Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brzozom trochę czasu trzeba dać jak się przyjmą to już oczami wyobraźni widzę w ich otoczeniu niskie sosny wrzosy bluszcze i inne cuda. A co do wrzosów to podobno trzeba je okryć grubą warstwą kory żeby nie przemarzły bo mają niski system korzeniowy i kwaśne podłoże potrzebne... dokształciłm się wczoraj w dziale o ogrodach ;)

A na allegro właśnie wypatrzyłam to do mojej łazienki tylko choroba za długie :bash: i już bym malowała na biało

 

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/005388475/thumbnails.jpg

 

Jak myślisz Juszczakówka pasuje takie cuś ? myślałam żeby w blat wpuścić umywalki tylko się zastanawiam jedną czy dwie ?

Edytowane przez anbama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny plan bierzemy na pół jedna połowa Twoja a druga moja ja maluję....no właśnie na jak na biało czy na brąz-orzech....

piękna ta komoda pasowałaby do Twojej łazienki ...pomalowałabyś ją na biało i dwie umywalki ..... bierz ( faktycznie droga??? ) zdecydowanie dwie umywalki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny plan bierzemy na pół jedna połowa Twoja a druga moja ja maluję....no właśnie na jak na biało czy na brąz-orzech....

piękna ta komoda pasowałaby do Twojej łazienki ...pomalowałabyś ją na biało i dwie umywalki ..... bierz ( faktycznie droga??? ) zdecydowanie dwie umywalki...

 

pewnie że bym wzięła tylko za długa jest muszę znależć taką od 180 do max 200 cm :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na allegro właśnie wypatrzyłam to do mojej łazienki tylko choroba za długie :bash: i już bym malowała na biało

 

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/005388475/thumbnails.jpg

 

Jak myślisz Juszczakówka pasuje takie cuś ? myślałam żeby w blat wpuścić umywalki tylko się zastanawiam jedną czy dwie ?

 

Ja nie Juszczakówka :lol2: ale się wypowiem, a co;)

Bardzo fajna komódka do łazienki. Jak Ci się zmieści, to bierz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...