Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

Nie doczytałam na co oferty spływają ale jeśli na bramy garażowe to my mamy bardzo ciepłe z Novofermu (na silnikach NICE) i jesteśmy póki co zadowoleni, jakby nie patrzeć używana codziennie (od listopada) czasem nawet parę razy dziennie.. syn jak złapie pilota to tylko bramy jeżdżą w górę i w dół.. tak samo z roletami.. łapie głównego pilota, przełącza kanały i jazda.. przynajmniej wiem, że mamy potestowane:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My mieliśmy wycenę na białe 2,25x2,5 za 2733zł/szt ze zwykłymi silnikami.. w końcu zaproponowali nam z silnikami NICE'a za 3000zł/szt (po bardzo promocyjnej cenie - więcej nie mogliśmy na bramy przeznaczyć), bo lepsze silniki i brama wjazdowa też mogłaby być obsługiwana tym samym pilotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wpadam wreszcie z rewizytą, przeczytałam dziennik od deski do deski:) Masz ładny podpis w stopce i rewelacyjne widoki z przyszłego domku (zawsze patrzę na otoczenie domu):)

 

Cena chyba niezła jak za dwie bramy, a i Krispol ma niezłe opinie. Dachówkę chciałam szarą, mam antracyt, ale głęboki mat, więc wygląda tak fajnie myszowato;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za opinię :) problem w tym, że obie jednakowo mi się podobają :D no jeszcze trochę czasu zostało, ostatnio jeździłam po oklicy i oglądałam dachy :wiggle: w drodze od pracy też wszystkie obejrzałam :rolleyes:

 

Kami u Ciebie oblukam jak dachówka dojedzie :) wiadomo już kiedy będzie?

 

Ardea, Dusiaka właśnie to są plusy antracytu, szarej, dach nie wygląda tak hmmm...nachalnie, nie jest na pierwszym planie. Z czarną mam takie obawy właśnie, że przy tego rozmiarach dachu, przy czarnej dachówce, będzie widać w pierwszej kolejności dach, potem resztę domu....głupie nie?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Nasza dachówka już leży na działce i czeka. Ta czerń to taka hmmmm..... "Czarnawa" Ale to już się uparł mój małżonek i nie było totamto. A czarny dach bije po oczach mocno, ale ten błyszczący. Ta betonowa to taka matowa bardziej i się nie świeci jak głupia ;) No jak położą to zobaczymy. Śnieg się będzie szybciej topił ;) Plan na więźbę jest na następną sobotę + poniedziałek, a gdzie tam dachówka... Hohoho jeszcze raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...