Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

Emocje są na razie mieszane :D bo z jednej strony radość i " ja chcę tu już zostać" a zdrugiej "o matko, ile tu jeszcze do zrobienia" ;)

na razie jest pewne, że poddasze będziemy kończyć zimą, a po przeprowadzce mąż machnie elewację ;) braki będą glównie meblowe i z tego względu nie będzie w tym roku tarasu raczej...:rolleyes: ale to nic ;)

mąż robi naprawdę już ostatkami sił pracując jakbny nie patrząc na 3 etaty :(

nie no spoko, nie wykańczaj go.

jak się wprowadzicie to na spokojnie będziecie sobie kończyć.

taras będziesz miała naturalny, na trawie. ważne, że po wyjściu z domku w pidżamce będziesz sobie mogła usiąść z kawusią. to mi się marzy najbardziej (choć nie bardzo lubię kawę:D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dracula, toz to już dom!!! pięknie!! gratuluję!! ależ się cieszę, pewnie już na walizkach siedzisz, za dwa tygodnie nie wytrzymasz i wprowadzisz się do nowej kuchni :D

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif ściskam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jedną nogą w domu jesteście ;)

My mamy taki sam plan - poddasze na później (ale nie za późno ;)), elewacja zaraz po wprowadzeniu - choć tu może być różnie, trochę się boję tak bez odbioru mieszkać z całą bandą.

Strasznie jestem ciekawa Twojej kuchni, rób szybko zdjęcia, kiedy tylko będzie zmontowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JUŻ W CZWARTEK????? Będę warowac na forum. Jak ja się cieszę jak ze swojej. Na pewne będzie cudnie. Postępy u Was niesamowite. Piękne kafle, farba. Lataj z tym aparatem i kazdy kątek pokazuj bo ciekawa jestem strasznie. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na razie to jakaś abstrakcja :D nie wiem co się dzieje normalnie :D jak pojawił się dach to już dla mnie szok był, a co dopiero teraz :D

wczoraj tak siedząc i gapiąc się na ścianę na której kiedyś tam zawiśnie tv i te wszystkie nasze mury tak sobie próbowałamn wyobrazić jak to będzie kiedy nie będzie trzeba się zbierać do domu i zostaniemy tam....no miodzio będzie :)

cała ta nasza budowa to był szalony pomysł...ale jak widać jak siębardzo chcę to można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msdracula bo jeszcze na wiosnę była to budowa z krwi i kości a teraz to dom. Koncepcję ze światłem kuchennym podobną masz do mojej. Pewnie u mnie stylistycznie nie powinno być ale tu kieruję się względami praktycznymi, blat musi być doświetlony w każdym miejscu.

Czekam na piątkową relację z montażu kuchni:lol2:. No chyba, że już szykujesz się nocować na swoich włościach:cool:

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...