Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

Hej,

 

Dawno mnie nie było, a tu juz przeprowadzka. Dom urzadzony, fajnie, normalnie i funkcjonalnie. Dobrze bedziecie sie tam czuli, bardzo ładnie wszystko wygląda i nawet rolety macie ( ja do tej pory bez ;)). Farba dekoracyjna w łazience jak dla mnie bomba, kuchnia tez mega funkcjonalna. Gratuluje przemyślanych rozwiązań, aaa i narożnik super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od razu prostuję, że nie do końca bez wody, bo mamy podłączony zbiornik 1000l za pomocą węża i woda jest, ale słabo leci. Można coś umyć, czy spłukać wodę w kibelku. A do gotowania mam biedronkowe baniaczki 5l ;) w poniedziałek mają nam podobno wodę robić, zobaczymy :rolleyes:

 

A ja lecę pichcić, już się nie mogę doczekać, wreszcie swoje gary i płytę przetestuję :popcorn:

 

A dzisiaj pijemy za zdrowie wszystkich budujących!!!! za doczekanie pięknego momentu przeprowadzki i nie zwariowanie podczas urządzania :p

 

http://drinkman.com.pl/wp-content/uploads/2011/04/szampan.jpg

 

a to dla was kochane za wsparcie :D

http://4.bp.blogspot.com/-oEtFj5kg45s/UTSOn_ARYoI/AAAAAAAACCc/idQ6KxV3Q1A/s1600/Szampan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to relacja :D

 

Mieszka się świetnie, ale są dwie strony medalu ( nie wiem czy tylko my tak mamy, czy wszyscy budujący) jakoś nie możemy się jeszcze przyzwyczaić do nowej sytuacji, wszystko nowe, piękne, ale jednocześnie takie obce, nie nasze :rolleyes: więc potrzebujemy czasu aby ten nasz domek uduchowić :)

 

Bardzo sprawdza nam się układ kuchni i jest mega wygodna. W sobotę przygotowuję kolejną imprezkę :popcorn:

Brakuje skończonego wiatrołapu, ale jakoś na razie nam to kompletnie nie przeszkadza ;) ja już powoli sobie planuje sypialnie, szukam pomysłów na schody, bo tak jak myslałam długo w miejscu nie usiedzimy ;)

 

A więc podsumowując jest cudnie i jest inaczej i do tej inności musimy się przyzwyczaić :)

więczorem postaram się coś wrzucić, bo dojechały wreszcie nasze hokery do kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...