Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzisja jak skończą to obcykam wszystko :) kuchnia się wydaje teraz taka maleńka, ale bardzo wygodna. Już sobie planuję co gdzie poukładam ha ha :D

 

a zlewozmywak zamówią właściwy i potem zamontują więc na razie będzi dziura w blacie...al i tak nie mamy do niego jeszcz baterii, ani....wody :rolleyes:

 

dziewczyny napiszę wam tylko, że wracać na stare śmieci się już baaaardzo nie chcę, a maż pyta kiedy mu pozwolę tam spać :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę pierwsza - serdecznie gratuluję kuchni! :D

Wyobrażam sobie już i ze zlewem, i z panelem do zmywarki. Bardzo estetycznie wyszło i ponadczasowo, to była dobra decyzja! Napisz proszę, co to za blat (znaczy nazwę), bo wygląda intrygująco z daleka. Mój wielki głos na tak dla zabudowy w ścianie (i to w jasnym kolorze). I kuchnia wcale nie jest taka mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo dziewczyny!!!! przyznam sie, że miałam obawy przed wstawieniem kuchni :D

 

Kocurku blat to nic nadzwyczajnego, jest z krono original, ma taki marmurkowaty kolor i na skubańcu żadnego syfu nie widać, tak się utajnia :lol2:

 

o tutaj z bliska

 

http://imageshack.us/a/img69/4714/hzy4.jpg

 

ehhh to zdjęcie trochę kiepskie, ale z tel. szalałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko ja znowu na końcu, co za niedoczas

 

Gratuluję kuchni, fajne kolorki, choć czekam na zdjecia w lepszym świetle, bo na moim monitorze to boki szafek różowe są :D

Kuchnia przytulna, fajnie będzie tam gotować, bo wszędzie blisko. I świetny pomysł z jasną zabudową, prawie jej nie widać. Bomba. Namacałaś się już??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo w końcu dotarłam:)

Pierwsza kuchnia w naszej sztafecie, gratulacje szczęściarze:)

 

Po pierwsze to bardzo mi się podoba i nie będę oryginalna tyle się juz pochwał posypało:)

Ale i pytań parę mam, mogę?

 

1. Co macie w narożnikach? Nie pamiętam już bo na bank o tym rozmawiałyśmy:)

2. Na lewo od zlewu to są 2 głebokie szuflady?

3. Szuflady pod płytą to 80?? Nie wydają Ci się za duże? (pytam bo sama takie planuję;) )

4. Jaka jest wysokość szafek górnych?

 

To tyle tak na szybko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka pytaj pytaj ja chętnie odpowiem, bo jeszcze jestem na haju :D

 

1. W narożnikach są niestety zwykłe szafki narożne, bez żadnych bajerów, no oprócz hamulców, ale to we wszystkich szafkach są. Z przodu są wygodne, a w dalszych częściach narożnika po prostu będę rzeczy mniej używane

 

2 Na lewo od zlewu są 2 głębokie szuflady, w ogóle jestem bardzo z szuflad zadowolona, bo pokawowałam juz tam co nieco i nie dość, że jest bardzo pojemna to jeszcze wygodnie się potem wyciąga i masz wszystko na wyciągnięcie ręki

 

3. Pod płytą szuflady to 80-ki chyba, albo ciut więcej, bo okap jest 90-ka więc idąc tym tropem to coś koło tego :p no i tak jak wyżej z szuflad jestm bardzo zadowolona, ładni sięwysuwają, są pojemne, na prowadnicach i spowalniaczach bluma

 

4. Oba rzędy szafek wiszących mają ok. 75cm razem z okapem ,więc same szafki to gdzieś 70cm

 

jedyne czego żałuję to, że nie udało się zrobić wszystkich uchwytów w poziomie, ale nistety wystapiłaby kolizja i nie mogłabym otworzyć szuflady do końca...więc taki minus małej kuchni, której sięni chce zostawić otwartej :p

Edytowane przez msdracula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...