Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O widzę, że nie zapomniałyście o zbłąkanej owcy :D a wiecie, że wodę mamy dopiero od 2 tygdoni? co z tym było przygód to moje. Wszystko co się miało po drodze schrzanić to się schrzaniło ;) padły 2 koparki, panowie z wodociągów prawie się obrazili i chcieli nas zostawić z rozrytą dziurą w drodze ( a pas ruchu zajęty już był drugi dzień) nie pasowały nawiertki ehhh....ale o tym już zapominamy :D pierwsza korzystanie z prysznica nam to wszystko wynagrodziło :D

A imprezy były, praktycznie ostatnia sobota dopiero była wolna, a dzisiaj znowu impreza :D :stirthepot:

 

idę was nadrabiać :)

Edytowane przez msdracula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zaginiona:) mam nadzieję ze po przeprowadzce będę pisać o wszystkim z takim entuzjazmem jak Ty:wiggle: I wiesz ze dopiero spoglądając na najnowsze zdjęcie w Dzienniku zajarzyłam ze u Was z salonu wcale nie widać szafek kuchennych? bardzo fajnie to wymyśliłaś:) Cieszę się że już wszystko najgorsze za Wami. A jak mała? Zaaklimatyzowała się bez problemów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała o dziwo zaaklimatyzowała się dużo szybciej niż my. dosyć szybko zaczęła mówić "nasz domek" i od początku śpi w swoim tymczasowym pokoiku ( gabinet) sama, na nowym łóżku i bardzo mnie to cieszy :) Chociaż nie raz w nocy do nas przybiega, a robi to już bezszelestnie, otwiera sobie drzwi i do nas biegnie ;)

Bałam się bardzo bo przeprowadzka zbiegła nam w czasie z rozpoczęciem przez mała chodzenia do przedszkola. Przedszkole na szczęście bardzo polubiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...