Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KUCHNIA - płytki nad blatem w kuchni


krisfour

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do tak łagodnych szarości każdy zdecydowany kolor będzie wyglądał dobrze. Jeśli masz kuchnię otwartą na salon, warto wtedy ten kolor płytek (farby, tapety czy czego tam jeszcze) powtórzyć w pokoju w akcentach dodatków, wtedy się przestrzeń zacznie ładnie spinać w całość. Jeśli kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem, to właściwie hulaj dusza.

Pod szkłem hartowanym fajnie też mogą wyglądać różne fantazyjne tynki strukturalne- barwione i zaimpregnowane (tak na wszelki wypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Widzę, że już prawie zdecydowałaś się na fiolet, ale dorzucę swój pomysł (zresztą, ktoś wyżej już wymieniał pomarańczowy). Widziałam u koleżanki meble w podobnym odcieniu szarego, z tym że część drzwiczek była pomarańczowa (nie bardzo jaskrawa, taka raczej przygaszona) i wyglądało to świetnie. Na ścianach jasne płytki (albo biały, albo jasny szary) z ciemniejszym szarym motywem kwiatowym. I chociaż to zupełnie nie moje kolory, naprawdę mi się spodobało to zestawienie. I też bym zastanowiła się nad szkłem, Lacobel to się chyba nazywa - ciekawa alternatywa dla płytek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Tak wstępnie zapowiada się moja kuchnia. Orzech złocisty plus lakierowany MDF w kolozre bialym. Jakie płytki byście dali na moim miejscu?

 

http://images42.fotosik.pl/96/51d37024cb711549med.jpg

Jajestem tu za srebrnym blatem i srebrną szyba lacobel na scianie a podłoga wedle juz uznania ja bym poszła w jasny szary a to dlatego że włąsnie zamówiłam podobna kolorystykę kuchni :)

Edytowane przez aguleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. szare + biała ściana + szary blat

2. białe + coś z linii Aura Benjamina Moore'a + szary blat

 

A w ogóle to jestem za brakiem płytek ściennych :D

 

Jaksie, coś mi zgrzyta w układzie płytek ... Za wysoko za okapem?

Czemu korpus z lewej (pod oknem) nie jest dociągnięty do podłogi? Czy korpusy wiszących szafek muszą być orzechowe? Rozbija to spójność góry i ujmuje jej lekkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolisko moja kuchnia juz od pół roku jest użytkowana :D

 

Płytki ścienne sa białe, podłogowe szare, blat z białego konglomeratu z lekkimi szarymi nakrapieniami. Korpus jes pociągniety do końca. A korpusy górnych szafek nawiązują do reszty, obudowa lodówki itp.

 

http://images46.fotosik.pl/231/d3f618a172476759med.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/143/caf8cece99f0611cmed.jpg

 

niestety nie mam nowych zdjęć, tylko montażowe

Edytowane przez jaksie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaksie, mam pytanie o te białe kafle na ścianie, w innym wątku doczytałam się że są dośc duże, mozesz powiedzieć co to za płytki? też wybieram coś do kuchni, więc szukam pomysłów.

p.s. przy okazji witam wszystkich na forum, czytam was od dawna i wreszcie postanowiłam się zarejstrować :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...