Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

pięknie kochana , pięknie:). Nie wiem dlaczego wcześniej nie zauważyłam zaktualizowanego dziennika, alem zakręcona:rolleyes:. Nie wiem co będzie jak będę na tym etapie co wy teraz:rolleyes:. Ja bym już mieszkała, widzę za kontuarem miejsce na tymczasowy materacyk;):wiggle:. Czekam na dalszy ciąg.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka zweryfikujesz na dobre pewni dopiero przy użytkowaniu :D ja wiele rozwiązań zgapiłam z dotychczasowej kuchni nie spodziewałam siętylko że szuflady będą takie wygodne. no i ciesze się jeśli cokolwiek pomogłam :D u nas wszystko robione na czuja :rolleyes:

 

Aga racja, jak luż tyle Luka z tym projektem się "przespała" to znaczy że jest dobry :D

 

Janiseya dzięki, miejsce do spania jest, mąż zaliczył już pierwszą nockę w domu :D nie można było zamknąć bram do końca do schły wylewki w garażu i pilnował :popcorn:

 

Kurcze powinnam sięcieszyć a mni ta dłubanina już męczy, ja w gorącej wodzie kąpana, chciałabym miećwszystko na już, a to siciągnie i ciągnie....

Na szczeście lada dzień sąsiad ma nam dostarczyćpodpisane pismko i będzie można ruszyć z wodą uffff....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze powinnam sięcieszyć a mni ta dłubanina już męczy, ja w gorącej wodzie kąpana, chciałabym miećwszystko na już, a to siciągnie i ciągnie....

Na szczeście lada dzień sąsiad ma nam dostarczyćpodpisane pismko i będzie można ruszyć z wodą uffff....

 

Kochana zmęczona jesteś i tyle. Zrobicie grubsze prace i sobie odpoczniesz .....a potem przeprowadzka:lol2:.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było a tu :jawdrop: już meble ;) Gratuluję kuchni, wyszła ślicznie. Elegancka, prosta, bez przepychu, takie właśnie są najpiękniejsze :)

Blat bardzo fajny :) również przykuł moją uwagę :)

 

To ja też mam pytanie: powiedz mi jaką masz odległość między półwyspem a ciągiem szafek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje dziewczyny :) o taki efekt mi chodziło, kuchnia miała być prosta i funkcjonalna, na razie wygląda że taka jest. Na takim małym metrażu upchnać wszystko co się chce i jeszcze kuchnię zamnkąć barkiem to było troszkę wyzwanie, biorąc pod uwagę, że ni chciałam wiszących szafek, są tylko tam gdzie potrzebne aby ukryć okap.

 

Goshia jutro pomierzę wszystko i napiszę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak Draculca, pomarudźmy sobie :) "po co kuchnia, teraz tyle do sprzatania, a wczesniej wystarczylo tylko zamieść, i lampy - kto wymyslił lampy, dlaczego nie mogą wisieć żarówki, ach czemu nie zdecydowałam się na goły beton, nie trzeba by wybierać paneli itd itp :)"

A tak na serio widać już metę i pewnie chciałabyś biec z całych sił, ale nogi się już uginają ze zmęczenia. Tyle robicie sami, że macie prawo być zmęczeni. Pomyśl ile wyborów dotychczas dokonałaś. Masz już wprawę, na pewno zdecydujesz właściwie. A gołe żarówki są teraz modne :D

Pozdrawaim Cię serdecznie i życzę dużo sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dracula, nie wiem czy pocieszę, ale do gołych żarówek mozna sie przyzwyczaić:D Zresztą modne teraz to co sie z tryndami kopać;)

Rok mieszkamy i tyle rzeczy jeszcze do zrobienia, że głowa boli, ale co tam. Ważne, że możemy kawę w ogrodzie wypić i na kolację kiełbachę na ognisku upiec:)

Przemęczenie bierze górę, ale nie martw sie, będzie lepiej:):hug:

 

Co to i skąd ten system na śmieci, bo fajnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dracula sierpień to już, już....prawie jak w przyszłym tygodniu:lol2:. Tym bardziej, że jeszcze macie przed sobą dużo pracy to minie nie wiadomo kiedy:rotfl:. Taki chropaty zlew chcę mieć u siebie i podoba mi się szuflada proekologiczna:lol2:. Pięknie po prostu:rotfl:.

 

Czekam na więcej:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...