Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:) Nioooo, wczoraj kupiłam projekt ;)

http://gotowe-projekty-domow.pl/arn_kiwi.htm

Malutki ale nam w całości wydaje się idealny (no moooże kilka drobiazgów muszę zmienić ;)) I tak właśnie teraz planuję dziennik założyć, bo działka się odralnia, projekt wybrany :D

 

fajny ten wasz projekt!!! nasz też nieduży tylko z dwoma garażami, ale to był warunek postawiony przez męża ;) a sam domek ma 127m użytkowej :)

To zakładaj dziennik, będę kibicować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wszyscy beda kibicowac !!! i nie nastrajaj sie negatywnie, planuj co i jak chcesz urzadzić. Może wydawać się ze to za wczesnie ale kazda aranżacja łazienki, kuchni musi być wszesniej zaplanowana, bo przecież elektryki, instalacji nie robi sie na końcu. Ja moja łazienke na poddaszu juz raz przerabiałam (instalacje) bo nie do konca przemyslelismy czego chcemy i choc ta akurat jest do wykończenia, to juz wiem że terazbedzie idealna :-) Edytowane przez maldarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem:) Ja nie moge,ale duuuza jest ta piwnica. Jesli to dziadkowie pomurowai to pozadroscic kondycji. To jest naprawde kawał piwnicy

 

A Ty planuj kobieto, planuj. Zima ma byc lekka wiec od konca lutego do roboty:)

PS.W Ikei jest fajny program doplanowania kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem:) Ja nie moge,ale duuuza jest ta piwnica. Jesli to dziadkowie pomurowai to pozadroscic kondycji. To jest naprawde kawał piwnicy

 

A Ty planuj kobieto, planuj. Zima ma byc lekka wiec od konca lutego do roboty:)

PS.W Ikei jest fajny program doplanowania kuchni

 

już właśnie zaprojektowałam :D tylko przez zimę będę poprawki robić :D no dziadkowie sami ją wymurowali, spisali się na medal :)

Piwnica naprawdę robi wrażenie:)

 

Ale ale, czy Wy jej nie powiększyliście?? Czy taka jak w projekcie jest??

Ile ma metrów??

 

Bo jest znacznie większa niż nasza:D

 

A zima na planowanie najlepsza:)

 

Piwnica jest taka jak w projekcie ( prawie :D) czyli jest pod całością częsci mieszkalnej...ta część co jest pod garażami jest do zasypania, jest wymurowane na wysokość 1,70 :) No i kawałek tej części garażowej nie będzie zasypany, zrobimy tam skład na węgiel, bo jest zaraz przy kotłowni :) a piwnica ma dokładnie 66,4 m kw. :)

 

No w sumie dobrze, że ta zima jest, bo jest do planowania sporo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...