Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widuję te stelaże w marketach budowlanych i w paru sklepach netowych od jakiegoś czasu, na allegro też chodzą. A obudowywać planuję do sufitu, w całości - w obu łazienkach ma to wyglądać jak lita ściana, nie tzw. katafalk ;) Mam akurat tak zaplanowane, że wykorzystam uskok ściany z kominami. A całość będzie po prostu malowana - jak mi się znudzi, to zawsze mogę przemalować lub wytapetować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalind pewnie tak :lol2: albo to przez gorączkę przedświąteczną, obp ierwsze święta w nowym domu to już coś :cool:

 

:)

Skoro już wiem o jakie przyciski chodzi;) to u nas jest stelaż Grohe Rapid SL, przycisk Cosmopolitan. Często promocje na nie mają:

http://www.superlazienki.pl/images/spluczki/big/gro38827.jpeg

 

Mamy też Geberit, ale ten to trochę fanaberia była, bo kółek mi sie zachciało:sick:

 

http://www.123armatura.pl/prod/6/4881-1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dracula

cieszę się, że front robót u Ciebie do przodu:yes:

u mnie dooooopa ostatnio, ale tak chyba musi byc - raz pod wozem, raz pod wozem ;) albo nawozem :cool:

 

dziekuję :hug: a u ciebie jak to dooppa? pięknie już masz! a dom wiadomo wykańcza się i dopieszcza latami :cool:

 

Witaj msdracula,

pięknie domek się prezentuje:lol2:. Tyle czasu nie zaglądałam a tu już chałupka gotowa. A jak już będą okna i ciepło to nic tylko się wprowadzać:D;).

Widzę, że robota idzie do przodu.

Pozdrawiam :).

 

ciepło już jest po drewnożerne zwierzątko zamieszkalo, ale nie mogę się doczekać pierwszego dymka z komina :yes:

 

Dracula ja kupiłam te Twoje stelaże do nas do firmy, od stycznia będziemy je intensywnie testować to Ci opowiem jak działają;)

I też wzięłam te same przyciski;)

 

I pamietaj - parapetówę razem robimy;)

 

gdzie tam razem, ty jesteś parę kroków do przodu :yes: ja od Ciebie będę potem brała menu na imprezę :lol2: no ale rozterki fugowo, listowe itp. pewnie w podobnym czasie :D

a no i testuj intensywnie stelaże w firmie zanim zdążę swoje zabudować :lol2:

 

Agalind piekny ten przycisk! on od początku mnie urzekł. na górze będzie biały, ale na dół ciągle mi ten po głowie łazi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Dusia u mnie :) kotłownia już skończona i lecimy dalej. Zamawiamy piec i jak tynki trochę przeschną to lecimy z CO. i mąż kończy elektrykę. Potem tynki na parterze i ocieplanie poddasza. Chcemy się wyrobić do marca z wylewkami.

Ze względu na pogodę wybraliśmy tynki gipsowe, bo szybciej wiążą i nie trzeba potem gładzi. Zamkniemy też klatkę schodową i będziemy wygrzewać sam parter. Myślę, że wystarczy aby temp. utrzymała się min. na poziomie 5 stopni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten wigilijny dzień zaśnieżony,

kiedy w kościele biją dzwony,

a pierwsza gwiazdka błyska na niebie,

moje życzenia płyną do Ciebie.

Hmmm... a jakie mam Ci złożyć życzenia,

by warte były Twego westchnienia?

Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,

dużo uśmiechu, wiele radości.

Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,

samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń.

Niech ten wyjątkowy w roku dzień,

odsunie na zawsze Twe troski w cień.

I niech się śmieje do Ciebie świat,

blaskiem szczęśliwych i długich lat...................Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...