Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja piszę jak jest, ty jak powinno być.

 

ja pisze jak jest i jak byc nie powinno - Ty nie wiem co chcesz uzyskac wypowiedziami....

 

ps - mechanik tez musi wiedziec jak z mlotka skorzystac aby szkod nie narobic

 

na szczescie to inwestor wybiera kierownika i brygade-firme nie brygada-firma inwestora przyczepic sie mozna zawsze, tylko czy ma to sens i uzasadnienie za dana stawke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce kasę szybko i bez problemów a tu nie wiadomo. Jak się trafi jakiś upierdliwy to gwożdzia nie da się wbić bez pytania "a czego tak?". Takich wszyscy unikają i nie ma znaczenia dobry spec czy zły.

 

kase sobie chciec moze a dostanie gdy nie narobi problemow

 

nie ma takich co sie gwozdzie czepiaja, co najwyzej ilosci badz wymiaru

 

znajacy sie na robocie, ten dobry nie unika zadnego zlecenia - bo niby dlaczego skoro je wykona poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miała działke nad morzem, na 100% budowałabym płaski nowoczesny. Na głębokiej wiosce nie wtapiałoby sie to w otoczenie.

Po co Ci płaski dach nad morzem? taras? Kto miał tarasy nad morzem zabudowywał je i adaptował na pokoje. Płaski dach już raczej nie jest w modzie i nie przypuszczam, żeby był znacząco tańszy od np. 2spadowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaski dach już raczej nie jest w modzie

 

haha,uwielbiam takie komentarze

a jaki jest teraz modny dach?i wedlug kogo modny?Ciebie,spoleczenstwa,czy gminnych architektow,ktorzy ustalaja obowiazujace trendy i wmuszaja je obywatelowi warunkami zabudowy? :D

 

i nie przypuszczam, żeby był znacząco tańszy od np. 2spadowego.
proponuje jednak nie przyspuszczac,a zpoznac sie z tematem

mozna na skroty,poprzez dzienniki budujacych takie domy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę po prostu na budowy wokół- fakt wymusza się na inwestorach dachów ze spadkiem, ale czy tak wiele jest tych domów z płaskim? Przeważnie to wizje architektów, zarówno te spadziste jak i płaskie, a my się na nie godzimy. Przeliczałem sobie zrobienie stropu i potem tarasu nad garażem- wyszło mi, że wcale to taniej nie będzie niż dach 2spadowy- może się pomyliłem w liczeniu tych 30m2? Możesz dać link do takiego dziennika? (leniwy jestem :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj doczytałam do końca, cały wątek. Zajęło mi to trochę czasu, ale warto było:) Robiąc przez rok rozeznanie wśród budujących (my zaczynamy w tym roku) myślę, że się da za 200 tyś zamieszkać w domku ok 100 mkw. Oczywiście bez działki, papierów, ogrodzenia. kostki czy żwirku i ogrodu. Ale jeśli działka jest nie uzbrojona to jeszcze trzeba podciągnąć gaz - u nas np, trzeba zrobić przecisk po ulicą, zrobić szambo lub POŚ, wykopać studnię, zrobić zjazd. To są koszty!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...