Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i szukam komody pod umywalkę w łazience myślałam żeby kupić używaną wyczyścić i pomalować na biało (chyba tez uległam modzie na forum jakoś biała za mną ostatnio chodzi). Kibelki mi się dzisiaj montują więc dobrze by było powolutku finiszować z tą łazienką ;)

A jak ma być ta komoda, anbama? I jaka w niej umywalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za starą i wyczyszczoną, będzie miała swój klimat .....

to tak jak ja między pacjentami lukam tu i tam ;)

Ja tez bym wolała stara i pomalowaną.:wiggle:

Podaję Ci sprzedawcę z Allegro, ma takie różne fajne komódki i nie tylko- może Ci coś wpadnie w oko;)

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1312276

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam komody takie ludwikowskie ponieważ cenowo są atrakcyjne tylko powinna być cała dewniana nie fornirowana bo za czyszczenie to sama się pewnie wezmę. I odpowiednio długa chciałam taką 160-180 cm tak żeby zostało jeszcze ciut blatu na pierdułki ;) O właściwej umywalce pomyślę jak już będzie komoda wydaje mi się że tak będzie łatwiej.Taka jasna,świeża łazienka mi się wymyśliła i nad tą komodą duże lustro w białej lub srebrnej zdobionej ramie. Bez żadnych mocnych akcentów kolorystycznych. Mdło sie u mnie zaczyna robić ale ostatnio M powiedział że jemu się tak dobrze mieszka mi zresztą też. To jak robimy jak nam dobrze :rolleyes: no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anbama jakbym umiała szyć tak jak Ty to dawno miałabym uszyte zasłonki do kuchni, a nie czekałabym prawie dwa tygodnie i nadal nie wiem kiedy będą uszyte.....:p, szczerze zazdroszczę talentu

 

I tu się zgadzam z Andżeliką:wiggle: Też Ci zazdroszczę umiejętności. Ja mam dwie lewe ręce do szycie i ledwo guzik przyszywam:P:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o agawi żadna ze nie krawcowa naumiałam sie tylko coś niecoś podłożyć i szyć w miarę prosto. Ostatnio też myślałam o rolecie rzymskiej do kuchni ale to jest raczej ponad moje umiejętności więc będzie musiała poczekać. I poczeka bo znająć mnie i mój pedantyzm to pewnie same wady bym w niej widziała zamiast się z niej cieszyć zawsze mam durne poczucie że mogłam to zrobić lepiej :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anbama jakbym umiała szyć tak jak Ty to dawno miałabym uszyte zasłonki do kuchni, a nie czekałabym prawie dwa tygodnie i nadal nie wiem kiedy będą uszyte.....:p, szczerze zazdroszczę talentu

 

Juszczakówka przecież umiesz szyć :confused: jak dobrze pamiętam to uszyłaś śliczne zasłony do pokoju córci tylko pewnie maszyny nie masz ;)

Dzwoń do kobiety grzecznie pytaj ;) jak ją to zmęczy to CI szybciej uszyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że twoja kuchnia w stylu nowoczesnym ma się nijak do reszty domu. Brak konsekwencji w urządzaniu domu.

 

kwestia gustu ;) mojemu domowi daaaaleko do ukończenia czasem w trakcie popełniamy błędy czasem trzeba iść na kompromis. Nie aspiruję do tego żeby mój dom znalazł się w gazecie o wnętrzach. Najważniejsze żeby nam się podobało żebyśmy dobrze się u siebie czuli. Cieszymy się z tego co mamy :) U siebie w prawie każdym poście powtarzasz że nie masz gustu to tym bardziej nie biorę tego do siebie.;)

Edytowane przez anbama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o agawi żadna ze nie krawcowa naumiałam sie tylko coś niecoś podłożyć i szyć w miarę prosto. Ostatnio też myślałam o rolecie rzymskiej do kuchni ale to jest raczej ponad moje umiejętności więc będzie musiała poczekać. I poczeka bo znająć mnie i mój pedantyzm to pewnie same wady bym w niej widziała zamiast się z niej cieszyć zawsze mam durne poczucie że mogłam to zrobić lepiej :bash:

Uwierz mi, że przy mnie jesteś profesjonalistką :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juszczakówka przecież umiesz szyć :confused: jak dobrze pamiętam to uszyłaś śliczne zasłony do pokoju córci tylko pewnie maszyny nie masz ;)

Dzwoń do kobiety grzecznie pytaj ;) jak ją to zmęczy to CI szybciej uszyje.

 

jak to można nazwać szyciem :lol2: w miarę prosto i bez zawijasów to jakoś idzie ;) ( poganiać nie będę uszyje jak będzie moja kolej, nawet mi się tak nie spieszy z tymi roletkami, dobrze , że teraz mam w głowie tuje i wierzby i grabienie ;):) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...