Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Monolog trolla chama itp.Boże jak ty to widzisz...........oni mi zrobili krzywdę nie dlatego ,że im coś tam powiedziałem.Nawet policja nie zna sprawców.Dlaczego tak to widzisz????Bo tak podpowiada ci wataha by mnie jako chama ,burka ,trolla omijać.???:(
Nie zauważyłem tu żadnej watahy. Żądasz szacunku dla swojej osoby nie szanujac innych. Kolejne posty pograżaja Cię, a mogło być tak pięknie:yes:. Najbardziej wkurzają mnie Twoje posty skierowane do kobiet na tym forum. My faceci poradzimy sobie z tymi fekaliami ale paniom należy się odrobina szacunku k...a! Kawał z Ciebie "maczo". Ogarnij się, a życie stanie sie piękniejsze, uwierz mi (albo nie bo Ty nikomu nie wierzysz).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monolog.............po to żeby ci którzy chcą zobaczyć nie mieli takiego złego przekazu jak np. OHARA.....żeby widzieli i wiedzieli kto tak na prawdę na tej liście jest tym za kogo się podaje.To nie dla mnie i nie ja będę ich wyśmiewał jak Wy ze mnie...........to dla nich by wiedzieli jak ciężko jest wybudować DOM 100m2 za 200tyś i mieszkać w nim godnie z rodziną.GODNIE!!!!!!!!!!.tej scarlet już należy podziękować bo na listę wpisać się nie chce więc nie ma nic....po prostu nic.

 

Ktoś następny????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tu żadnej watahy. Żądasz szacunku dla swojej osoby nie szanujac innych. Kolejne posty pograżaja Cię, a mogło być tak pięknie:yes:. Najbardziej wkurzają mnie Twoje posty skierowane do kobiet na tym forum. My faceci poradzimy sobie z tymi fekaliami ale paniom należy się odrobina szacunku k...a! Kawał z Ciebie "maczo". Ogarnij się, a życie stanie sie piękniejsze, uwierz mi (albo nie bo Ty nikomu nie wierzysz).

 

Monolog..........osoba ta chce się wpisać na listę czy będzie wyciągać nie potrzebne wnioski nie związane z tematem topiku????Niczego nie żądam chcę i prosze aby FM zobaczyło te osoby jak w tytule wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolog.............juz pisałem

 

1.Scarlet ściema i brak odpowiedzi...............to jakaś obłuda.Boicie się wpisać na listę tych którym się to udało opisać i wkleić fotki.Co jest ????

2.מרכבה......kolejna ściema to nie ja mam w to uwierzyć w to ma uwierzyć inny jak .nie taki troll jak ja..jak nie cham nie burak nie burek przy budzie taki jak ja.

........kto następny???Bo w moim monologu oni nie maja już nic do dodania.

Zaraz znowu będzie ,że troluje(ale jak to określacie cham musi trolować) ............Te osobowości w tym topiku nie powinny zabierać głosu i niech admin zwróci na to uwagę................Lista jest............. kto następny????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monolog..........Moi kochani z poza listy....................lista już jest ale chętnych by się wpisać nie ma................Jest na tym zacnym forum kto wpisze się na tą listę???
Lista...groźnie to brzmi. Może założysz osobny temat, w nagłówku wpisz "Lista dla chętnych z poza niej". "Chopie trzym tygo orzeszka i go nie puszczoj" nie dręcz już nas wszystkich. Twoje maniakalne podejście do tematu, zagęściło tutejszą, spokojną atmosferę i skutecznie zniechęca przyszłych budujących do śledzenia tego wątku. Jaki masz w tym cel? Czy wiesz co czynisz? Może nie... Nikt tutaj Tobie nie jest w stanie pomóc. Rozwiązuj swoje emocjonalne problemy gdzieindziej. Prosimy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to jest określenie bardzo ładne hejter !

Bo się przestraszę ! możesz sobie listy tworzyć. Trujesz ten wątek! na pytania zadane, nie odpowiadasz.

Zadaje pytanie czym się zajmujesz na co dzień ?

Na gorzkie żale jest czas w marcu i kwietniu !

 

Czekam aż się atmosfera oczyści, bo chciał bym rozwinąć wątek ... ale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to jest określenie bardzo ładne hejter !

Bo się przestraszę ! możesz sobie listy tworzyć. Trujesz ten wątek! na pytania zadane, nie odpowiadasz.

Zadaje pytanie czym się zajmujesz na co dzień ?

Na gorzkie żale jest czas w marcu i kwietniu !

 

Czekam aż się atmosfera oczyści, bo chciał bym rozwinąć wątek ... ale .

 

 

monolog.......ja nikomu nic nie muszę.Wątek bez podparcia tróją jadem מרכבה i ich w swych osądach powinniście się wystrzegać.Oni nic nie maja nic nie wybudowali.............kit Wan sprzedają.Nie ma co rozwijać topiku .......on jest rozwinięty,,,,,,,,, tylko chętnych nie ma by wpisać się na listę.

 

Troluję ten wątek by chamstwu się przeciwstawić i trolem być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to jest określenie bardzo ładne hejter !

Bo się przestraszę ! możesz sobie listy tworzyć. Trujesz ten wątek! na pytania zadane, nie odpowiadasz.

Zadaje pytanie czym się zajmujesz na co dzień ?

Na gorzkie żale jest czas w marcu i kwietniu !

 

Czekam aż się atmosfera oczyści, bo chciał bym rozwinąć wątek ... ale .

monolog..........

NIKT...........simply NIKT.Nie ma odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...