Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

album chomika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dawno mnie tu nie było... Mam pytanie jakies szerokości jest mała łazienka? Nie wiem czy mi sie wydaje, ale umywalka jest chyba w świetle drzwi? Jakiej długości jest ta półka pod umywalką i sama umywalka? Pozdrawiam.

a skądże, co by to była za łazienka, gdyby dojścia do kibelka nie było, bo stoi umywalka;). Blat ma 27.5 cm, pomieszczenie szerokie na gotowo na 95cm

Umywalka ma długość 40cm, półka 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skądże, co by to była za łazienka, gdyby dojścia do kibelka nie było, bo stoi umywalka;). Blat ma 27.5 cm, pomieszczenie szerokie na gotowo na 95cm

Umywalka ma długość 40cm, półka 110

 

Dzięki za pomiary:). No wlaśnie tez wydawało mi sie, że to niemożliwe żeby umywalka była na wejściu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nieee.... ta druga ma 24,5cm.

Zerknij na RT i porównaj z tym jak mierzyłaś. Czy to ta?

http://www.p90.bg/files/PAFFONI%20STICK%20SK006.gif

 

tak ta, bo ja mierzyłam od początku do końca, a tu jest pomiar w świetle otworu wylewki.Znać, ze moja jest ta krótsza jednak, ale nie mam z tego powodu kompleksów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

no to trzeba to będzie kiedyś nadrobić jakąś małą sesyjką, choć nie mam pojęcia cóż mogę jeszcze we wnętrzach pokazać.Najwyżej będę improwizować jak zwykle;)

Byłam dzisiaj po materiał na zasłony do pokoju do pracy. Nawet zniosłam z góry maszynę i uszyłam.Teraz mnie juz słońce nie będzie raziło. Najgorsze, ze kupiłam też fajny plakat za 8 złociszy i ....zapomniałam go zabrać ze sklepu, a tak mi pasował.:rolleyes: Gapa ze mnie straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...