Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

album chomika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eeee tam weź zainspiruj lepiej;)

 

niooo, wyładuj trochę kasy z tego worka, co go konwojentom buchnełas, to Cię zainspiruję:)

 

 

markoto

Ty Mysza wyzywaj sie u mnie , czekam na propozycje szafkowe Fotki wrzuce dzisiaj bo mi sie wczoraj baterie wyladowaly w aparacie

zaraz idę....

kanapy filcowe mam w dużym pokoju :)

 

pasie

Mysia nie wiem czy już Cię molestowałam w tym temacie ale jakiej wysokości masz listwy przypodłogowe?

listwy mają 10 cm Pasieńko

nie molestowałas...chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz nowe czy zmienialas obicie bo mi sie kojarzy ze mialas czarne z ikei

 

no te same, one są grafitowe -filcowe. Teraz pojawiły się jeszcze stalowe stelaże pod te kanapy i mnie korci, zeby je nabyć i spalic te badziewne brzozowo-klonowe nogi.W każdym razie cieszę się, ze jest opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mysz78-jestem stalym podgladaczem i chcialam serdecznie pogratulowac pieknego domu!!!Tak zauroczylas mnie swoim gresem bezowym affronem-ze dzieki tobie 100 metrow zakupionego juz affrona zacznie sie klasc na podlodze juz w przyszlym miesiacu!!!!!!!!Bardzo chcialam poprosic o namiary strony internetowej gdzie zamawialas mozaike kamienna-pamietam,ze cena byla stosunkowo atrakcyjana niestety umknela mi gdzies informacja na ten temat.Prosze rowniez o podpowiedz-czy powinnam ja zaimpregnowac jezeli bedzie bezposrednio pod prysznicem?pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje pieknego,nowoczesnego a przedewszystkim cieplego i rodzinnego domu!!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...