pokażcie mi drugą partię, która w czasie swoich rządów doprowadziła do zadłużenia kraju na taką skalę /prawie 800 000 000 000 złotych/ Pokażcie mi drugą partię, która by miała tak zgięty kark przed Berlinem i Moskwą jak PO! Pokażcie mi drugą partię, która wykorzystywała sądy i organa ścigania do "mordowania opozycji"! Pokażcie mi drugą partię, której ministrowie urzędowali na cmentarzach i w kawiarniach! Pokażcie mi drugą partię do której napłynęło by tyle odpadków politycznych i wyrzuconych z innych partii niż do PO! POKAŻCIE MI CHOCIAŻ JEDNĄ AFERĘ Z UDZIAŁEM CZŁONKÓW PiS wykrytą w ciągu 4 lat działania komisji śledczych czy ściganą przez prokuraturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi inną partię w której byłoby tylu aferzystów co w PO! Pokażcie mi drugą partię w której byłoby tyle nepotyzmu co w PO! Pokażcie mi drugą partię w której byłoby tylu oszustów politycznych co w PO ! Pokażcie mi drugą partię, która w czasie swoich rządów zwiększyła by bezrobocie z 8,5 % do 13,3 % ! Pokażcie mi drugą partię, która w czasie swoich rządów doprowadziła do zadłużenia kraju na taką skalę /prawie 800 000 000 000 złotych/ Pokażcie mi drugą partię, która by miała tak zgięty kark przed Berlinem i Moskwą jak PO! Pokażcie mi drugą partię, która wykorzystywała sądy i organa ścigania do "mordowania opozycji"! Pokażcie mi drugą partię, której ministrowie urzędowali na cmentarzach i w kawiarniach! Pokażcie mi drugą partię do której napłynęło by tyle odpadków politycznych i wyrzuconych z innych partii niż do PO! POKAŻCIE MI CHOCIAŻ JEDNĄ AFERĘ Z UDZIAŁEM CZŁONKÓW PiS wykrytą w ciągu 4 lat działania komisji śledczych czy ściganą przez prokuraturę.

Pokażcie mi choć jednego zwolennika PiS który nie oskarża innych bezpodstawnie, nie rzuca błotem czy też g..nem na prawo i lewo nie bacząc na to że się przy okazji sam upaprze, pokazcie mi takiego ktory nie kłamie. Wszyscy oni za Prezesem najświętszym jeden schemat zachowania mają. Obrzucać błotem, coś się zawsze przyklei. Obrzydliwe typki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...