Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co się mężem będziesz przejmowała? powiedz jak ma być i tyle.. gdybym miała wc i prysznic na jednej ścianie i ktoś mi by taki pomysł podsunął to w mig bym zrobiła.. mój mąż chciał wręcz w pustakach żłobić półki, co mu wybiłam z głowy, bo nie byłoby ani pustaka ani półki.. i kupiłam szklaną półkę i raz tak walnęłam w nią, że aż prawie gwiazdki zobaczyłam.. no ale już przywykłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna u nas też chciał w pustakach, ale w ścianie nośnej musiałby wyżłobić około połowę pustaka, więc się nie zgodziłam, bo to nośna.. druga to działówka z pustaka 12cm więc na wylot chyba:)

 

Msdracula.. no to po kłopocie.. teraz tylko rozmieść sobie jakoś sensownie półeczki i gra gitara..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, rację masz ale w sumie to chciałam taką półeczkę o długości 25-30cm czyli naruszenie jednego pustaka z kawałkiem... przy okazji będę z naszym kierbudem gadać co on na to;)

A w górnej kabinie mam tylko ściany 11,5 i tu mam właśnie zagwozdkę jak to zrobić (rozważam na serio zrobienie dziury na wylot i zamknięcie jej czymś od strony szafy wnękowej na korytarzu;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajne te ścianki działowe. Chyba najlepiej ustawiać je jak juz się widzi gdzie ile miejsca potrzeba a nie na projekcie :) Słup w pokoju dzieli można by pomalować farbą tablicowo magnesową i będzie jak znalazł na bazgroły i przyczepianie obrazków.

Jak patrzę na rurki to mnie portfel boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kwitko u nas na picie piwa za zimno na razie :D a czy wysoki..taki na schowanie np. wózka czy ciuchów i zabawek córeczki :) miało go nie być, bo i tak piwnica spora..ale po zrobieniu sufitu fajny obszar się wyłonił ,a płyty i tak mieliśmy, więc dodatkowy koszt żaden.

 

Kocurku u nas jest 20cm wełny, na to folia i teraz będzie jeszcze 5cm wełny i płyta :) tak mąż robił kiedyś u naszych zachodnich sąsiadów i nawet nie wiem czy u nas robi się to inaczej :confused: a na sufit poszło 20 i 10cm na przekładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robimy 2x15 cm, pierwsze 15 między krokwie, a drugie między profile na wieszakach - i na to folia. Chciałam 30cm, a że krokwie 16, to akurat pasowało. Tyle że my jesteśmy mocno w tyle za Wami - bo ocieplamy aż do kalenicy, u nas płaskiego sufitu na poddaszu będzie bardzo niewiele. I przez to, że jest wysoko, idzie powoli - bo nawet jak pierwszy od dołu fragment wełny trzeba kłaść z drabiny, to nie jest lekko :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My do samej góry pociągnęliśmy w sypialni właśnie I jest na półpiętrze) a na piętrze jak mąż zobaczył ile jest skosów to dał sobie spokój :D

u nas krokwie też 16, musieliśmy robić przedłużki z łat, żeby 20cm wcisnąć.

Dogonicie nas szybko, bo my jeszcze ściany w tym samym czasie robimy :)

A będą jakieś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...