Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

a wiesz, że nawet nie myślałam jeszcze o tym? :eek: tylko u nas trochę inaczej, bo podłoga na parterze nie jest podłogą na gruncie ( mamy piwnicę) i pod podłogówkę dajemy 5cm.

Dobrze, że mi przypomniałaś, my kurcze już niedługo musimy styro przywieźć...a ja siedzę i kafle do łazienki oglądam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kwitko no będzie się ciągnąć, ale co chwilę coś innego ,a tutaj jedno i to samo ciągle :bash: no ale trzeba gnać do przodu, do celu. Wy już jesteście tuż tuż :)

 

nita chodzi ci o elektrykę? część idzie w peszlach po podłodze a część schowana w ścianach. Mi tam upał nie przeszkadza :D ja lubię ciepełko :D zwłaszcza, że latem to prace będą już tylko w środku, bo na zewnątrz to nic już nie zdążymy zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga u mnie pewnie też tak będzie :D ale od czasu do czasu może uda się do wanny wskoczyć :rolleyes:

 

ale bym sobie teraz poleżała w takiej wannie

 

Wczoraj miałam taki plan, ale jak tu w gwiazdy patrzeć jak śnieg na oknie leży :bash:

 

Widać u Was wiosnę, bo u mnie tylko w wazonie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiosna tylko na parapecie ;) ale kurcze ta zima jest wyjątkowo długa i dobijająca :(

 

poleżenie w wannie też mi się marzy :cool: chcę prostą i nie za dużą, teraz mamy narożną, sporą i rzadko się ktoś w niej kompie, wody idzie mnóstwo i zanim naleci to zdąży wystygnąć....no i zbiornik 300l nie daje rady, żeby ciągle ciepłej dolewać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiosna tylko na parapecie ;) ale kurcze ta zima jest wyjątkowo długa i dobijająca :(

 

poleżenie w wannie też mi się marzy :cool: chcę prostą i nie za dużą, teraz mamy narożną, sporą i rzadko się ktoś w niej kompie, wody idzie mnóstwo i zanim naleci to zdąży wystygnąć....no i zbiornik 300l nie daje rady, żeby ciągle ciepłej dolewać :rolleyes:

 

Wanna to najrzadziej używany sprzęt w domu, ale musi byc, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja swoją dość często uzywam, bo jest jednocześnie przysznicem i dzieciarnię tam myję i tyłek małego obsr... i dzieciarni nogi i chomiki w niej latają i wiadro z mopem stoi i staję na niej jak wieszam pranie i służy za półkę do szamponów.... mnóstwo się dzieje :) tylko oczywiście nie wszystko razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja swoją dość często uzywam, bo jest jednocześnie przysznicem i dzieciarnię tam myję i tyłek małego obsr... i dzieciarni nogi i chomiki w niej latają i wiadro z mopem stoi i staję na niej jak wieszam pranie i służy za półkę do szamponów.... mnóstwo się dzieje :) tylko oczywiście nie wszystko razem

 

Dobrze, ze zaznaczyłas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super opis wanny :D normalnie centrum życia rodzinnego :D moja też uwielbia plumkać, więc pewnie będzie często używana :)

 

no rurę trzeba odnaleźć :D a dłubaniny z tym poddaszem mnóstwo, jak skończymy to chyba się upiję :popcorn:

no fajnie tak już prawie domowo :D gdyby nie pałętające się pod nogami peszle i rury od grzejnika :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wylewkach w piwnicy nie mam bladozielonego pojęcia...

Na razie jest tam trochę gruzu, trochę jakiegoś betonu - ale nie wiem co będzie z tym dalej:)

 

Ale wiem o stropie, znaczy o podłodze parteru:)

- tam gdzie na gruncie (bo my się częściowo podpiwniczyliśmy) jest chyba chudziak (ale nie wiem ile co i jak) i na to: papa gruba taka i styro 6+6

- tam gdzie na stropie jest też papa i na to 6 cm styro

 

i na to wylewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...