Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zanim wybierzesz projekt, sprawdź w MPZP a jak nie ma, to w gminie (mają ogólne "wytyczne" do WZiZT), co i jak możesz na tej (swojej) działce wybudować.

 

sSiwy 12 na stonie gminy sa wytyczne dotycząc ogólnych większych powierzchni zagospodarowania, nie dotyczy działek i budowy pojedynczych. Czyli czeka mnie wizyta w gminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na zadupiu oczywiście można kupić dom dużo taniej niż koszty jego budowy, tylko w takich miejscach z pracą ciężko i stąd takie ceny.

 

Toż ja właśnie o tym piszę, że można znaleźć dom z działką na zadupiu, które Gośce będzie pasować! Przecież Małgośka nie szuka pracy, ani domu w centrum! Pewnie ma samochód, coby mogła dojechać na jakąś rehabilitację. Czy wy, ludzie, potraficie czytać ze zrozumieniem?

Się usraliście na tę budowę - chcecie pogrążyć dziewczynę, czy jak? Dać jej złudną nadzieję, że za 200 tys. coś wybuduje?

NIC nie wybuduje!

Edytowane przez lotpaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, nie poddawaj się, zobacz co można zrobić ze starym domem:

http://www.ipla.tv/Nasz-nowy-dom-odcinek-48/vod-6354445

 

(jeżeli nie odpali na przeglądarce chrome, to na pewno zadziała na Internet Explorer)

 

Lotpaj dzięki wielkie.

 

Samochód mam pewnie codziennie dojeżdżam ze Świdnicy do Wrocka na rehabilitację.

Wiem co to jazda autobusem , przez pierwsze dwa lata tak jeździłam. Ale szkoda było małej. Non stop zapalenie płuc . Szpital był naszym drugim domem.

 

Na zadupiu - przecież to nie koniec świata.

 

Rozważamy kupno starego domu do remontu i budowę. ,,NA ZADUPIU"

 

Cieszę się nawet nie wiecie jak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ja właśnie o tym piszę, że można znaleźć dom z działką na zadupiu, które Gośce będzie pasować! Przecież Małgośka nie szuka pracy, ani domu w centrum! Pewnie ma samochód, coby mogła dojechać na jakąś rehabilitację. Czy wy, ludzie, potraficie czytać ze zrozumieniem?

Się usraliście na tę budowę - chcecie pogrążyć dziewczynę, czy jak? Dać jej złudną nadzieję, że za 200 tys. coś wybuduje?

NIC nie wybuduje!

 

Zakładając już tylko hipotetycznie ,że nie znajdzie to co ??? pierniczysz jej jak gdyby miała na tym terenie kilkadziesiąt ofert.Piszesz i podniecasz się.;) .Pamiętaj ,że ban znowu blisko.;).Małgosiu masz mały budżet Nie pchaj się w starocie.Polegniesz i nie będziesz miała satysfakcji z tego przedsięwzięcia

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma co marzyć. myślę, że 250-300 tysięcy na budowę i zakup działki to taki minimum. trudno zmiescić sie w kwocie 200 tysiecy.

 

Klemres przeglądam ofert działek w mojej okolicy taką za 60 tys. Byłaby kupiona za gotówkę.

 

Są też i w mojej miejscowości Świdnicy od 80 tys. Ale nie będzie mnie na nią stać.

 

Muszę myśleć też o tym że wszystkie papierki, projekty też trzeba opłacić. I w 10 tys powinnam się zmieścić. he, he MAM taką nadzieję.

 

Zobaczymy za ile sprzeda się mieszkanie minimum to 200 tys. Jak będziemy tą kwotę mieć na koncie to myślę że bank da nam kredy do 100 tys . Więcej nie chcę . ( bo trzeba ten kredyt przecież spłacić).

 

Tak wygląda moja oferta związana z budową.

 

Jeżeli się coś fajnego trafi do kupienia i remontu to skorzystamy z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na zadupiu - przecież to nie koniec świata.

 

Rozważamy kupno starego domu do remontu i budowę. ,,NA ZADUPIU" .

 

Działka kupiona za gotówkę( osobna kasa).

 

Przecież masz działkę , masz mieszkanie.Może do kupy wszystko i wtedy pomysł na budowanie - remontowanie.Popraw mnie jak coś pomyliłem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...