Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wg mnie nic w tym dziwnego. Sam mam takie rozwiązanie - ogrzewanie gazowe, a do kuchni rury nie prowadziłem. Nie wyobrażam sobie mieć gazu w kuchni w dobie indukcji, na której gotuje się zwyczajnie świetnie.

 

Również potwierdzam, że gotuje się świetnie, tylko z garami lubi być problem. Nie wszystkie oznaczone symbolem indukcji działają na niej. Ale jak działają to działają świetnie. Obiad gotuje się trymigiem, a jak jeszcze ma się tryb booster...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam dokąd ten temat prowadzi :) jest grupa osób, która twierdzi, że się da, inna grupa, że się nie da i tak w kółko przerzucamy się argumentami. jaki jest cel? do tej pory czytałem ten topic, bo można było wyczytać dużo informacji, dzięki którym można było koszty budowy znacznie obniżyć, ale od pewnego czasu jest to typowa kłótnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam dokąd ten temat prowadzi :) jest grupa osób, która twierdzi, że się da, inna grupa, że się nie da i tak w kółko przerzucamy się argumentami. jaki jest cel? do tej pory czytałem ten topic, bo można było wyczytać dużo informacji, dzięki którym można było koszty budowy znacznie obniżyć, ale od pewnego czasu jest to typowa kłótnia.

 

Ile ludzi na forum, tyle będziesz miał opinii. Nie da się ciagle wałkować jednego i tego samego. Jesli masz jakiś pomysł lub pytanie zarzuć na forum a dyskusja napewno się odbędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200tyś to zdecydowanie za mało. stanowczo odradzam!

 

Nooo... wpadł, powiedział co wiedział i wypadł. Tytuł chociaż przeczytał?

 

O wyższości jednego medium nad innym nie ma co dyskutować- każdy zrobi, jak chce i może.

30tys na instalację gazową?Znaczy piec i rurki gazowe? Raczej przesada, bo nie myślę o piecu za 20-25tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

 

Czy ktoś mi powie czy 60 tys zł za robociznę stan surowy zamknięty z kompletnym dachem za obydwie połówki bliźniaka ( 2 x 110 m2 ) to dużo ??? czy cena w miarę - województwo śląskie - Bielsko-Biała

 

Link - Dom w ostróżkach 2

 

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-ostrozkach-2/m40f7ca5d20a1b

 

Dziękuję, za każdą odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris004 - nie wiem jak u Ciebie w regionie z cenami, ale ja bym celowała raczej w 50 tys, bo inaczej jest budować 2 domy o tym metrażu osobno, a inaczej obie połówki bliźniaka od razu. Więc jakiś rabat powinien być :) Biorąc pod uwagę połówkę jako pojedynczy dom, 30 tys byłoby zupełnie do przyjęcia, jak za ssz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...