Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

witaj msdracula co ja tu widzę jakiś przystaokjniak i dwie piękne damy ;) fajnie że coś się u was dzieje, każdy etap na budowie cieszy , najważniejsze jak idzie do przodu.Ale uwierz mi wykończeniówka pozornie najmilsza i zawsze najbardziej wyczekana jest mega wykańczająca. Ja zaczynając budowę w głowie strałam sobie wszystko zaplanowac ,kolory itp a teraz wybieram caaałkiem co innego.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc wampirzyco, przyszlam z rewizyta. Widze, ze pieknych kobiet na forum przybywa:)

 

....a co do wspolnych rzeczy to:

 

Braliśmy udział w przetargu, a że nasi przeciwnicy kupili działki, które były licytowane wcześniej, zostaliśmy bez przeciwnika i kupiliśmy po cenie wywoławczej radość była ogromna, chodzilismy tam codziennie, były ogniska, sprzątanie terenu...i wcale nas nie martwiło, że zostaliśmy bez złotówki na koncie

Jakbym czytala o sobie:) Tylko ze my bardziej sie spłukalismy

 

Podobaja mi sie ławy, piekna robota. Równo i porzadnie, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny domek, robi wrażenie. Dobrze, że wrzucasz sobie zdjęcia, które Cię zainspirowały. Wszyscy przewracali oczami jak jeszcze nie było fundamentów a ja siedziałam w necie i oglądałam meble, lampy. Teraz mnie pytają, gdzie ma iść kabel, gdzie będzie wanna - ciekawe co bym im powiedziała, gdybym chociaż mniej więcej nie wiedziała gdzie co ma być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałam dac na ławy coś na rozpuszczalnikach, i tak nie kleisz tam styropianu ( wiec nie bedzie czego rozpuszczac) . Moim zdaniem lepiki na bazie rozpuszczalnikow sa duzo mocniejsze niz, te rozcienczane woda. Na ławy gdzie nie kleisz izolacji dałam na rozpuszczalnikach, dysperbit bede dawac na sciany, gdzie bede kleic styropian. Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, witam:)

zaglądam po przerwie sprawdzić jak tam prace u was...no i widzę, że równie błogi spokój jak i na naszych włościach.No i mój mąż także wyjechany. Ponad to mnie także wnerwiają nie tyle hałdy ziemi(bo jednak nieporównanie mniejsze niż u was, kopczyki chciało by się rzec) co rozkopana działka i ten zastój:mad:. No ale może za niedługo wrócą nam ekipy do pracy.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...