Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To co niektórzy powinni napisać projekt obywatelski,aby nie było dotacji, odliczeń Vatu , zwrotu Vat za materiały budowlane,niższych składek na ZUS dla początkujących przedsiębiorców,dofinansowywania żywienia dzieci w szkołach, zwrotu za paliwo posłom (po kilkadziesiąt tysięcy czy kilkaset nawet),którzy nie mają obowiązku wykazać posiadania samochodu itp itd. To drenuje naszą wspólną kieszeń :D

A patriotyzm powinien działać w dwie strony,a nie tylko na linii: obywatel-władza

Ale chyba nie o tym ten wątek

Edytowane przez Monti2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To co niektórzy powinni napisać projekt obywatelski,aby nie było dotacji, odliczeń Vatu , zwrotu Vat za materiały budowlane,niższych składek na ZUS dla początkujących przedsiębiorców,dofinansowywania żywienia dzieci w szkołach

 

 

to mnie akurat nie przeszkadza

a np zwrot vat na mat-bud sie przydaje podczas budowy z napietym budrzetem

 

zwrotu za paliwo posłom (po kilkadziesiąt tysięcy czy kilkaset nawet),którzy nie mają obowiązku wykazać posiadania samochodu itp itd. To drenuje naszą wspólną kieszeń :D

A patriotyzm powinien działać w dwie strony,a nie tylko na linii: obywatel-władza

 

dokladnie wszystkim nam podkrawaja gdzie sie tylko da....

 

przepraszam za wpis poza tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie akurat nie przeszkadza

a np zwrot vat na mat-bud sie przydaje podczas budowy z napietym budrzetem

 

 

 

dokladnie wszystkim nam podkrawaja gdzie sie tylko da....

 

przepraszam za wpis poza tematem

 

A ten wat to niby z czego masz?Oszczędzasz a tu nagle liczysz na wat?Nic nie kaman ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby z poddaszem uzytkowym do okolo 120mkw chciałbym parter zrobic w tej cenie co myślisz?

 

my gdybysmy poddasze zostawili w deweloperce i nie wykanczali to w kieszeni zostalo by ok 30-31 tys zl (w tym grzejniki, flizowanie, podlogi, lazienka gotowa, drzwi, schody i meble) nie odejmuje barierek balkonow bo wymagane do odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro budujesz oszczędnie to po co ci faktury na materiał i na robociznę.Bez watu takim jak ty jest przecież łatwiej .Ja ma kredyt to każdą fakturę pielęgnuje i 1/2 roku czekam na rozliczenia.Widzisz im więcej faktur tym więcej zobowiązań.

 

mozesz mnie wtajemniczyc jak kupic material i nie placic od niego vatu??

moze cos wiesz na ten temat:)

 

co ma tanie budowanie z fakturami na material wspolnego??rozwin swe domysly i tezy

 

podejrzewam ze jedynie to ze roznice vatu sie odzyska:p

Edytowane przez face
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mnie wtajemniczyc jak kupic material i nie placic od niego vatu??

moze cos wiesz na ten temat:)

 

Po raz drugi z przekory powiem ,że nie można odpowiadać na takie głupie pytania.Wtajemniczanie pozostawiam tobie.Doświadczaj się w hurtowniach co ci lepiej a co gorzej.Mnie to tiko skoro tego nie kumasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi z przekory powiem ,że nie można odpowiadać na takie głupie pytania.Wtajemniczanie pozostawiam tobie.Doświadczaj się w hurtowniach co ci lepiej a co gorzej.Mnie to tiko skoro tego nie kumasz.

 

nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi

generalnie w wiekszosci niestety przodujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak podobno lubił mawiać pewien profesor, dopóki student nie zdał mu pytania: "Panie profesorze, czy jak bosymi stpami stanę na szynach, a rękami chwycę się trakcji, to pojadę jak tramwaj?".

 

slyszalem to...

i wtedy profesor zwykl mawiac ze wyjatek potwierdza regule

 

widze ze watek upada i staje sie kolejna ogolnopolska pyskowka...szkoda

trza sie bedzie ewakuowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...