Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

album chomika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no łóżko jest właśnie hemnes, a nie chciałam już kupować stolika z serii, bo by było za słodko;). Łóżko to zakup sprzed budowy, pewnie nawet sprzed planów budowy i teraz kupiłabym wogóle inne, choc lubię tą serię. Stoliczek faktycznie drogawy jak na taka "prostą" konstrukcję i tani materiał, ale jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kota cudniasta, szczuplusia, zadbaj by jej tak zostało :yes:

Już duża jest

 

Oglądam sobie Twój album a moja dwulatka pokazuje Twój avatar i mówi: oooo, miśka wiiici, duziom ma memeke (zrozumiałam tylko, że myszka ćwiczy, co to memeka???):lol2::lol2::lol2:

 

edit:

Faktycznie jest Majeczki pokoik.

No prawdziwe to jest królestwo, faktycznie.

Co to za bajerny zamek pod oknem, ten świecący?

 

To teraz powiedz mi myszko, skąd masz te parapety (co są u Majki) i co to jest.

Bo właśnie mi się*wydaje że znalazłam coś co by mi odpowiadało. Nie mogę się zdecydować na konkretne, bo ani drewnianie, ani fornirowane, ani komglomeratowe, nic mi nie podchodzi

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kolejny raz musze odpowiedzieć, ze mam coś z ikei;). Otóż miałam sama dylematy co z parapetami, bo drewno mi pasowało jak pięść do nosa do aluminowych okien.Mam pocięty blat ikeowy pt numerar dwustronny szaro-biały. Wszędzie mam ten blat pod oknami.Znika, nie widać go.

 

kota na diecie białkowej-rozumiesz łapie, co jej pod pazur wejdzie-wszystkie owady jej, to co ma tyć;)

Całuj córcię;) Mam nadzieję, ze jej chodziło o hantelkę, nie o sadełko;)

Zamek u Majki to diamentowy pałac- świecący kawałek plastiku dla gołych lasek i kena;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kolejny raz musze odpowiedzieć, ze mam coś z ikei;). Otóż miałam sama dylematy co z parapetami, bo drewno mi pasowało jak pięść do nosa do aluminowych okien.Mam pocięty blat ikeowy pt numerar dwustronny szaro-biały. Wszędzie mam ten blat pod oknami.Znika, nie widać go.

 

kota na diecie białkowej-rozumiesz łapie, co jej pod pazur wejdzie-wszystkie owady jej, to co ma tyć;)

Całuj córcię;) Mam nadzieję, ze jej chodziło o hantelkę, nie o sadełko;)

Zamek u Majki to diamentowy pałac- świecący kawałek plastiku dla gołych lasek i kena;)

 

Nie no, czadowy ten zamek, dobrze że Lil się zainteresowała czymś innym jak się mu przyglądałam. Bawi się*tym (ciotka, co za pytanie, tak? :lol2:) Czyli to jest Barbieowe? Gdzie się*to kupuje i ile za to płaci?

 

Parapet z IKEA????

Kurcze, ludzie, skąd Wy te pomysły bierzecie :bash:

Genialne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chcę wysoką a nie niską :(

 

myślę, ze się da przerobić, tylko wymyśleć jakby korpus spiąć inaczej niż dnem szafki. Popatrz sobie w ikei jak są rozwiązane szafki okapowe. Może jakaś listwa stalowa montowana do boków korpusu śrubami? Tak czy owak dół wyciągu raczej będzie wystawał dołem te parę cm-jeśli jest uruchamiany na szynie.Wszystko da się zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, czadowy ten zamek, dobrze że Lil się zainteresowała czymś innym jak się mu przyglądałam. Bawi się*tym (ciotka, co za pytanie, tak? :lol2:) Czyli to jest Barbieowe? Gdzie się*to kupuje i ile za to płaci?

 

Parapet z IKEA????

Kurcze, ludzie, skąd Wy te pomysły bierzecie :bash:

Genialne!

 

Moni, potrzeba matką wynalazków. Wystarczy, że w portfelu dziura i pomysłów przychodzi sto na minutę;)

o masz, znalazłam Ci używany, myślę, ze można brać. Nie wiem czy ten konkretnie jest jeszcze w sprzedazy, a jeśli już to nie za tą cenę

http://allegro.pl/ogromny-zamek-dla-barbie-z-akcesoriami-i1689343403.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam albo parapet zlicowany ze ścianą- więc cięcia nie widac, albo do okien 180tek-jak u młodej, czy w szarym pokoju długość blatu 186 więc obyło się bez docinania wykończonych krawędzi. W standardzie jest też kawałek taśmy srebrnej do przyklejenia na ewentualne miejsca cięcia krawędzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...