Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://www.gama-sklep.pl/

 

Pierwszy link z brzegu, po wrzuceniu hasła "tanie meble kuchenne". Najtańszy zestaw za około 550 zł obejmuje:

 

szafki dolne: 60 jedne drzwi (D60); 80 zlew (D80ZL); 40 dwie szuflady i drzwi (D40S2); .

szafki górne: 60 jedne drzwi (W60); 60 jedne drzwi otwierana do góry (W60OK);

80 dwudrzwiowa witryna otwierana do góry (WS80GR F/2); 40 jedne drzwi prawa (W40)..

 

Zestawy, które można rozbudować zaczynają się od jakichś 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy myśleliście nad tym aby "przeliczyć"jakiś prosty domek?Trzeba by poszukać projektu z podaną jak największą ilością danych(ściany fundamentowe,nośne działowe pow.dachu itp.)i do dzieła.Koszt materiału to nie problem a i myślę że z robocizną fachowcy by pomogli.

 

przeciez wypowiadaja sie Ci co juz sa po wszystkim, Ci co w trakcie i Ci co przed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuch :-? alez macie niskie te ceny robocizny......

nie tak do końca. Piasek sama wsypywałam i ubijałam. Dysperbitem sama malowałam. Styropian sama układałam. Murarz tylko murował, reszta na nas.

Akurat u mnie nie z oszczędności to było, ale dlatego, że nasz dom murarz postawił "z doskoku" i "na wcisk" więc przyjeżdzał, robił i uciekał. Jak ktoś dostaje pozwolenie na budowe znienacka po roku walki, a przy tym jest niecierpliwy, jak ja, to tak bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę wątek i zastanawia mnie co wnoszą posty o drzwiach i kuchniach po 60000. Czy napewno budując tani domek będziemy zwracać uwagę na produkty właśnie z tej półki cenowej?Raczej zacznijmy wpisywać rady na czym da się zaoszczędzić,napewno trochę tego będzie.

1.Robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...