Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krycie wstępne pewnie będzie :) bo dachowcy wchodzą 22.10 a okna zamawiamy jutro. Czyli będą za jakieś 4-6 tygodni. Ekipie od okien to kompletnie nie przeszkadza. A my bysmy po prostu chcieli zamknać doł i zaczać elektrykę na spokojnie, bo z dachem trochę zejdzie. Mają czas według umowy do 22.12

 

więc taki plan, żeby nie musieć siedzieć 2 miesiące na tyłku :yes:

 

Pawciuniu dawno Cię nie było na forum, co tam u was? jak się mieszka?

 

Anna no widzisz, masz same zaległości :D

 

A żeby dachówka uszkodziła okna to trzeba by było chyba nią rzucić ;) bo swobodnie spadająca to zleci raczej prosto w dół a nie po oknach będzie latać, przy okazji mijając okap i skręcając w stronę muru ;)

Edytowane przez msdracula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

To nie tak że dawno mnie nie było , na forum jestem codziennie tylko jako czytacz :D

Wiesz ja już swoje zrobiłam teraz kibicuję innym min Tobie :yes:

Swój dziennik zakończyłam bo uważam że jak się coś zaczęło to trzeba to skończyć .

Wiesz ja się nie nadaję do lania wody i zamieszczania w dzienniku budowy co drugi dzień zakupionych okazów kwiatowych ,

to raczej nie dla mnie , poza tym nawet nie miałabym na to czasu :yes:

U nas wszystko po staremu , ciągle coś robimy dokupujemy i pewnie tak jeszcze długo długo :yes: bo wszystko robimy własnymi rękami ( no poza tarasem który zrobili wynajęci Panowie)

A jak się mieszka ? hmmmm WSPANIALE :D , mimo że jak wspominałam mam Cudownych Rodziców to nie wyobrażam sobie po ponad roku samodzielnego mieszkania żeby znowu mieszkać z kimś .

 

A jeśli chodzi o montaż okien to my też montowaliśmy jak była tylko więźba bo akurat firma zrobiła okna 2 tygodnie wcześniej :D.

Dziwi mnie tylko termin wykonania dachu przez Twoja Firmę ,

bo napisałaś że mają w umowie zapisane 2 miesiące , to strasznie długo jak na Firmę :o

U nas cały dach z orynnowaniem i obróbkami był gotowy w niecałe 5 dni .

 

pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciuniu to super, że jesteś zadowolona z domku :) pamiętam z jakimi emocjami czytałam twoje wpisy o przeprowadzce :)

A firma ma taki zapis, bo za niedotrzymanie terminu są kary umowne i mają pewnie coś jeszcze do zrobienia. To nie tak, że przez 2 miesiące codziennie będą u nas. Po prostu max. do 22.12 dach musi być gotowy :) I tak się cieszymy, że udało nam się wstrzelić w termin, bo w styczniu mają już kolejny. A nasz dach trochę skomplikowany więc miesiąc myślę lekko zejdzie, wiele zależy też od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

not tak ale nadrabiam :) nadrabiam :)

dwa miesiące nad dach to sporo, spokojnie dadzą radę

u nas wszystko trwało około półtora tygodnia, a dach jak wiesz też jest skomplikowany.

u Was trochę dłużej bo to dachówka, tak? moim zdaniem to 3 tygodnie max jak pogoda dopisze :)

to teraz trzymam kciuki za bezdeszczowe dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam się oficjalnie, bo dotąd tylko podglądałam zza krzaków ;) Fajnie, że będziecie mieć antracytowy dach - uważam, że to bardzo ładny i praktyczny kolor, a przy okazji nie kłóci się z otoczeniem, jakie by nie było (chyba można się domyślić, jaki kolor wybrałam :)). Oby Wam szło tak dalej, bo w mojej ocenie idzie sprawnie. Będę dalej podglądać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się przywitam, jak czytam o więźbie i dachu to aż motylki w brzuchu latają bo i u nas lada dzień się zacznie ( a powinno za tydzień się skończyć zgodnie z planem, ale plany jak wiadomo...) w każdym razie kibicuję i trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...