Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

Dzięki Ci dobra kobieto :D ten kawałek dziwny to miała być taka lada jakby, żeby trochę zamknać kuchnię, ale nie umiem za bardzo tego wstawić. Za tym skosem już nie ma ściany

 

Teraz ja widzę tutaj te moje wypociny to szału nie ma :p

Edytowane przez msdracula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak tylko pogoda pozwoli :) zaczynamy od wymurowania kanału i komina, potem już lecimy strop, w czasie przerwy technologicznej jak strop będzie sechł podziałamy coś z terenem, trzeba zrobić murek oporowy i wstawić naświetla do piwnicy :) no a potem to już pięterko, ale to już później jeszcze jest mnóstwo roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
częściowo sami :) sami się zbroimy ale do deskowania będziemy korzystać z pomocy znajomego murarza. W tym czasie mąż bedzie musiał wymurować kanał i komin i domurować do końca piwnicę, bo z jednej strony jest zostawione wejście. Chcielibyśmy już wreszcie wyjść z tej gleby, osuwiska się takie porobiły, że niedługo nie będzie trzeba brać koparki do zasypania piwnicy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sezon budowlany rozpoczęty i to na całego:-) Ten ostatni układ kuchni bardzo mi się podoba. W ogóle białe szafki i te ciemne płytki wyglądają bardzo dobrze, chociaż ja bałabym się białych szafek żeby kuchnia nie wyglądała zbyt sterylnie. Ale za to dodatki można dać w każdym kolorze do białych szafek. A ty o jakim kolorze kuchni myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

dawno nie zaglądałam do własnego dziennika :oops: jak tylko będzie co fotografować to obiecuję foty będą :D jak się pogoda nie spsuje całkiem to mam nadzieję, że jutro już coś będzie widać :yes:

 

Janiseya a pracuje się fajnie :D przez tydzień zdążę się zmęczyć siedzeniem w domu i z chęcią jadę do pracy i odwrotnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...