Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ziemkiewicz właśnie napisał felieton idealnie pasujący do ostatniej dyskusji z Permem.

 

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/09/17/zasady-wspolzycia/

 

 

Przypominam, że niedawno porównywano RP do Volkischer Beobachter. Ja nie wiem, ale czytując o tego rodzaju przypadkach (opisanych przez Ziemkiewicza_ mam wrazenie, ze w Polsce demokracja nie jest dla wszystkich.

Kolejny gniot tego przerośniętego licealisty. By cokolwiek z tym tekstem zrobić, np przeanalizowac trafność lub nie uwag autora trzeba by najpierw oddzielić fakty od wymysłów. Niestety tych pierwszych w tym tekscie nie ma wcale, w ostateczności jak już wielokrotnie wczesniej Ziemkiewicz robił podaje fakty niepełne np powołuje się na innych nie cytując całości co zmienia sens czy to wypowiedzi czy też wyroku sądu. Sens ogólny tej epistoły czyli nagminna stronniczość sądów nijak sie nie da obronić przy pomocy pseudoargumentów i naciąganych faktów zaprezentowanych przez autora. Żeby to wszystko miało jeszcze jakis styl, było dowcipne czy też przejmujące. Serwuje nam Ziemkiewicz kolejne mdłe wypociny bez ładu i składu. To jest obrażanie inteligencji czytelników. Czemu go tam jeszcze tolerują? Wystarczy że podlizuje się prezesowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

-

 

To sie POlski sad wysilil .........

 

-"negatywne opinie o Adamie Michniku godza w zasady wspolzycia spolecznego " ......

 

 

 

No, dobra, ja mam zdecydowanie negatywna opinie o Adamie Michniku - i jego braku

 

p r o f e s j o na l i z m u - prosze Wysokiego Sadu o podanie choc j e d n e j zasady

 

wspolzycia spolecznego w ktora godze ...............

 

 

W jaka to zasade godze, prosze Wysokiego Sadu ? ......hehehhehehe hehehhehe

 

 

 

Uwazam, ze Adam Michnik nie kieruje sie zasadami profesjonalizmu dziennikarskiego, tylko uprawia propagande - do tego mocno nachalna .....hehehehehe hehehehe.

 

 

Jak o euro w Gazecie - to bylo t y l k o pozytywnie, kto mial inne zdanie - ten byl

 

wrog i nie tylko , a teraz - cisza.........heheheh hehehehe.....gdzie te profity z

 

wprowadzenia euro w Grecji i Wloszech - chetnie POczytam ..........

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo , to nie ma obowiązku czytania Wyborczej

ani zapoznawania się z twórczością Michnika - więc o co chodzi :rolleyes:.

 

Proszę, red Sakiewicz założył nowe pismo.

Co prawda większość ludzi których chciał ściągnąć z Rzepy, odmówiła.. Jeden miły redaktor powiedział , że on w Rzepie to pisuje dla czytelników a u Sakiewicza musiałby dla wyznawców.

Edytowane przez Zochna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

 

No popacz , popacz - rozmijasz sie z ministrem.............

 

Minister Rostowski wlasnie pakuje walizki i wyjezdza do Stanow .........moze uswiadom mu co go tam czeka na poczcie............

 

 

Najpierw obwiescil jednak , ze wybuchnie wojna ........hehehehe hhehehe....

 

.a wojna trwa bo juz wybuchla .....o ile wiem cos tam sie dzieje w tym Afganistanie

 

i Iraku - i nawet od czasu do czasu gina Amerykanie.......a nawet

 

Polacy.......podziekowac Aleksandrowi Kwasniewskiemu .................

 

 

 

 

Ktos napisal , ze " Rostowski w koncu zostanie rozjechany przez ekonomiczna rzeczywistosc", no i chyba tak sie stalo......hehehhe heheheh hehehehe

 

 

 

Tylko minister Hall jest wciaz przekonana, ze samorzady musza tylko siegnac i........znajda srodki na jej POmysly ............bo pieniedze rosna na przydroznych drzewach ....

 

A samorzady nie mialy juz pieniedzy na wiosne zeszlego roku .......heheheheh hehehhe heheheh

 

 

Co do czytania Adama Michnika to obowiazku nie ma , ale zakazu tez nie .....

nie czytam goscia bo szkoda czasu, uprawia propagande , na dodatek jak sam cos napisze to dosc belkotliwie i na dodatek na 3 strony -placi sam sobie za wierszowke -ale te peany na czesc euro mnie zaintrygowaly wtedy .....heheheh hehehehe ......

 

 

Euro - wedlug Adama Michnika - to jest panaceum na wszelkie dolegliwosci

 

e k o n o m i c z n e ....heheheheheh hehehehe.....PO wprowadzeniu euro kazdy

 

kraj r o z k w i t a i pieknieje z minuty na minute a obywatele zyja dostatnio i w

 

permanentnej , pelnej zachwytu ,trzezwosci......hehhehehe heheheheh

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D

Ptysiu złocisty, byzmesmenie za dwa pięćdziesiąt !

Po takiej elicie jak ty, do dzisiaj dosiadam jeno kucyka.

...

... takim byzmesmenom jak "kornik", medycyna nawet w osobie ortopedy nie pomoże, :D ... ostał się jeno dzięcioł :yes:

 

ps - ... natomiast przypadek "praskiej, jazzy, funky, ryby", będzie niechybnie rozpatrywany przez psychiatryczne gremia naukowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Troche uśmiechu nie zaszkodzi. Sentymentalny powrót do wyborów sprzed 20 lat. :) ;)

 

Szczerze mówiąc,to ten uśmiech raczej nikły , bo siermiężność, podobnie jak stara moda ze spodniami w "dzwon", wywołują raczej zażenowanie.

Śmiesznie jest za to teraz.

Choćby niejaki Nergal, który wywołuje emocje i reakcje na poziomie debaty niemal narodowej.

Jest cyrk - woda na młyn zaprzańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

Ach, euro .....och, euro.......same plusy , minusow brak - dziennikarze Gazety Wyborczej POd wodza Michnika dostawali ........euro entuzjazmu , nazwijmy to tak .....heheheh hehehehe

 

 

No i brak profesjonalizmu sie brzydko zemscil i zakpil z propagandystow

 

Gazety Wyborczej i to najbardziej widowiskowo - bo w realu ........................

 

heheheh hehehehe.....hehehehe heheheheheh hahahahahah hahahaha

 

 

Wciaz czekam na ciag dalszy POd tytulem - POzytki Z Przyjecia Euro Waluty .............

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zamieszki w Londynie , ktore byly w POlskich srodkach masowego przekazu

 

bardzo dziwnie przedstawiane - a jesli juz to okreslano je jako " r a s o w e " , zaczyna

 

sie nieco inaczej oceniac .......hehehehe hehehehe hehehehe

 

 

To wlasnie t a k i rozwoj wydarzen pan Rostowski i jego kolega - bankier , ktory chce

 

zalatwic staly pobyt swoim dzieciom w Stanach , nazwal " wojna " .

 

 

heheheheheheh hehehehehe

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten temat śledziłem dość dokładnie i w żadnej gazecie czy tygodniku i w żadnym programie TV, które ja przeczytałem bądź oglądnąłem nie było stwierdzenia "rasowe". Znowu Twoja konfabulacja czy przeglądamy inną prasę i oglądamy inne TV? Toruńskiej anteny niestety nie oglądam.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak je przedstawianao ? heheheheheh hehehehe

 

" Ogladnelam " i sprawozdania mialy wydzwiek jednoznaczny , sugerowaly zamieszki na tle " rasowym " - nie mowiac juz o dyskursach " ekspertow " w TVN nie - hehehehehe

 

 

 

Jedynie Rostowski i bankierzy zareagowali jak blyskawica - bo chca dzieciom

 

zalatwiac staly pobyt w Stanach .....hehehehe hehehehe hehehe

 

 

 

Wojna sie szykuje , nie ? - heheheheheheh hehehehehe

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego prezy- det Komorowski Bronislaw chce POdpisac

 

" Ustawe O Dostepie Do Informacji " -

 

- tzn Dostep Tak - Ale Kontrolowany -

 

coby obywatelowi nie grozil nadmiar informacji albo co gorsza, zeby mu sie w glowie nie poprzewracalo z tego nadmiaru .

 

 

Mysia Be .

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

 

No a co do jakiegos Negrala, Nefrala czy jak mu tam......na Zachodzie - od lat 60 ych ubieglego wieku, kiedy modne byly takie happeningi - jednak troche sie zmienilo .

 

 

 

Tylko w POlsce - bez zmian .

 

 

Tzn czekamy teraz jak Negral czy Nefral czy jak mu tam - podrze albo POdpali

 

K o r a n .

 

 

Z calum szacunkiem dla inwestorow k a t a r s k i c h .

 

 

No, czekamy .......wtedy zawsze jest zadyma i niezla zabawa ...dochodzi palenie

 

flag i palenie gumy, mozna poskakac po samochodach i jest super !

 

 

 

. ...i wtedy tez wyPOwiadaja sie wszyscy POlitycy w Europie i na swiecie i

 

POtepiaja j e d n o g l o s n i e taka forme wyPOwiedzi artystycznej jak

 

darcie Darskie Koranu - -

 

hehehehe heheheheh

 

................................z Biblia nie styka , nudne .

 

 

Darski dawaj, dawaj ! Teraz przyszedl Twoj czas na POdarcie Koranu - heheheh heheheh

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale muszę to wyznać : twoja głupota bebe king jest tak pocieszna, że zaczyna mi imponować takie ekstremum :) Tylko nie przestawaj pisać.

 

Acha - w odległych latach sześćdziesiątych, czyli mniej więcej w zeszłym roku, amerykański psychopata Terry Jones,

znany również jako pastor , nawoływał do palenia koranu 11 września. Czym wywołał lekką panikę i oburzenie , rządu amerykańskiego. To tyle o nadążaniu za modą.

 

Myślę, że Nergal w najpiękniejszych snach nie marzył o takiej reklamie jaką mu fundują dzisiaj przeciwnicy happeningów . hehehehehehehehehheheheh. Zakrztusiłam się . hehhehehehe.

Edytowane przez Zochna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...