Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale nie ściemniajmy ludzi. pokazaliśmy całemu światu ,że moszna ;)
Wróciłem z pracy, zacząłem kolacyjkę, czytam sobie, a tu takie coś. Albercik, no nie przy jedzeniu!:D. Całemu światu to pokazywać!?:no: Fujj!:sick:

 

Nie warty jesteś funta kł.................w.Polemikę na temat prac własnych zostawię sobie a Ty produkuj się z EOT. Kolejna osoba moderatorze ,która wprowadza chaos kosztem moich wypowiedzi.Jak mam pisać ,że w domu kuźwa większość rzeczy starałem się zrobić sam................Jak moderatorze.moderatorze. Co mam jeszcze napisać by to zrozumieli a nie kąsali.
Już nic nie musisz pisać, wszyscy przeczytali co sam zrobiłeś i zrozumieli. Oczekujesz medalu, nagrody, mamy paść na kolana, będąc w szoku po przeczytaniu spisu prac wykonanych samodzienie? Super, że sporo sam zrobiłeś, wszyscy albo prawie wszyscy to robią, bo lubią, oszczędzają kasę czy chcą mieć wszystko zrobione porządnie. Takie życie. Oczekujesz teraz, że cały wątek będzie się kręcił wokół Ciebie? Już do tego doprowadziłeś niestety, widać siwy dym i słychać grzmoty. Jesteś mistrzem w mąceniu, dlaczego i po co? Nie wiem. Kiedy osiągniesz pełną satysfakcję i zmienisz miejscówkę, bo to miejsce skutecznie zatrułeś swoimi psychozabawami mistrzu. Ponad 8tysiaków postów czyli masz już 8 DAN. Tak Sensei, jesteś wielki jak Olimp:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co się produkujesz, artix ? Znowu dałeś mu satysfakcję. Podwójną, bo dwa razy cytowałeś.Po co ?
Racja ale ciężko nie skomentować tej całej burzy. Wiem, że ta cała przepychanka do niczego sensownego nie prowadzi i przypomina kopanie się z koniem. Pierwszy raz uczestniczę w takim bajzlu i mam nadzieję, że ostatni. Bez odbioru chyba, że wrócimy na właściwe tory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy waszym zdaniem mozna wybudowac dom nie przekraczajac 200 tysiecy zl? Oczywiscie plus ziemia. Czy tanszy jest dom z uzytkowym poddaszem, czy parterowy? Pozdrawiam.

 

W marcu 2006 r. czyli 8 lat temu!!!! niejaki on33 spytał się czy da radę zbudować dom za 200 tys. zł. Już wtedy miał watpliwości, czy da radę. Wydaje mi się, że ten wątek bardzo stracił na swojej aktualnośc, gdyż nie da się zbudować takiego domu według stanu na luty 2014 r. W związku z tym proponuję zamknąc wątek i po sprawie. Teraz to wątek to tylko dla trolli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antkowa
W marcu 2006 r. czyli 8 lat temu!!!! niejaki on33 spytał się czy da radę zbudować dom za 200 tys. zł. Już wtedy miał watpliwości, czy da radę. Wydaje mi się, że ten wątek bardzo stracił na swojej aktualnośc, gdyż nie da się zbudować takiego domu według stanu na luty 2014 r. W związku z tym proponuję zamknąc wątek i po sprawie. Teraz to wątek to tylko dla trolli.

 

Proponuję żebys przestała czytać wątek jeśli cię nie interesuje, ale bzdur nie pisz bo Kwitko dom za 200 tys wybudowała. Bowess tez i jeszcze kilku innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu 2006 r. czyli 8 lat temu!!!! niejaki on33 spytał się czy da radę zbudować dom za 200 tys. zł. Już wtedy miał watpliwości, czy da radę. Wydaje mi się, że ten wątek bardzo stracił na swojej aktualnośc, gdyż nie da się zbudować takiego domu według stanu na luty 2014 r. W związku z tym proponuję zamknąc wątek i po sprawie. Teraz to wątek to tylko dla trolli.

 

myślę, że teraz jest łatwiej. wiele rozwiązań sprzed 8 lat bardzo staniało, a nie są jeszcze przestarzałe. jest większy wybór tanich w budowie projektów. jedynie robocizna jest droższa, ale przy w yborze prostego projektu nie stanowi ona ogromnego kosztu.

pamiętam, bo jakieś 14 lat temu robiłam od zera łazienkę i wyszła chyba dwa razy drożej niż ta w domu 4 lata temu, a standard podobny. armatura była droższa, kabiny prysznicowe były drogie, zabudowany geberit to był jakis kosmos cenowy dla bogatych. dachówki ceramicze były droższe, okna też.

Edytowane przez Zielony ogród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie ten wpis zrobiłam , żeby dyskusja wróciła na właściwe tory :p

Więc teraz Ci, co zbudowali dom za około 200 tys. mają za zadanie "stawiać do pionu" wpisujących się w tym wątku marzycieli.:yes:

Np. "przepraszam, czy jest szansa, że zbuduję ten dom za 200 tys., bo ja uważam, że tak .":p

 

http://z500.pl/projekt/767/Z56_A,nowoczesna-wersja.html

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo - wraca moda? Myślałam, że to już nie jest trendy. Nawet Archipelag na swojej stronie zlikwidował zakładkę do tych cudeniek.

Mam pomysł na złorzeczenie - "oby Ci się całą noc śniły domy z falą". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że teraz jest łatwiej. wiele rozwiązań sprzed 8 lat bardzo staniało, a nie są jeszcze przestarzałe. jest większy wybór tanich w budowie projektów. jedynie robocizna jest droższa, ale przy w yborze prostego projektu nie stanowi ona ogromnego kosztu.

pamiętam, bo jakieś 14 lat temu robiłam od zera łazienkę i wyszła chyba dwa razy drożej niż ta w domu 4 lata temu, a standard podobny. armatura była droższa, kabiny prysznicowe były drogie, zabudowany geberit to był jakis kosmos cenowy dla bogatych. dachówki ceramicze były droższe, okna też.

 

Tu się absolutnie zgadza. Moi rodzice 17 lat temu robili "pokój kąpielowy". Wanna z hydromasażem kosztowała tyle, że dzisiaj w tej kwocie urządziłoby się całą łazienkę.

To zresztą był typowy problem przed wejściem do EU. Technologii w Polsce jeszcze nie było, a import był mizerny, do tego obłożony horrendalnymi cłami. Jeśli ktoś zamarzył sobie jakieś ponadstandardowe rozwiązanie, bulił jak za zboże. Tylko ta łazienka wyniosła moich rodziców więcej niż kosztowało wtedy nowe auto krajowej produkcji (np Polonez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie ten wpis zrobiłam , żeby dyskusja wróciła na właściwe tory :p

Więc teraz Ci, co zbudowali dom za około 200 tys. mają za zadanie "stawiać do pionu" wpisujących się w tym wątku marzycieli.:yes:

Np. "przepraszam, czy jest szansa, że zbuduję ten dom za 200 tys., bo ja uważam, że tak .":p

http://z500.pl/projekt/767/Z56_A,nowoczesna-wersja.html

 

Aleksandryta, żartujesz prawda?!:p

A na poważnie- dla tego wyżej to pewnie 350k byłoby mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...