Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

album chomika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba się jeszcze nie przywitałam :welcome:

 

Już kilkakrotnie trafiałam na Twój wątek, za każdym razem podziwiając piękne wnętrza - bajeczną kuchnię, jadalnię z salonem, piękne drzwi, szafy wnękowe, łazienki oraz sypialnię. Wszystko, po prostu wszystko mi się podoba i nawet nie umiałabym wskazać, co najbardziej :???:?

 

Pozdrawiam - będę zaglądać w nadziei na jeszcze jakieś fotki, bo ciągle odczuwam mały niedosyt ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jeszcze nie przywitałam :welcome:

 

Już kilkakrotnie trafiałam na Twój wątek, za każdym razem podziwiając piękne wnętrza - bajeczną kuchnię, jadalnię z salonem, piękne drzwi, szafy wnękowe, łazienki oraz sypialnię. Wszystko, po prostu wszystko mi się podoba i nawet nie umiałabym wskazać, co najbardziej :???:?

 

Pozdrawiam - będę zaglądać w nadziei na jeszcze jakieś fotki, bo ciągle odczuwam mały niedosyt ;).

Ilona Agata witam Cię serdecznie:)

Muszę Ci strasznie podziękować, tak mi posłodziłaś, ze mi uśmiech z gęby nie schodzi;)Niestety, kasy na dalsze wykończenie chroniczny brak, tak więc nosi mnie moja energia i popęd do urządzania, z którym sobie nie mogę poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia, tu nikt nie słodzi, tylko pisze najprawdziwszą prawdę.

Markoto napisała to, pod czym ja się również podpisuję.

Pięknie mieszkasz, a nam się pięknie ogląda Twoje wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona Agata witam Cię serdecznie:)

Muszę Ci strasznie podziękować, tak mi posłodziłaś, ze mi uśmiech z gęby nie schodzi;)Niestety, kasy na dalsze wykończenie chroniczny brak, tak więc nosi mnie moja energia i popęd do urządzania, z którym sobie nie mogę poradzić

 

Kiedy ja naprawdę jestem zachwycona :)

 

Wstrzymanie się (nawet wymuszone ;)) z wykończeniem ma same plusy: można wszystko spokojnie przemyśleć, dojrzeć, no i radość jest wielokrotna, niż gdyby się miało za jednym zamachem wszystko gotowe - można "smakować" każdy nowy element w domu. Jednak coś mi się zdaje, że z Twojej strony to po prostu skromność, bo ja nie widzę niczego niewykończonego - mieszkanie wygląda na idealnie dopracowane :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...