Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Werbenka- nasze marzenie


Recommended Posts

no i odkopię swój wątek komentarzowy ;)

 

co do wyjazdów, to niestety ale dzięki temu budowa będzie trwała krócej...

Janiseya no może może :D a twój tż w pl czy za granicą?

 

Osobiście wolę wszystko w jednym wątku,ale jak odkopiesz komentarze, to będę i tam zaglądać;)

 

Mój małż wyjeżdża za granicę, ale już w przyszłym roku chce szukać na miejscu pracy, bo ma dość tej rozłąki.Budowa budową,ale trzeba też dbać o to co tu i teraz:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 995
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dzięki kochane, że mnie tu jeszcze odwiedzacie :* ja łapię takie mieszane uczucia, że szok! są tygodnie, że cały tydzień siedzę na muratorze i czytam, przeglądam, planuje, nastrajam się pozytywną energią czytając o przeprowadzkach...ale są też takie, że nie chce mi się tutaj wchodzić i wszystko wydaje mi sie takie trudne, że jeszcze tyle do zrobienia, tyle kasy, jak my sobie poradzimy...na szczęście tych drugich jest o wiele mniej, bo ja to niepoprawna optymistka jestem :D

No to się wyżaliłam :p

Teraz się zastanawiam na jakim etapie wziąć się za wyceny dachu? poszukiwania dachówki? okien? :confused: chyba się tematem zainteresuję przez zimę...przydałoby się też rozejrzeć za cieślą, dekarzem...bo też pewnie mają swoje terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie listopad, grudzien bedziesz lapac wyceny, zostaje najmniej 3 miesiace na dokladne rozplanowanie. Ja teraz zyje w takim kotle praca-budowa, dla siebie nie mam nawet chwili na oddech, bo reszta chwil zostaje dla dziecka, wiec kiedy zbierac wyceny, planowac, wybierac, sprawdzac. Nastawiam sie na listopad/grudzien na kompletne rozplanowanie elektryki, wybor okien, wybor dachu, rozplanowanie wszystkiego i przede wszystkim pozapinanie wszystkich spraw.

 

Nie łam sie, kazdy ma takie chwile zwatpienia, ja ich mialam mase, kompletne hustawki nastrojow, ale wmawiam sobie jeszcze troche wytrzymasz, dasz rade i tak od marca:) Trzymaj sie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę takie postępy a ty się nie chwalisz :)

Fajnie że pogoda dopisuje , w tym roku jest naprawdę piękna jesień ( póki co) i można dużo zrobić , trzymam kciuki żebyście zdążyli przed zimą . Ba jestem pewna że zdążycie .

Widzę że dopada Cię kryzys budowlany ,nie za wcześnie :cool:

Mnie tez dopadał podczas budowy i to chyba ze 3 razy ale to juz na późniejszym etapie, tyle ze ja zawzięta baba jestem i jak sie na coś uprę to nie ma zmiłuj :yes:

Ja nie znoszę zimy ale w tym roku podobnie jak ty wyczekuje jej z niecierpliwością , z tych samych powodów co ty , brakuje mi odpoczynku .

No i nie ukrywam że juz powoli zaczynam się rozmarzać na temat pierwszych świat w nowym domu :lol:

 

powodzonka i głowa do góry :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety nie mam tyle sił co MSU

Masz, masz, cala siła tkwi w myśleniu. Jeszcze nie raz sie o tym przekonasz ile Ty masz siły

 

Swoja droga jak teraz ocieplicie, zeby Wam sie nie osunelo, strop zrobi ekipa to spokojnie zdazycie przed zima ,a schody nie zając nie uciekną:)

 

Pozdrawiam goraco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...